homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Va rog mult ajutati-ma


#1 2009-04-23 14:53:48

bella-yzaura
Full member
De la: iasi
Inregistrat: 2009-04-06
Mesaje: 728

va rog mult ajutati-ma

buna
cred k numai mie mi se poate intampla....dupa ce am trecut prin faza k nu-mi venea menstruatia k am luat doza dubla de postinor...intr-o luna...a reusit apoi sa imi vina....
dar acum am inceput sa iau antibebe mai exact yasmin....dar am doar 5 zile luate...si azinoapte am avut contact sexual cu prezervativ si supriza s-a rupt si a apukat sa ejaculeze....am fost m-am spalat in interior cu irigatorul cu apa, cu ceai cu bicarbonat, si aseara si in dimineata asta....si sincer chiar nush ce sa fac deoarece pastila de a doua zi nu as mai lua-o pt k am luat prea multe pana acum in 2 lun de trei ori....mentionez k perioada mea de fertilitate ar fi pe 2 aprilie...ce sa fac, ce ma sfatuiti...tare as vrea si un raspuns de la doctoreasa...merci anticipat!
mentionez k am inceput sa iau yasmin din a 5 zi de menstruatie....ce ar trebui sa fac???
a mai trecut cineva prin situatia mea???
ar trebui sa iau postinor,desi doctorita mea a zis sa nu mai iau toata viatza mea....
era sa uit k am luat marti fluconazol pt nenorocita de candida...este antibiotic sau nu?

Ultima oara a fost editat de bella-yzaura (2009-04-23 14:59:58)


Daca am fi picaturi de ploaie/N-am avea nevoie de lacrimi/Daca am fi cuvinte/N-am avea nevoie de marturisiri/Dar cum suntem oameni/Avem nevoie de dragoste!!!

Offline

 



#2 2009-04-23 16:48:12

persifona
Vizitator

Re: va rog mult ajutati-ma

ai warn pt postare multipla, citeste regulamentul forumului

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.