homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Contraceptia dupa nastere-2


#20 2009-04-20 15:26:05

iubi_felicia2000
New member
Inregistrat: 2007-08-02
Mesaje: 12

Re: contraceptia dupa nastere

te rog am vazut ca esti mai veche pe site,am nascut normal ,mi se terminase lohiile si acum 4 zile a inceput iar sa-mi sangereze am crezut ca este menstra si am inceput sa iau pastile dar nu vine foarte mult ,cate putin asa.....nu stiu ce sa fac......ajutati-ma  sad  sad  sad

Offline

 



#21 2009-04-20 21:22:11

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: contraceptia dupa nastere

iubi_felicia2000 a scris:

te rog am vazut ca esti mai veche pe site,am nascut normal ,mi se terminase lohiile si acum 4 zile a inceput iar sa-mi sangereze am crezut ca este menstra si am inceput sa iau pastile dar nu vine foarte mult ,cate putin asa.....nu stiu ce sa fac......ajutati-ma  sad  sad  sad

probabil e spotting de la pastile care e normal in primele 3 luni

Offline

 

#22 2009-04-22 10:18:20

iubi_felicia2000
New member
Inregistrat: 2007-08-02
Mesaje: 12

Re: contraceptia dupa nastere

merci ?lady? deci sa iau in continuare pastile?mai precizez odata deci eu  nu am avut menstra dupa sarcina....daca se poate te rog ii lasi tu un link doctoressei ptr parere sa si-o spuna.....  rugaciune

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.