homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Acelasi - vreau un mic sufletel


#1 2009-06-09 17:19:38

miobebe
Membru
Inregistrat: 2009-06-09
Mesaje: 1

Acelasi - vreau un mic sufletel

Dragele mele,

Stiu, se discuta mult despre asta, mai ales ca e forum dedicat. Multe dintre voi sunteti deja "saturate" de atatea probleme si atatea solicitari de sfaturi.
Multe dintre noi, cele care postam un mesaj, o facem din disperare care vine, stiu, din nestiinta. Stiu ca e nestiinta cand adresez urmatoarea intrebare: unde se poate face o consultatie de cuplu? M-as duce la Sanador insa nu cunosc un medic bun. Va rog frumos sa ma ajutati sa gasesc un medic care vede in mine un om si nu mereu doar un pacient.

De asemenea cred ca sotul meu trebuie sa faca o spermograma. Din aceasta cauza va rog sa imi spuneti daca doctorul recomandat poate sa interpreteze corect rezultatele unei astfel de analize.

Multumesc.
Alex

Offline

 



#2 2009-06-10 09:48:51

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: Acelasi - vreau un mic sufletel

Poti incerca la Dna Dr. Irinel Giuvelea la Centrul Medical International. Am inteles de la colega mea de birou ca este buna in astfel de probleme. Nu am un numar de telefon, dar daca dai cautare pe google dupa Centrul Medical International sigur gasesti.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.