homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Striptease-12


#210 2009-06-07 21:11:03

catalina15
New member
Inregistrat: 2009-05-11
Mesaje: 68

Re: striptease

apropo de acest topic
acum o saptamana a venit iubi la mine si ce-mi veni mie...

L-am pus pe scaun i-am legat mainile la spate asa usor fara sa-si dea seama si am inceput un "striptease de milioane"(a fost prima oara cand am facut si el asa la poreclit). am inceput incet incet sa fac miscarile care il innebunesc sa-mi musc buza sa ma uit in anumit fel la el... sa dau jos bluza de pijama(eu toata ziua stau in pijamale prin casa le ador) apoi pantalonii, apoi sa ii ridic lui bluza sa-l sarut sa-l musc de mameloane apoi am trecut la mn la sutien si cu mainile pe sani m-am asezat in poala lui cu spatele si un pipait din ala teribil apoi am inceput iar sa il sarut pe corp apoi am trecut la pantaloni i-am desfacut cureaua il sarutam usor usor apoi l-am lasat in aer si am inceput iar sa dansez sa ma onduiesc apoi am dat jos chiloteii si am inceput sa mimez o masturbare (va zis sincer k nici saliva nu mai avea in gura mai ales k la tot jocul asta nu l-am sarutat deloc si nu l-am lasat sa ma atinga nici macar cu buzele) apoi iar am trecut la el si am continuat cu primul meu oral(nu a fost foarte satisfacator dar la cat era el de incalzit si avand in vedere ca era prima data a fost iar de milioane)
va zic sincer k la un moment dat m-am uitat in ochii lui si cand m-a vazut a rupt batista aia cu care era legat si ma luat pe sus direct in pat cu mine iar restu e cancan...


sper ca nu am plictisit cu detaliile dar consider ca ar putea fi de ajutor mai ales k eu una sunt de parere ca un striptease e nimic fara ati atinge iubitului.

tin sa precizez ca totul a fost fara muzica pentru ca el moare cand ma vede satisfacuta si de asta isi da seama dupa respiratie si gemete iar muzica il impedica sa ma auda clar.


Enjoy!


"Iubeşti întâi din milă, din îndatorire, din duioşie, iubeşti pentru că ştii că asta o face fericită, îţi repeţi că nu e loial s-o jigneşti, să înşeli atâta încredere. Pe urmă te obişnuieşti cu surâsul şi vocea ei, aşa cum te obişnuieşti cu un peisaj. Şi treptat îţi trebuieşte prezenţa ei zilnică. "

Offline

 

#211 2009-06-07 22:33:30

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: striptease

Cruella, asta al meu nu-i genul de il iau si-l leg de ceva lol noi discutam despre lucrurile astea, daca i-am zis ca uite, sunt imbracata asa cum sunt imbracata, ce crezi ca urmeaza sa fac? , mi-a replicat "sa nu te apuci de striptease ca n-are niciun efect" lol apoi am dezbatut problema, eu l-am intrebat daca nu-l excita faptul ca sunt eu, adaugi niste miscari lascive, haine provocatoare etc... what's not to like?? Si mi-a zis ca el oricum ma prefera cand mai raman cu ceva pe mine, ca e mult mai incitant asa si ca pentru el, a merge intr-un club de striptease e egal cu zero in privinta excitatiei smile nu-i deloc o problema de comunicare intre noi, el are alte nebunii mult mai perverse care-l incita teribil, cred ca asta cu stripteaseul e prea soft pentru el lol

ca asa, in privinta lenjeriei, a costumatiilor, a tinut sa precizeze sa nu cumva sa ma imbrac in politista ca atunci se strica smecheria rotfl in rest, am liber la improvizatie smile

Offline

 

#212 2009-06-07 23:23:31

Cruella
New member
Inregistrat: 2009-05-12
Mesaje: 61

Re: striptease

Catalina15, multam pentru tipsuri..hmmmmmmm...cred ca voi incerca si eu varianta asta..suna tentant..
lol ...super tare, LadyPink...nu iti ramane de facut decat sa nascocesti tot felul de scenarii care sa ii fie pe plac:D..daca el are chestii perverse care il atrag..tu..fii si mai si..  diablo  punish  chicot big_smile

Ultima oara a fost editat de Cruella (2009-06-07 23:24:55)

Offline

 

#213 2009-06-08 19:47:37

Cruella
New member
Inregistrat: 2009-05-12
Mesaje: 61

Re: striptease

punish fetelor..am mai gasit niste melodii...enjoy it! wink trombon
Joe Cocker: You can leave your hat on
Kylie Minogue: Slow
Christina Aguilera: Dirty
Madonna: Justify my love
Beyonce: Naughty Girl
Fergie: Fergalicious
The Pussycat Dolls: Buttons
Nelly: Hot in here
George Thorogood: Bad to the bone
The Black Crowes: Twice as Hard
Nine Inch Nails: Closer
Nikki Webster: Strawberry Kisses
Monifah: Touch It
Debelah Morgan: Dance With Me
Paula Cole: Feeling Love
The Black Eyed Peas: My Humps
Urge Overkill: Girl, You'll be a woman soon
goodluck  sexinpat  majoreta  diablo  diablo

Ultima oara a fost editat de Cruella (2009-06-09 12:32:29)

Offline

 

#214 2009-06-17 14:18:08

Cruella
New member
Inregistrat: 2009-05-12
Mesaje: 61

Re: striptease

fetelor..voi v'ati facut curaj? cum a fost? eu inca nu am reusit sa imi gasesc resursele big_smile...dar el mi'a promis o seara de pomina..sa vedem..

Offline

 

 Publicitate


loading...

#215 2009-06-19 13:16:43

in_love
Full member
De la: mai aproape decat crezi
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 663

Re: striptease

miracle a scris:

si eu i-am facut.....da sa vedetzi fetelor knd fac ei ce mijto e....punetzii sa va faca:D punish

al meu nu vrea sa faca  drool ...el vrea direct actiune nu joaca alcool


kapitulation

Offline

 

#216 2009-06-24 02:27:06

sioux
Full member
De la: Rusi vine ploaia
Inregistrat: 2009-05-06
Mesaje: 794

Re: striptease

in_love a scris:

miracle a scris:

si eu i-am facut.....da sa vedetzi fetelor knd fac ei ce mijto e....punetzii sa va faca:D punish

al meu nu vrea sa faca  drool ...el vrea direct actiune nu joaca alcool

nici eu nu m-as deda la asemenea actiuni si nici nu ma atrage ideea sa se zbenguie prin fata mea semidezbracata adica... ori / ori big_smile


Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia.

Offline

 

#217 2009-08-01 22:48:23

pufu
Sr. member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2008-06-28
Mesaje: 1298

Re: striptease

eu o sa-i fac lui iuby sapt viit pt k ramanem singurei big_smile...abia astept pt k e prima oara...si sunt sigura k o sa-i placa la nebunie pt k stiu cat de tare il innebunesc uneori la serviciu doar k ma duc prin service la el cu vreo fustita scurta sau cu vreo bluza interesanta....dar sa-i dansez.....
mi-am scos o parte din melodiile propuse de voi...sa vad ce aleg....lenjerie am...mai am sa iau vinul si sa vad cum aranjez prin camera....abia astept big_smile


Tot ceea ce suntem este rezultatul a ceea ce am gandit. - Buddha

Offline

 

#218 2009-08-02 12:12:55

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: striptease

De ce ti-e teama? Ce poate sa se intample?

Offline

 

#219 2009-08-02 18:54:22

pufu
Sr. member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2008-06-28
Mesaje: 1298

Re: striptease

kata nu cred k are de ce sa-ti fie teama...adik nush...depinde si de cat timp esti cu el...eu abia acum de curand am prins curaj...k acum 1-2 luni nu indrazneam....iar acum abia astept...cred k miercuri o sa fie ziua cea mare  rotfl si ma gandeam k in ziua aia sa-i trimit mai multe mesaje sa-l fierb...plus cat o sa-l mai fierb cat il tin legat... diablo ...mi-am ales cateva melodii de pe aici...dar prima cred k va fi una pe care mi-a trimis-o el si mi-a zis k i-ar placea sa dansam impreuna pe ea...eventual mai caut cateva de genul big_smile


Tot ceea ce suntem este rezultatul a ceea ce am gandit. - Buddha

Offline

 

#220 2009-08-02 20:59:33

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: striptease

dar voi cand ziceti ca va e teama, de ce anume va e asa de teama? ca doar nu o faceti pentru bani si pentru angajare.. o faceti ca si preludiu pentru voi si pentru o persoana care oricum va aprecia 'efortul' sub toate formele posibile... de unde atata teama? si, mai ales, teama de ce??

Offline

 

#221 2009-08-02 21:41:26

pufu
Sr. member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2008-06-28
Mesaje: 1298

Re: striptease

cred k o sa fac marti nu miercuri....pt k pleaca ai mei mai devr big_smile si doarme la mine puiul meu


Tot ceea ce suntem este rezultatul a ceea ce am gandit. - Buddha

Offline

 

#222 2009-08-02 21:47:23

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: striptease

Cruella a scris:

Shineofblood, esti cumva rockerita? Daca da...da'mi si mie te rog sfaturi de a'l surprinde pe iubi meu..in sensul asta..folosindu'ma de chestia asta:D kram

da,sunt. dar vrei sa-ti dau sfaturi legate de...ce anume?sa-l surprinzi in ce sens folosindu-te de ce chestie?  poate functionez la capacitate redusa la ora asa,da' sa dea naiba daca inteleg ce ma rogi tu aici.

Offline

 

#223 2009-08-03 11:09:39

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: striptease

l-am intrebat si eu pe al meu ce parere are despre striptease si a inceput sa rada. a zis ca nu-l intereseaza sa ma vada dansand aiurea in fata lui si pierzand niste minute bune din preludiul nostru cu o chestie care nu l-ar starni deloc. ca striptease-ul e pentru aceia care inca n-au facut sex si ea vrea sa-l incite pe el cu un dans sexy, lucru care in stadiul asta chiar i-ar reusi. dar dupa un numar de ani, mai bine te pretezi la o mangaiere unde-i place lui, o atingere, sau pur si simplu vino goala in fata lui si incita-l cu saruturi.
asadar la noi cade varianta asta lol

Offline

 

#224 2009-08-03 15:07:45

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: striptease

anabella_n a scris:

l-am intrebat si eu pe al meu ce parere are despre striptease si a inceput sa rada. a zis ca nu-l intereseaza sa ma vada dansand aiurea in fata lui si pierzand niste minute bune din preludiul nostru cu o chestie care nu l-ar starni deloc. ca striptease-ul e pentru aceia care inca n-au facut sex si ea vrea sa-l incite pe el cu un dans sexy, lucru care in stadiul asta chiar i-ar reusi. dar dupa un numar de ani, mai bine te pretezi la o mangaiere unde-i place lui, o atingere, sau pur si simplu vino goala in fata lui si incita-l cu saruturi.
asadar la noi cade varianta asta lol

Imi place cum gandeste lol

Offline

 

#225 2009-08-03 15:20:44

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: striptease

Stef a scris:

Imi place cum gandeste lol

si eu gandesc la fel, l-am testat putin sa vad daca zice tot ca mine rotfl

Offline

 

#226 2009-08-03 19:41:31

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: striptease

anabella_n a scris:

l-am intrebat si eu pe al meu ce parere are despre striptease si a inceput sa rada. a zis ca nu-l intereseaza sa ma vada dansand aiurea in fata lui si pierzand niste minute bune din preludiul nostru cu o chestie care nu l-ar starni deloc. ca striptease-ul e pentru aceia care inca n-au facut sex si ea vrea sa-l incite pe el cu un dans sexy, lucru care in stadiul asta chiar i-ar reusi. dar dupa un numar de ani, mai bine te pretezi la o mangaiere unde-i place lui, o atingere, sau pur si simplu vino goala in fata lui si incita-l cu saruturi.
asadar la noi cade varianta asta lol

sa se ia de mana cu al meu lol barbati 'ciudati' , ce sa mai big_smile si cum ma inarmasem eu, cum ma pregatisem eu ... si zice 'auzi, da' nu te mai chinui ca oricum nu ma excita chestia asta' ... bine ca nu ma incepusem, ca daca ma oprea pe la mijloc, ii zburau ochelarii lol

Offline

 

#227 2009-08-03 20:10:25

Stef
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-09-12
Mesaje: 681

Re: striptease

Nu stiu cat de ciudata e chestia asta. Tine de gusturi in fond. Eu nu ma consider a fi ciudat smile

Offline

 

#228 2009-08-03 20:23:05

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: striptease

d-aia am si pus ciudati intre ghilimele smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.