homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Lovitura la san, sa imi fac probleme?


#1 2007-06-14 20:41:03

anny_yna
Full member
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 116

lovitura la san, sa imi fac probleme?

am si eu o problema, acum 2 zile, nepotelul meu din joaca m-a lovit in zona sanului cu o paleta de ping-pong. s-a invinetit putin locul si ma doare f tare ca ma ating in zona respectiva. de fapt lovitura nu este chiar pe san , undeva putin mai sus ( se simte osul acolo unde s-a innvinetit, imediat deasupra sanului). imi este teama sa nu fie vreo problema care sa imi creeze vre'un cancer la san sau ceva de genu'...

Ultima oara a fost editat de anny_yna (2007-06-14 20:43:42)

Offline

 



#2 2007-06-14 20:42:27

andrutza
Vizitator

Re: lovitura la san, sa imi fac probleme?

Nu cred ca e vreo pb, nu faci cancer de la o lovitura.....daca vezi ca te doare f mult timp si nu-ti trece mergi la un medic ceva, dar eu zic ca o sa fie bine, stai linistita.

 

#3 2007-06-29 16:04:19

lili pala
Sr. member
Inregistrat: 2007-06-17
Mesaje: 1061

Re: lovitura la san, sa imi fac probleme?

mama mea a patit la fel, s-a lovit si nu a dat nici o importanta... in cateva saptamani de la lovitura i s-au format 3 noduli durerosi. mama, ce ne-am speriat cu totii.... a facut eco, a fost la medici.... pana la urma a ajuns la cluj la oncologie...
slava domnului ca nu a fost de operat, i-au dat un tratament si au disparut, dar TARE ne-am speriat...
asa ca AI GRIJA!


Mami de Stefanici si Mirunica -pentru poze vizitati blogurile
http://stefanici.blogspot.com
http://emiruna.blogspot.com
59.7 kilograme afurisite! Hai inca - 3 kile !

Offline

 

#4 2007-06-29 16:07:30

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: lovitura la san, sa imi fac probleme?

eu in urma unei lovituri se pare am un nodul benign la sanul drept de 11 mm.aveti grija cu loviturile astea.dar daca zici ca e deasupra sanului nu cred ca sunt probleme smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.