homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Secretie urat mirositoare si abundenta de aproape 4 ani


#1 2007-07-16 02:43:39

puiutz_iepurash
Membru
Inregistrat: 2007-07-16
Mesaje: 1

secretie urat mirositoare si abundenta de aproape 4 ani

...am nevoie de un sfat, de o parere pentru ca nu stiu ce sa mai fac....mi-am inceput viata  sexuala de 4 ani si jumatate, am avut candidoza de cateva ori pe care am tratat-o si a trecut, nu am mai facut de mai bine de jumatate de an, insa am ramas cu o secretie cu miros de peste care de cele mai multe ori este foarte abundenta, pur si simplu slipul meu este mereu ud sau patat...secretia nu ma mananca, nu am usturimi sau alte probleme, ci doar aceasta secretie alb-galbuie care miroase urat si ma deranjeaza in timpul actului sexual...medicii mi-au spus ca am o micoza nespecifica,...insa mi-au dat tratament pentru candidoza, nu mai inteleg nimic,ce am....ce parere aveti? mai are cineva aceasta problema?

Offline

 



#2 2007-07-16 04:05:01

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: secretie urat mirositoare si abundenta de aproape 4 ani

pai daca la analize nu ti-a mai iesit nimic, inseamna k esti ok.
la cati medici ai fost? incearca sa afli parerea inca unui medic


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#3 2007-07-16 09:17:39

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: secretie urat mirositoare si abundenta de aproape 4 ani

medicii i-au zis ca are o micoza nespecificata. nushu dc dar mie imi cam suna a gardnerella. si eu am avut tot asa secretie urat mirositoare de peste,un miros intepator si sa fie si abundenta, fara mancarimi si usturimi. usturimi decat la urinat uneori si inainte de act  simteam cva deranjant nu chiar durere sau usturime.pune-ti niste iaurt 4 zile.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#4 2007-07-16 13:36:51

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: secretie urat mirositoare si abundenta de aproape 4 ani

ma tem ca iaurtul fara un tratament medicamentos in prealabil nu ajuta prea mult...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.