homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ingrijorata


#1 2007-07-06 16:17:11

veverita
New member
Inregistrat: 2006-09-12
Mesaje: 26

ingrijorata

Buna ziua am si eu o intrebare.Am inceput sa iau mercilon pe data de 10 iunie( a3a zi a CM) si cand am luat ultima pastiluta mi-am dat seama ca uitasem una dar nu stiu in ce zi si in aceasta perioada am avut contact sexual.Astazi e a6a zi de cand am terminat pastilutele si nu mi-a venit CM desi am dureri.Nu stiu ce sa cred.Am facut azi un test de sarcina surecheck si a iesit negativ.Sunt cam speriata.Va multumesc

Offline

 



#2 2007-07-06 16:21:58

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: ingrijorata

nici noi nu stim ce sa credem.....eventual nu incepe urmatoarea folie si mai repeta testul de sarcina


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#3 2007-07-06 16:25:17

veverita
New member
Inregistrat: 2006-09-12
Mesaje: 26

Re: ingrijorata

asa am sa fac oricum in timp ce luam pastilutele cam o saptamana dupa ce luam pastiluta vreo 3 ore aveam senzatie de greata,apoi a disparut si vreo 2-3 zile am sangerat cu 5 zile inainte de ziua in care ar fi trebuit sa-mi vina ciclul,sa fi fost acela cilclul?am mai luat inainte marvelon si-mi venea cand inca luam pastilutele active(din cele 21).multumesc

Offline

 

#4 2007-07-06 16:26:57

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: ingrijorata

nu inteleg de unde stii cind ar fi trebuit sa itivina(fiind prima folie) mai departe e posibil ca singerarea aia sa fi avut loc taman cind ai uitat pastila....nu am cum sa stiu daca singerarea aia a fost ciclu, in principiu insa nu a fost


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#5 2007-07-06 16:33:31

veverita
New member
Inregistrat: 2006-09-12
Mesaje: 26

Re: ingrijorata

multumesc frumos.

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.