homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Doua secretii


#1 2007-06-08 11:48:21

ema32
New member
Inregistrat: 2006-11-26
Mesaje: 16

doua secretii

doctoressa , am 24 sapt de sarcina si acum doua zile pe chilot aveam doua locuri cu secretii , si anume : una in dreptul vaginului  si una in dreptul clitorisului , ambele la fel de vascoase dar de diferite culori . Este posibil asa ceva ? de fapt da , caci am vazut cu ochii mei dar eu stiam ca secretiile de tipul celor vaginale sunt doar in dreptul vaginului cum am mai avut si pana acum .
Mi-am facut sumar de urina si urocultura si astept rezultatul .

POvestea incepe asa:
Am avut o secretie vaginala de un roz f pal , m-am speriat si m-am dus de urgenta la dr. la spital . mi-a facut control ginecologic si mi-a spus ca n-am nimic. Banuiesc ca a verificat daca am colul inchis . Mi-a spus sa nu am activitate sexuala.Atat , nu medicamante !
Bun , nu am mai avut apoi nimic.
Am fost la tridimensionala unde mi0a verificat bebeul , lichidul amniotic OK , dar nu mi-a zis nimic de dop , desi eu i-am spus de secretia roz .
M-a intrebat daca am avut burta pietroi cumva inainte . Raspuns da , foarte!!!

Offline

 



#2 2007-06-08 15:46:11

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: doua secretii

Ai avut deci contractii. Prin zona clitorisului poti sa pierzi eventual urina, nimic altceva....in rest nu prea inteleg ce ma intrebi


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.