homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

AMOR IN ZILELE ACELEA-13


#229 2009-05-12 19:56:51

Joy'n'Happiness
Full member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 556

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

amor in zilele cu probl nu am facut..nu am avut ocazia si nici n-as face pt k nu m-as simti confortabil sa vad sange, plus k mi-e teama de vreo boala (atunci organism este mai predispus la infectii)....in legatura cu cumparat absorbantelor, n-am nicio jena sa cumpar knd ma duc cu iubi la cumparat, sta cu mn la stand, ma asteapta sa ma hotarasc d care sa cumpar...in schimb nici vb sa-l schimb de fata cu el sau sa vada unu folosit..


Un vrai homme ne séduit pas plusieurs femmes en même temps mais plusieurs fois la même. - Meilleures Pages
When your ex says "you will never find anyone like me" and you reply "God I sure hope not.

Offline

 

#230 2009-05-12 23:28:04

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

adina84 a scris:

pana la urma cum e ? dauneaza sau nu ?  nu e vorba ca nu poti astepta 4 zile, dar sa stim si noi una si buna.

http://www.csid.ro/sex/sex-in-timpul-me … u-4262286/

este crescut riscul de infectii datorita sangerarii si a faptului ca (,) colul este deschis in acele zile
asta nu inseamna ca daca o faci o data te alegi sigur cu o infectie

Offline

 

#231 2009-05-13 01:48:00

myrela22
Full member
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 242

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

imi cumpar absorbante si tampoane de fata cu el, ma asteapta cuminte langa mine, am facut si sex in acele zile de cateva ori cand eram mai pe terminate (ca altfel nu puteam de dureri, primele 3 4 zile mor de burta) dar NICIODATA nu am schimbat absorbantele cu el de fata, sau sa le vada folosite, nu suport, am fost si sunt mereu de parerea ca nu trebuie sa stie absolut tot si chiar sa vada tot, tine de mine chestia asta, stau in chiloti in fata lui cand am absorbant, imi cumpar de fata cu el, nu-l trimit niciodata sa-mi ia, odata chiar am iesit de sub dus la 11 noaptea si m-am dus sa-mi iau ca nu avem si m-am dus cu parul ud, bineinteles cu el  big_smile
Nu e vorba de rusine ca suntem de 7 ani impreuna dar cred ca tine si de respect.


Din Mai 2010 mamica. In sfarsit a venit bebitza sa ne bucure si sa ne inveseleasca casa happydance

Offline

 

#232 2009-08-09 22:15:07

mayra19
Sr. member
Inregistrat: 2009-05-28
Mesaje: 1644

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

pe mine ma cam doare cand fac dragoste in zilele alea  sad undeva inauntru in vagin, ieri voiam sa va intreb de ce pt ca ieri am incercat si nu puteam doar asa incet sa ne miscam...plus ca nu au fost senzatiile aceleasi ca in mod normal... si luna trecuta sa intamplat la fel...insa stiu ca am mai facut in iarna si nu-mi amintresc sa fi avut probleme...
este vaginul mai sensibil cand suntem la menstruatie??

Ultima oara a fost editat de mayra19 (2009-08-09 22:19:58)


Voi fii mereu lângă tine hjarta La rău şi la bine hjarta Când ai nevoie de mine hjarta

Offline

 

#233 2009-08-09 23:36:01

Loveable
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2008-02-12
Mesaje: 51293

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

*

Ultima oara a fost editat de Loveable (2016-01-12 00:27:35)


hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#234 2009-08-10 10:11:25

your.dream
Insomniac member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 5368
Site

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

Noi o singura data am incercat sa o facem cand eram pe stop, in ultima zi...
Toate bune si frumoasa pana am terminat partida si s-a dus la baie al meu sot si l-am auzit tipand si cand m-am dus la el l-am gasit jos...Atunci am aflat k nu poate vedea sange, k lesina  rotfl
De atunci oricat m-as ruga eu de el nu mai vrea sub nicio forma sa o facem knd sunt pe stop.
De cumparat absorbante, s-a intamplat sa-l trimit pe el sa-mi cumpere de cateva ori; dar eu cumpar cate un pachet din fiecare tip ( de zi si de noapte ) si de vreo 3 ani nu am mai ramas in pana de ele.
Si eu stau in chiloti in fata sotului cand am absorbant, dar NEVER nu l-as schimba de fatza cu el...


Iubesc si sunt iubita

Offline

 

#235 2009-08-10 20:55:47

ciresica_oky_doky
Full member
Inregistrat: 2007-06-20
Mesaje: 671

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

noi o facem cand sunt pe stop si pe el u il deranjeaza niciodata smile de infectii ne pazim ca ochii din cap: schimbat lenjeria, pus prosop spalat la 70 grade sub fundulet, dus serios amandoi , dat cu aspiratourl in casa mereu spalat cu clor pe jos smile bine ca in general procedez asa ca vine la mine si eufac curat inainte, dar in zilele alea suntem mai disperati  par

Ultima oara a fost editat de ciresica_oky_doky (2009-08-10 20:56:12)


Daca ar fi sa aleg intre a respira si a te iubi, as folosi ultima suflare ca sa-ti spun "Te iubesc!"-  hjarta    hjarta     hjarta    hjarta    hjarta

Offline

 

#236 2009-08-11 01:16:11

alexa123
Hero member
De la: underground
Inregistrat: 2008-12-08
Mesaje: 3560

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

minatgv a scris:

Noi o singura data am incercat sa o facem cand eram pe stop, in ultima zi...
Toate bune si frumoasa pana am terminat partida si s-a dus la baie al meu sot si l-am auzit tipand si cand m-am dus la el l-am gasit jos...Atunci am aflat k nu poate vedea sange, k lesina  rotfl.

oh doamne  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl


when the pomp lights up,you shoot.

Offline

 

#237 2009-08-11 12:05:20

kat_utza
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-13
Mesaje: 1038

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

si alui meu ii e groaza de sange.. i se face rau insa am facut-o pe stop si i-a placut, chiar daca era rosu chicot  nu a avut nici o reactie adversa rotfl
eu sunt cea care ii mai zic sa o lasam pe altadata caci e intr-un fel...

Offline

 

#238 2009-08-11 12:48:38

myrela22
Full member
Inregistrat: 2009-03-31
Mesaje: 242

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

april sunset a scris:

si noi am facut-o de 2 ori cand eram pe stop; odata in prima zi pt ca stiam ca nu va curge mult si odata cam in a 4-a zi. nici pe al meu nu il deranjeaza chiar daca se cam "pateaza" chicot
ieri dimineata mi-a venit si aseara al meu avea chef de prostii si eu la fel, de fapt big_smile dar nu prea imi explic, de obicei n-am pofta de sex in acele zile, ma simt ciudat, de asta am si facut doar de 2 ori intr-un an. dar aseara eram asa horny rodnar si vazandu-ma pe mine lesinata de placere ma pomenesc cu el ca vrea sa-mi dea pantalonii jos...n-am zis nimic, l-am lasat. a scapat el de pantaloni si incepe sa ma mangaie si la un moment dat se opreste brusc "ce-ai aici?" va sta cateva secunde cu o privire pierduta apoi "vaiii, uitai ca esti pe stop" rotfl saracu era asa incintat, bine ca nu mi-a dat si chilotii jos odata cu pantalonii ca are obiceiul asta chicot

rotfl  rotfl rotfl  rotfl  rotfl  vai saracul ce si-o fii imaginat ca ai acolo??? Si sa inteleg ca te-a lasat asa??? Naspa situatiune, mai bine ii spuneai tu de la inceput  lol


Din Mai 2010 mamica. In sfarsit a venit bebitza sa ne bucure si sa ne inveseleasca casa happydance

Offline

 

#239 2009-08-11 15:43:11

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

...cu fostul/actualul/viitorul (nu stiu inca in ce categorie intra) am facut mereu pe stop... io-s mai horny in perioada aia,si pe el nu il deranjea deloc...

Offline

 

#240 2009-08-13 02:24:57

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

alexa123 a scris:

minatgv a scris:

Noi o singura data am incercat sa o facem cand eram pe stop, in ultima zi...
Toate bune si frumoasa pana am terminat partida si s-a dus la baie al meu sot si l-am auzit tipand si cand m-am dus la el l-am gasit jos...Atunci am aflat k nu poate vedea sange, k lesina  rotfl.

oh doamne  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl

mooor lolrotfl si de al meu stiu ca face urat la sange, si n`am facut`o niciodata cand eram pe stop. sa incerc ? big_smile lol


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#241 2009-08-13 10:41:01

your.dream
Insomniac member
Inregistrat: 2008-06-06
Mesaje: 5368
Site

Re: AMOR IN ZILELE ACELEA

Fetele, nu e de ras k m-am speriat de nu mai puteam k nu staim ce a patit...pana mi-a explicat  rotfl
Si cand am facut analizele pt cununie a lesinat knd i-a luat sange  rotfl


Iubesc si sunt iubita

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.