homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Eroziune cervicala


#1 2007-06-27 18:54:04

iuliana86
Membru
Inregistrat: 2007-06-27
Mesaje: 2

eroziune cervicala

am fost de curand la doctor si am fost diagnosticata cu eroziune cervicala...adika..rana pe col.mi-a dat o gramada de pastile si spalaturi.si sa iau 3 lingurite de iaurt seara...a zis sa le inghit...io pe forum am citit ca trebuie introdus in vagin iaurtul.as vrea un raspuns cat mai rpd

Ultima oara a fost editat de iuliana86 (2007-06-27 19:12:42)

Offline

 



#2 2007-06-27 18:57:22

iuliana86
Membru
Inregistrat: 2007-06-27
Mesaje: 2

Re: eroziune cervicala

si as dori sa stiu daca cauterizarea afecteaza in vreun fel o eventuala sarcina.cineva mi-a zis ca pot sa-mi iau adio de la a fi mama...e adevarat!!!pls am nevoie de un raspuns cat se rpd se poate

Offline

 

#3 2007-06-28 11:33:03

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: eroziune cervicala

iuliana86, citeste regulile forumului si respecta-le!!!! ai warn
daca inainte de orice pui la indoiala recomandarile medicului care te-a consultat nu e bine deloc. urmeaza tratamentul asa cum ti-a fost prescris iar daca nu ti se pare in regula, mergi la alt consult la un alt medic....
cinevaul ala care ti-a spus sa iti iei adio are cunostinte medicale? daca da....vai de medicina romaneasca...daca nu, nu pleca urechea la oricine. Nu e deloc adevarat...poti fi foarte bine insarcinata si apoi mama chiar daca ai facut cindva in existenta ta o cauterizare....despre care vorbim prematur acum, oricum


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.