homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Problema!:(


#1 2007-06-06 03:32:44

elissa
Membru
Inregistrat: 2007-06-06
Mesaje: 1

problema!:(

sunt noua pe aici...si bineinteles ca am o problema! acum cateva zile(mai precis 3) am avut un contact sexual(putin mai dur), cu urmari cam suparatoare si anume: mi-au aparut mici rani  pe labiile mici si zona e inflamata,insa numai pe partea dreapta! ma ustura ingrozitor si-mi dau o senzatie de disconfort..deja am dat search pe google la toate bolile posibile!ma puteti ajuta cu un sfat?

Offline

 



#2 2007-06-06 08:42:53

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: problema!:(

sfatul e sa mergi la medic sa vezi despre ce e vb, eventual sa iti prescrie un tratament. nu sta asa


mami de minuni hjarta

Offline

 

#3 2007-06-06 09:45:39

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Offline

 

#4 2007-06-06 12:36:28

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: problema!:(

......daca nu mergi totusi la medic, spala bine zona si unge-o apoi cu hemorzon, de doua ori pe zi, dimineata si seara....evita tampoanele de orice fel si daca poti si chilotii pina trece(citeva zile)....si evident ai mai multa grija cu contactele sexuale


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#5 2007-06-06 16:08:09

crisa08
New member
Inregistrat: 2007-04-24
Mesaje: 22

Re: problema!:(

buna.am si eu o mica problema.iau yasmin sunt la al 2lea blister a 9 past.inainte sa incep a 2a luna cu o zi ma durea coloana si de jur mprejurul ei doar sus am zis k e din cauza curentului si nu am bagt de seama.am inceput past si in din a 2 zi pana in a 4 3 zile la rand am baut cafea dar cu mai mult lapte.mie nu imi face bine cafeaua imi da palpitatii dk e tare ar cu mai mult lapte nu aveam nimic.in asea 3 zile am avut o durere in piept la respiratie iar dak dadeam capul pe spate durerea se combina cu cea de coloana.au trecut  astea 3 zile n-am mai baut cafea.2 zile nu am mai avut nimic dupa care durearea a revenit cateva ore apoi trecea.m-a mai durut ieri.am vb cu doctora mea am ntrebat-o dk poate sa fie de la antic si mi-a zis k nu crede probabil am facut o miscare mai brusca si ma doare cutia toracica.
vreau sa va intreb si pe voi acelasi lucru dk poate sa fie de la pastile.nu strica si o a 2a parere niciodata.
si ar mai fi ceva treb sa urmez un tratam pt candida cu 2 tubri de ginofort si biicarb de sodiu iar prietenul meu sa se unga cu clotrimazol.cate zile treb sa se dea cu el?ar mai treb a ia si altceva.ne confruntam destul de des problema candida.
va multumesc

Ultima oara a fost editat de crisa08 (2007-06-06 16:18:15)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-06-06 18:54:24

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: problema!:(

dc 2 tuburi de gynofort...pune doar unul si daca mai e necesar punel si pe al 2 lea...si nu fa spalaturi, oricum dupa ce pui gynofort 5 zile n ai voie sa te speli in vagin, cat despre prietenul tau punel sa se dea cu crema pana i dispar simtomele si luati amandoi cate o pastiluta de flucovim 150

in ceea ce priveste celelalte probleme ma abtin...dar eu una n am mai auzit sa patesti asa ceva de la anticonceptionale...deci mai bine mergi la medic si fa niste analize...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#7 2007-06-07 13:01:04

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: problema!:(

perfect de acord cu crys_ty_na si cu doctorita ta, nu e de ;la contraceptive


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#8 2007-06-07 16:35:58

amelia
Full member
Inregistrat: 2007-01-14
Mesaje: 133

Re: problema!:(

care sunt simptomele de candida la baieti? totusi cred ca am ppostat aiurea intrebarea


Dragostea este decizia de a face din problemele tale, problemele mele.

Offline

 

#9 2007-06-07 16:39:19

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: problema!:(

mancarimi...bubite pe varful penisului...usturimi....roseata...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.