homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Placere in pat...


#1 2009-05-21 10:26:27

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

placere in pat...

Iubitul prietenei mele cele mai bune i-a spus ca nu stie sa faca un barbat sa se simta bine in pat...el este primul ei iubit,ce stie ea acum d.p.d.v sexual,stie de la el!ii face si sex oral din cate stiu eu iar el cum poate sa spuna ca nu stie sa faca un barbat sa se simta bine..spune ca doar el face treaba si ca a mai facut sex cu virgine si ca au fost mult mai bune decat ea!era disperata saraca si ma intreba ce ar putea sa faca,dar sincera sa fiu nu prea stiu ce raspuns sa ii dau,ce ar trebui sa faca sa se simta ala bine in pat...cum ar trebui o fata care nu a avut experienta cu alti barbati sa se poarte in pat pentru a face un barbat sa se simta bine?!

Ultima oara a fost editat de barbara_mori (2009-05-21 10:27:07)


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#2 2009-05-21 12:04:24

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: placere in pat...

mai bine ar discuta cu ea si i-ar spune ce isi doreste decat sa o jigneasca asa comparand-o direct cu alte femei pe care le-a avut inaintea ei.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#3 2009-05-21 12:13:46

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: placere in pat...

cele mai mari probleme in pat apar din lipsa de comunicare.Daca el ar fi suficient de matur incat sa ii arate ce si cum ii place,n-ar mai exista problemele astea.Saraca,cred ca a frustrat-o ingrozitor.N-are ce sa faca,decat sa vorbeasca cu el.Si incearca sa-i explici ca nu-i vina ei.Sexul,ca orice altceva,se invata.

Offline

 

#4 2009-05-21 13:19:02

barbara_mori
Hero member
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2157

Re: placere in pat...

eu i-am spus ca ala nu o merita,si  ca ar trebui sa puna punct,dar nu poate il iubeste prea mult si ca majoritatea fetelor de 17 ani se lasa calcate in picioare fara sa aiba curaj sa se desparta..poate ca i-a spus toate astea pt a umili-o nu pt ca isi doreste ca ea sa stie mai multe pt a o pastra langa el..parerea mea e ca nici un barbat nu are dreptul sa ne umileasca si oricum am arata si am face trebuie sa avem incredere in noi!am trecut si eu prin destule umilinte si viata m-a invatat ca nu iubirea'i totul in viata si sa nu ne dedicam trup si suflet barbatului de langa noi...


Pentru a fi popular da-le oamenilor vesti bune despre obiceiurile lor proaste!

Offline

 

#5 2009-05-21 13:57:17

adina15
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2009-01-09
Mesaje: 2274

Re: placere in pat...

si sexul se invata


Da-mi Doamne puterea de a accepta ceea ce nu pot schimba,
Curajul de a schimba ceea ce-mi sta in putere
Si intelepciunea de a face diferenta dintre ele......

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-05-21 14:25:12

ryanna22
Hero member
Inregistrat: 2008-10-08
Mesaje: 4516

Re: placere in pat...

eu cred ca pur si simplu rade de ea,stiind ca n are experienta...poate ea se descurka cat de cat dar e el nesimtit sau ii place s o umileaska....eu in lokul ei i as fi zis sa se duka la alea experimentate si sa ma lase naibii in pace...si saraca si a inceput si viata sexuala cu un asemenea individ,care daka se comporta asa s ar putea sa i lase un gust amar in privinta sexului..

Offline

 

#7 2009-05-21 14:54:44

Joy'n'Happiness
Full member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 556

Re: placere in pat...

vai moama sa-mi fi spus mie asa cv i-as fi sters 2 palme si l-as fi trimis la ma-sa...c nesimtit...


Un vrai homme ne séduit pas plusieurs femmes en même temps mais plusieurs fois la même. - Meilleures Pages
When your ex says "you will never find anyone like me" and you reply "God I sure hope not.

Offline

 

#8 2009-05-21 14:59:09

Divya
Hero member
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 2837

Re: placere in pat...

asta deja ii problema lui nu a ei...
i'as fi dat papucii imediat diablo

Offline

 

#9 2009-05-21 15:28:29

kata87
New member
Inregistrat: 2009-04-14
Mesaje: 74

Re: placere in pat...

e clar k nu o merita si k e incuiat la minte!


dragostea se castiga, respectul se merita

Offline

 

#10 2009-05-21 16:02:24

ally18
Insomniac member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 8941

Re: placere in pat...

apai ala ori ii un copil prost,care probabil stie mai putine decat ea si nu stie ce`i aia comunicare...ori nu`i prea pasa de ea...adik nush..da eu cred k dak tzi la o persoana,pai dak nu`ti place un lucru,ii spui,o inveti,nu faci asa...imi imaginez cum s`o simtit sarak...vaiii k`n locu ei direct la curve`l trimitem,sa`l fak alea sa se simta bine  skitarg


Love.  Live. Laugh.

Offline

 

#11 2009-05-21 18:21:27

just_dance
New member
Inregistrat: 2009-03-27
Mesaje: 23

Re: placere in pat...

parerea mea este k asta nu o merita....el nu ar trebui sa ii spuna asa ceva pt k sexul se invata cu timpul....in cazul meu ,iubitul meu este primul si niciodata nu mi-a spus asa ceva,chiar mi-a spus k sunt cea mai buna din cate a avut.....bine k eu nu prea il cred k el a avut destule si nu cred k sunt eu cea mai buna.
intre ei 2 nu cred ca exista comunicare si de aceea apar asemenea discutii

Offline

 

#12 2009-05-21 19:19:24

dea_di
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-16
Mesaje: 18682

Re: placere in pat...

trebuia sa ii zica: de, ce sa fac....daca n-ai stiut sa ma inveti!!! hmmm, oare altul nu m-ar putea invata mai bine? hmmm, ce-ar fi sa incerc eu! hmmm....chicot


"Nu stii, ca numa-n lacuri cu noroi in fund cresc nuferi?"

Offline

 

#13 2009-05-21 21:45:58

d3vildelia
Hero member
Inregistrat: 2009-05-18
Mesaje: 2455

Re: placere in pat...

vai .....nus dar eu cu asemenea barbat nu stateam nici sami dai  bani....nus dar e prea umilitor dupa ce k ia dat mai are si pretentzii...x(


hjartahjartahjarta Daca iubesti pe cineva ierti orice greseala...daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din dragoste...hjartahjartahjarta

mereu voi spera ca voi avea parte de o iubire ideala sad, desi sunt constienta ca asa ceva nu se va intampla niciodata , ci doar in cele mai fermecatoare vise ale mele (http://www.youtube.com/watch?v=U1dwdKkIbBQ)

Offline

 

#14 2009-05-21 23:39:04

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: placere in pat...

Saraca de ea, mai e si disperata ca nu stie ce sa faca sa se simta ala bine. neutral ...
Pai eu cred ca se simte bine cu ea, a spus asta ca sa o umileasca, sa o jigneasca, ma gandesc eu ca daca sta cu ea inseamna ca ii place totusi...
Tu sa o intrebi pe ea la ora actuala asta o intereseaza cel mai mult?  Sa afle cum sa il faca pe baiatul ala care nu o respecta si care a profitat de ea sa se simta bine?
Cred ca daca avea mai multa experienta o facea curva neutral
Tot gasea el ceva de reprosat daca vroia, si probabil la fel va face tot timpul.
Spune-i sa il lase urgent, sa nu se lase calcata in picioare de un asemenea om, viata e frumoasa, mai ales la varsta aia... Nu se merita sa isi strice cei mai frumosi ani din viata in felul asta...


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#15 2009-05-22 11:53:53

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: placere in pat...

daca ala vroia ca ea sa stie mai multe pai atunci o invata. mi-e mila de ea.... sincer! si eu mi-am inceput viata sexuala foarte prost, si si acum trag ponoasele. Daca el este prost, atunci ea trebuie sa fie desteapta, si sa-l intrebe ce anume ii place. Sa initieze ea subiecte pe tema asta, si sa afle ea cat mai multe. Nu prea e corect, dar daca il iubeste si nu poate sta fara el, atunci.... o sa-si cam calce pe mandrie si orgoliu la greu.
daca intr-adevar i-a spus ca cu altele s-a simtit mai bine, atunci sunt sanse foarte mari sa-si caute placerea in alta parte. Barbatii, dupa cum toate stim, gandesc cu outzele.


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#16 2009-05-22 20:57:15

kata87
New member
Inregistrat: 2009-04-14
Mesaje: 74

Re: placere in pat...

in general unii barbati n-au nevoie decat de o gaura k sa-si faca treaba. nu-i intereseaza sentimente sau altceva. el invoca asta k sa o faca sa se simta prost sau poate e o tehnica sa o indeparteze de el k sa aiba motive de despartire. saaau mai e o varianta! unii cred k daca iti spun k nu esti buna de nimic atunci te ambitionezi si faci tot posibilul sa inveti. dar fraieru ala ar trebui sa o ajute, sa o invete, pt k nu s-a nascut invatata si daca nu el iubitul ei nu o initiaza cum trebuie, atunci cine?duhul sfant? uite, eu la inceput stiam k sunt bata, pt k era si firesc, habar n-aveam ce sa fac, dar prietenul meu nu mi-a zis niciodata k nu stiu sau k sunt nu stiu cum, ci m-a invatat. uneori imi spunea in cuvinte ce trebuie sa fac, cum sa ma misc, ce sa fac si astfel cu trecerea timpului m-am experimentat. acum il innebunesc. el a fost un profesor bun, dar si eu o eleva silitoare tongue


dragostea se castiga, respectul se merita

Offline

 

#17 2009-05-22 22:29:45

Monica999
Hero member
Inregistrat: 2009-03-11
Mesaje: 3667
Site

Re: placere in pat...

Aoleu cand am citit asta nu mi-a venit sa cred. Si eu am primit in aceleasi situatii aceeasi replica de la un tip. Nu credeam ca sunt mai multi de felul asta, si daca e acelasi, wow, nici macar nu se chinuie sa varieze replicile. Eu am stat mult si am suferit din cauza asta. Evident ca el nu mi-a mai trebuit. Sper ca ea sa nu sufere , sa il trimita elegant in origini si sa caute altul care sa o merite.

sad

Offline

 

#18 2009-05-23 00:09:44

skumpi
Vizitator

Re: placere in pat...

fantastic
incredibil cate auzi in ziua de azi lol
ala o face cu ou si cu otet si ea nu stie ce sa faca sa`l satisfaca ... sa stea sa o mai jigneasca mult ca poate asa ii va veni o idee...
adevaru e ca barbatii nu`s prostii lol ei stiu prea bine pana unde se pot intinde... si dak tipu vede ca fata`i mai naiva ...merge inainte... nu`i vina lui ca isi incearca norocu si face ce vrea din ea... iar ea sta si accepta... dak l`ar fi pus la respect din prima clipa nu ajungea aici... sa`i zfruncine toata increderea in ea... sa o faca sa se simta ultima femeie de pe pamant... da repet dak ei ii convine... asta are

 

#19 2009-05-23 00:14:32

Divya
Hero member
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 2837

Re: placere in pat...

kata87 a scris:

in general unii barbati n-au nevoie decat de o gaura k sa-si faca treaba. nu-i intereseaza sentimente sau altceva. el invoca asta k sa o faca sa se simta prost sau poate e o tehnica sa o indeparteze de el k sa aiba motive de despartire. saaau mai e o varianta! unii cred k daca iti spun k nu esti buna de nimic atunci te ambitionezi si faci tot posibilul sa inveti. dar fraieru ala ar trebui sa o ajute, sa o invete, pt k nu s-a nascut invatata si daca nu el iubitul ei nu o initiaza cum trebuie, atunci cine?duhul sfant? uite, eu la inceput stiam k sunt bata, pt k era si firesc, habar n-aveam ce sa fac, dar prietenul meu nu mi-a zis niciodata k nu stiu sau k sunt nu stiu cum, ci m-a invatat. uneori imi spunea in cuvinte ce trebuie sa fac, cum sa ma misc, ce sa fac si astfel cu trecerea timpului m-am experimentat. acum il innebunesc. el a fost un profesor bun, dar si eu o eleva silitoare tongue

kata ,cata dreptate poti sa  sad ai neutral

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.