homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Mai devreme???


#1 2007-07-16 15:28:38

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

mai devreme???

iau karissa din octombrie anul trecut si pana acum doua luni nu am avut chiar nici o problema...dar de doua luni deja cand imi venea incepea si ma durea spatele un pic mai incet decat atunci cand nu luam pastilutze...si acum desi mai am pana joi de luat pastile mi-a venit :-|desi trebuia sa vina lunea viitoare...e normal?eu ce tre sa fac ?sa iau in continuare pastilele?e si aiurea ca imi calculasem data de plecare la mare si acum nu mai stiu cand imi mai vine grater


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 



#2 2007-07-16 15:36:12

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: mai devreme???

Pai ia in continuare pastilele, in mod normal.Iar daca treaba asta se repeta si luna viitoare mergi la medic


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#3 2007-07-16 15:42:38

angelaflory
Hero member
De la: F.City
Inregistrat: 2006-12-27
Mesaje: 2882

Re: mai devreme???

ok cesafac ms de raspuns


"Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani. Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi. Danseaza ca si cand nimeni nu te vede. Canta de parca nu te-ar auzi nimeni. Traieshte ca shi cum paradisul ar fi pe pamant ..."

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.