homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

AMOR IN ZILELE ACELEA-11


#191 2009-04-16 01:30:56

Finesse
Banat
Inregistrat: 2009-01-16
Mesaje: 3791

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

_alexa_ a scris:

ahahah rotfl ce-mi plac conflictele astea big_smile

andra04 a scris:

a spus la diverse, se retrage pt ac asa considera el, ca n-a avut nimic de invatat de aici, s-a saturat sa vada persoane cu vederea limitata, cu exceptia catorva.

da, un maldar de proaste cu cateva destepte lol care amesteca sexul pe ciclu cu biserica.
dar la anal de ce n-ai adus aminte finesse de biserica? sau asta e doar un argument atunci cand ceva nu va convine?
"ooooo asta-i scarbos.... dar daca zic eu ca-i scarbos o sa creada lumea ca-s fitzoasa.... atunci hai sa zic de biserica si toti o sa ma aplaude!!"

Alexa, postul meu era destul de clar. Nişte fete se mirau de cei care consideră sc?rbos sexul la ciclu. ?n acelaşi timp particip?nd la o altă discuţie unde se discuta dacă e voie sau nu la ciclu ?n biserică. Contradicţia lor e clară şi am scos-o ?n evidenţă, ţi-o mai repet: c?nd o faci cu iubitul oral/normal la ciclu nu e deloc sc?rbos ciclul, dar să intre aşa ?n biserică se mai g?ndesc de 10 ori ?nainte. Ori dacă nici acum nu s-a ?nţeles, treaba voastră. Eu nu am ?ncercat să creez un conflict, ci doar am scos ?n evidenţă contradicţia asta. Iar explicaţia cu analul o găseşti la topicul respectiv.


Goodnight moon

Offline

 

#192 2009-04-16 01:35:24

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

bai fetelor,calmati va...nu trebuie sa va certati, sa o dati in ironii sau sa incepeti sa va jigniti...
un lucrue de inteles ...si anume : aveti pareri diferite, atata tot smile


time is precious.....

Offline

 

#193 2009-04-16 01:37:50

pc_cutsa
Sr. member
Inregistrat: 2009-03-30
Mesaje: 1126

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

Noapte buna fetelor puss


Iubirile neconsumate nu se uita niciodata...

Offline

 

#194 2009-04-16 01:39:13

honeyica
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-04
Mesaje: 1423

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

noapte buna, pc puss


time is precious.....

Offline

 

#195 2009-04-16 08:53:44

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

Pentru aducerea in discutie a bisericii,tin sa-i amintesc lui Finesse ca cele care am postat la topicul acela am cam luat la misto regulile lor care efectiv bat campii (si n-am niciun interes sa mint,n-am mai intrat intr-o biserica de cand aveam 4 ani... as putea fi considerata 'complet pe langa' din moment ce nu sunt crestina). Una se trezise sa intrebe daca mai are voie in biserica daca nu e virgina,noi am lamurit-o la ce alte chestii se scandalizeaza popii. Asta nu ne face pe noi persoane religioase,care se contrazic singure. Daca intri intr-o biserica,sa te impartasesti - asta vroia sa faca respectiva - trebuie sa te spovedesti. Si la spovedania aia,un popa ramolit iti pune o sutana peste cap,te pune sa te tarasti pe covorul ala mizerabil,si iti pune n intrebari.. printre care si asta. Si daca se scoala una sa fie mai sincera,ii da un sut in partea dorsala,si afara din lacasul domnului. Nu e vorba ca i-ar fi cuiva scarba si totusi sustine ca nu-i e... e vorba de regulile tampite ale bisericii,pe care persoanele foarte credincioase poate vor sa le respecte,asa aberante cum sunt ele...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#196 2009-04-16 10:23:43

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

Poate sa-mi spuna si mie un moderator de ce se ajunge aici?de ce nu primeste nimeni warn,ban,ce dati voi acolo?sau e ok sa ne jignim toate intre noi asa frumusel?

hai ca eu nu inteleg o chestie...voi cum faceti sex?Eu cu iubitul meu ne intoarcem pe toate partiile,cum ar fii sa stam in pozitia capra si sa ni se prelinga sangele pe picioare?e f excitant,nu?smile
Poate faceti sex doar in pozitia misionarului sau voi deasupra,pe sub plapupa si nu vede nimeni nimic...
Acum eu nu judec pe nimeni,ati mai vazut ca v-am respectat opinia si doar mi-am dat cu parerea,dar come onnnnn....cum caca sa va umpleti de sange pe toata partea inferioara a corpului si sa vi sa para ok?Poate voua va curg 3 picaturi de sange,nah...si oi fii eu anormala...
Uite,am facut si eu sex o data in penultima zi de ciclu,dar mi-am facut un dush f...adanc si nu mi-a curs niciun strop de sange...chiar ma gandeam in timp ce faceam sex sa nu apara sangele ca mi s-ar strica tot cheful....

Offline

 

#197 2009-04-16 10:32:02

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

xgod a scris:

Intr-adevar era nevoie de cineva ca tine sa 'ne' lumineze. Pana la urma fiecare o face cum vrea si cum ii place. Dar totusi numarul mare de femei pe care sustii ca l-ai avut te-au adus in pragul de a fi NON-STOP online pe un forum dedicat lor ? Prietene , normalitatea ta se clatina. Traiasca barbatia ta smile

rotfl   applause

Chick...cand esti la menstra este logic ca nu poti face sex asa cum faci de obicei.Se face mai cu grija si nu in toate pozitiile care iti trec prin cap tongue
Plus ca nu faci in zilele in care iti curge mult si nu se prelinge,doar instrumentul lui isi schimba culoarea tongue

Ultima oara a fost editat de Andra123 (2009-04-16 10:33:20)


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#198 2009-04-16 10:40:59

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

daca faci un dush serios inainte nu se schimba nimic la culoare
cand mi-a venit menstra dupa sarcina m-a tinut vreo doua sapt jumate.... ce era sa fac? big_smile
s-a mai intamplat sa fie putin roz dupa aia, si tot el facea glume si msihto: te-am dezvirginat lol
nu va imaginati siroaie de sange!!! ca nu-i asa!! maxim se pateaza el putin

Ultima oara a fost editat de _alexa_ (2009-04-16 10:41:54)


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#199 2009-04-16 10:41:37

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

Wow frate  wow
Martorii lui Iehova, budisti, James-our-master si sex cu sange in acelasi loc  lol  Prea mult pentru mine tongue


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#200 2009-04-16 10:42:20

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

rotfl2 rotfl2 lol blue


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#201 2009-04-16 10:48:28

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

daca va e sila de voi, atunci cand vine vorba de altele nu stiu cum mai reactionati...practic ala e sangele vostru si nu vad nimic murdar in a face sex pe ciclu...daca ai chef dc nu? pana la urma igiena e acceasi ca in oricare alta zi, doar ca poate sa curga sange in timp ce o faceti, mare chestie.....in primele zile cand curge mai mult e cam imposibil sa o faci, dar sper final dc nu? si nu vad care ar fi pb daca el s-ar pata putin de sange sau tu....
si nu era vorba de inghitit menstra ci de facut sex normal....nu stiu noi nu ne oripilam in halul asta cand vine vorba de perioada aia....eu daca as fi avut un iubit caruia sa-i fie sila sa ma atinga acolo din cauza menstrei cred ca m-ar fi pus pe ganduri....si m-ar fi facut sa ma simt prost, dar bine ca iubi nu e asa.

Ultima oara a fost editat de andrulina (2009-04-16 10:48:49)

Offline

 

#202 2009-04-16 11:00:01

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

Lasa,andrulina... nu te mai stradui... iti racesti tastatura de pomana. N-ai citit? Suntem animale ahtiate dupa sex,daca ne fufu in zilele alea...

Offline

 

#203 2009-04-16 11:06:34

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

daca zice cineva ca suntem nu inseamna ca asa este.Cui ii pasa de parerea lui?mie una nu,nu dau 2 bani big_smile
Si noi inainte faceam cand eram la menstra,dar de cand am auzit ca exista ceva pericole ne abtinem.Ne mai scapa din cand in cand,dar na tongue.


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#204 2009-04-16 19:35:52

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

xgod, Finesse, alexa, pc_cutsa lasati-o mai usor, da?
si biserica nu-si are locul la topicul asta...

Offline

 

#205 2009-04-16 20:52:03

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

mai,mie nu mi-e sila de sangele meu...mie mi-e sila de sangele meu stricat si sa mi se scurga pe picioare...dar iar,fiecare cu p**** masii,cum e vorba in popor:D

Offline

 

#206 2009-04-16 21:10:29

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

daca o faci spre final in nici un caz nu-ti va siroi pe picioare....

Offline

 

#207 2009-04-16 21:45:52

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

Loveable a scris:

eh, daca zici ca e gresit sa-ti ceara sa-i cumperi tampoane, ori nu e o relatie serioasa, ori mai tre sa cresti tongue

Ha, ha am inceput sa citesc topicul asta si cand am ajuns la asta nu m-am putut abtine. Mie mi-ar fi atat de nu stiu cum sa ii cer lui sa imi cumpere tampoane. Nici macar nu le-am cerut alor mei vre-odata sa imi cumpere asa ceva. Si nu am cumparat niciodata de fata cu ei asa ceva. Doamne fereste sa merg cu mama si tata la supermarket sa imi iau tampoane, sau absorbante.

Stiu ca suna absurd rau, dar noh, am eu ceva impotriva acestor obiecte, asa ca lui chiar nu i-as cere in veci sa ia asa ceva si nici nu as lua asa ceva de fata cu el. Cu prezervative sa cumpar nu am probleme, sau anticonceptionale, sau orice altceva rotfl

Offline

 

#208 2009-04-16 21:48:40

andrulina
Addicted member
Inregistrat: 2008-09-17
Mesaje: 10759

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

mi se pare f aiurea....

Offline

 

#209 2009-04-16 22:01:10

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

Da, stiu e aiurea, imi dau seama, dar nu stiu de ce, nu pot trece peste rusinea de tampoane si absorbante. Fiecare cu nebunia lui presupun lol

Cat despre actiune in perioada aia... Nu am fost niciodata curioasa sa incerc. In general sunt morocanoasa zilele alea si nu am chef de nimic, asa ca de sexinpat  cu atat mai putin

Ultima oara a fost editat de PillBlast (2009-04-16 22:02:10)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.