homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Coitul intrerupt-5


#77 2009-10-05 11:43:19

sleeping_beauty
Addicted member
Inregistrat: 2006-11-23
Mesaje: 13453

Re: coitul intrerupt

este si un banc pe tema asta : adam se plimba prin eden si se intalneste cu sf petru care il intreaba ce mai face cum se mai intelege cu eva ...adam ii raspunde ca bine , ca tocmai au facut dragoste , si sf petru il intreaba unde este eva acum ...adam ii traspunde ca este la rau , se spala ....la care sf petru : - Oh , nuuuu , acum toti pestii vor mirosi asa!
Camysh , incearca sa stai o noapte nespalata , dar daca te stii predispusa la candida nu o face , garantat vei simti un miros de peste daca pui mana si mirosi..eventual la spalat daca nu atunci .Analizele le am la zi , nu pun problema vreunei afectiuni care sa provoace mirosul asta (pe vcare nu l-am mai avut oricum de ani de zile) , parca era ceva care il provoca dar nu mai stiu ce..implica ca simptom si urinarea frecventa cu scaparea pe tine a cateva picaturi pana ajungi la toilet

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.