homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Urgent ajutor pls


#1 2009-09-20 22:47:57

crysty
Membru
Inregistrat: 2009-08-16
Mesaje: 4

urgent ajutor pls

disperat am o mare problema am facuto cu prietena mea si i-a curs sange dupa faza e k am bagat si degetul in timpu preludiului bang   si dupa i-a curs destul de mult sange nu trebuie sa ii vina e cumva insarcinata ? da faza ii k nu cred k luna trecuta i-a venit si de atunci am folosit prezervativ disperat  wow

Offline

 

#2 2009-09-20 22:55:51

taniusha
Full member
Inregistrat: 2009-06-17
Mesaje: 275

Re: urgent ajutor pls

hmm..poate ai ranit-o cumva? ea a simtit ceva neplacut, sau era prea dusa de val sa mai simta ceva?

mie mi-a facut priteneul degetu si tot s-a murdarit de sange...si eu nu tin minte sa fi simtit vreo durere...insa nu eram insarcinata si mentruatia imi venise preste o saptamana de atunci...la urma urmei faceti un test de sarcina wink

Offline

 

#3 2009-09-20 23:41:35

V's bunny
Full member
Inregistrat: 2009-05-03
Mesaje: 618

Re: urgent ajutor pls

crysty a scris:

disperat am o mare problema am facuto cu prietena mea si i-a curs sange dupa faza e k am bagat si degetul in timpu preludiului bang   si dupa i-a curs destul de mult sange nu trebuie sa ii vina e cumva insarcinata ? da faza ii k nu cred k luna trecuta i-a venit si de atunci am folosit prezervativ disperat  wow

Faptul ca a sangerat atunci n-are nicio legatura cu sarcina. Fie i-ai provocat o rana cu degetul sau cu ce i-ai  mai bagat tu, fie i-a venit menstruatia. Zici ca luna trecuta n-a avut menstruatie?

Ultima oara a fost editat de V's bunny (2009-09-20 23:42:04)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.