homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Iubitii vostrii va cer banii impumut?


#1 2007-07-31 22:08:13

Papucica
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-30
Mesaje: 5558

Iubitii vostrii va cer banii impumut?

Am un iubit la care tin f mult.El sta la camin si e student si lucreaza... 10 mil ia...azi a luat salariul 5 mil.Dupa ce a facut cumparaturile de rigoare a mai ramas cu vreo 4... dar deja tre sa ii dea maicasii vreo 5 dintro datorie mai veche
Mama lui care sta acum la tara renoveaza si are nevoie de bani (6 mil) si el mia cerut mie
eu am facut spume si iam zis ca ii dau 2 mil: unul il pune alaturi de cei 4 care iau rama si ii da maicasii exact cat ii datora (adica 5 mil nu 6 cat vrea ea) si inca unul sa il aiba de cheltuiala pana la data de 15 cand ia el iar salariul.
el sa suparat si mia inchis tel de tot si nu il mai pot suna si nu vrea sa mai vb cu mine. ce sa mai fac?
voi ce parere aveti?

Offline

 



#2 2007-07-31 22:11:12

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

daca nu ai bani nici tu ar trb sa inteleaga, k doar nu esti banca...
si niciodata mie nu mi-a cerut ubitu imprumut, crek are legatura k sunt fata...dk cere, le cere prienilor lui.

Ultima oara a fost editat de unik (2007-07-31 22:12:12)

Offline

 

#3 2007-07-31 22:14:01

Papucica
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-30
Mesaje: 5558

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

pai tocmai am luat banii dar nu pot sa ii dau mai mult de 2 mil pt ca am de strans banii pt scoala plus cheltuielile de zi cu zi
si daca tot azi ce mai mananc sau alte cele cotidiene?
vreau sa ma duc sa vb cu el fata in fata si sa ne lamurim
vreau sa ma sui intrun taxi si sa ma duc sa vb acum cat e fierul cald...
k nu vreau k astfel de chestii sa se repete...
lam ajutat de cate ori am putut si mia dat banii inapoi si nu ma deranjeaza k imi cere ci faptul ca se supara degeaba... si tocmai pe mine care cica ma iubeste...

Ultima oara a fost editat de Papucica (2007-07-31 22:15:46)

Offline

 

#4 2007-07-31 22:17:54

unik
Full member
De la: Litoral..
Inregistrat: 2006-10-08
Mesaje: 906

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

baietii astia...dute si vb cu el...k ceea ce face acum e cam imatur.

Offline

 

#5 2007-07-31 22:19:00

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

sa-ti inchida telefonul e cam copilaros din partea lui. acum asteapta sigur sa mergi la el ca sa poata face pe suparatul in continuare si tu sa-l inbunezi si sa-i dai si banii imprumut. Oh saracutul de el. Nici unul dintre fostii mei prieteni nu mi-a cerut vreodata bani imprumut. Daca ai da-i daca nu, nu ce sa mai zic. Te sti mai bine cum stau lucrurile.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-07-31 22:25:51

persifona
Vizitator

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

Mda, cam aiurea, nu inteleg de ce isi face el planul pe banii tai. Al meu mai ia bani cu imprumut, sa zicem, pentru o shaorma sau oricum sume mici, 100 de mii sau pe-acolo. Si zic cu imprumut pentru ca se incapataneaza sa mi-i dea inapoi. Dar altfel nu.

Daca mi-ar cere si as avea, i-as da, daca sunt pt ceva serios sau urgent. Dar din orgoliu nu cred ca ar accepta sa-l imprumut eu cu bani daca ar putea sa faca rost din alta parte.

 

#7 2007-07-31 22:33:40

ChoCoL4Te
Full member
Inregistrat: 2007-06-13
Mesaje: 833

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

Al meu nu accepta.. nici cadourile mari nu le accepta.. am vrut sa-i iau o pereche d pant cu 3 mil nu i-a vrut.. un telefon.. nu l-a vrut.. nu accepta cadourile mari..


No one deserves your tears..and who deserves them won't make you cry

Offline

 

#8 2007-07-31 22:51:37

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

si iubi meu lucreaza si eu sunt ink la sc, si nu ar accepta bani de la mien fiindca stie ca nu lucrez mai mult chair imi da el de cate ori am nevoie, dar are si madria lui si nu intelg de ce sar supara pt ca totutsi sunt banii tai, munciti de tine


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#9 2007-07-31 23:12:30

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

tu daca ai fi departe de mama ta ...si ti`ar cere bani...te`ai zgarci la 1 milion de lei? nu cred k ai u dreptate ... s-o fi suparat k ..credea k numai u il poti ajuta si knd a vazut k ai reactinat asha.. [dak nu cumva ai si tzipat k asa facem noi femeile ] ti`a inchis tel...

Offline

 

#10 2007-08-01 00:10:34

Shosanna
Insomniac member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2007-04-26
Mesaje: 8836

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

eu ii dau bani lui cand are nevoie, cel mai mult i'am dat 500 de mii , si niciodata nu ii vreau inapoi.Si nici eu nu muncesc, dar stiu sa tin de bani si strang destui.El e acum in probleme cu banii si ii dau eu de tigari si etc...nu m'am simtit niciodata prost din cauza asta si daca mi'ar zice cineva gresesc, nu m'ar interesa, ca stiu ca ma iubeste, si in nici un caz nu sunt eu vreo bogatana ca sa zic (,) ca sta cu mine pt bani.Facem si misto pe tema asta, cand vrea sa mi'i dea inapoi, ii spun sa si'i tina si sa ma plateasca in natura big_smile
Si sincer Papucica, daca as fi luat salariu, i'as fi dat banii fara probleme si in nici un caz nu ii faceam spume ca mi'a cerut. Nu dispare din locu din care il stii tu, ca sa nu poti sa ti'i recuperezi.
Eu mereu ii zic lui sa nu se mai imprumute in stanga si in dreapta, tocmai pt ca eu sunt zi de zi cu el, si una e sa te imprumuti la un prieten si sa stai cu stresu pe cap ca trebuie sa ii dai inapoi, cand mie poate sa mi'i dea incetu cu incetu,in timp wink.Asa gandesc eu


Reach for the stars ,so if you fall you land on a cloud... wink
bebe

Offline

 

#11 2007-08-01 08:08:42

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

la mine este cam inver situatia el lucreaza eu sunt studenta si are mai multi bani decat mine in mod evident din cand in cand mai platesc taxiul cand ma duc la el dar si atunci imi da banii inapoi ,cand mai iesim in oras mai pin si eu bani dar sume mici lol.sincer daca ar avea nevoie si as avea l-as imprumuta smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#12 2007-08-01 08:24:33

ela_is_sweet
Sr. member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 1309

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

eu am doar banii de care fac rost de la mama.niciodata nu am indraznit sa-i cer nici makr 5000 de lei.nici el mie.doar eu am fost la liceu...si nu aveam salariul meu cum are el.se mai oferea din cand in cand sa imi incarce telefonul, dar am refuzat.in schimb cadourile pe care mi le-a facut...le-am luat pe toate big_smile ( ce nesimtire pe capul meu tongue ) daca ar avea nevoie de bani si mi-ar cere....i-as da...dar eu nu am "fonduri" momentan neutral

Offline

 

#13 2007-08-01 08:30:26

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

cadourile le accept si eu big_smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#14 2007-08-01 09:48:47

Alexia_me
Full member
Inregistrat: 2007-04-27
Mesaje: 435

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

Chiar la asta nu m-am gandit,nu mi-a cerut niciodata bani  imprumut de ce sa zic dar asa cand iesim el imi ia mie tot ce vreau,poate sa nu aibe nici un ban atunci imi iau eu singura.La inceput acceptam si eu greu si un suc dar acum mai ales ca vrem sa ne mutam si impreuna tre sa ne obisnuim unul cu banii celuilalt.


Unul langa altul pentru totdeauna...

Offline

 

#15 2007-08-01 20:31:55

baciu
Insomniac member
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 6315

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

Sa-i dai bani de tigari? Oau. Sa vedem daca dupa ce vei munci greu pentru acei bani o sa judeci la fel.


Unde dragoste nu e, nimic nu e.

Offline

 

#16 2007-08-01 22:15:31

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

noi ne imprumutam unul pe altul..adica daca iesim undeva si unul dintre noi nu are bani, plateste celalalt si apoi isi ia revansa data viitoare. la capitolul cadouri, ne-am facut si cateva cadouri scumpe..el mi-a luat mie aur si eu lui un telefon, de fapt un pda.

Offline

 

#17 2007-08-02 10:51:32

lalalala
New member
Inregistrat: 2006-10-25
Mesaje: 62

Re: Iubitii vostrii va cer banii impumut?

iubi nu mi`a cerut niciodata bani imprumut, nici makr cand nu avea servici si avusese o foarte proasta periooada cu banii... acum e foarte ok si maj timpului plateste el knd iesim pt k stie k eu nu munesc k sunt inca la scoala. knd am bani mereu insist sa platesc si eu si nu ma lasa. totusi dak as stii k are probleme si numai la mine ar putea sa apeleze .. si as avea resurse .. i`as da fara sa ma gandesc. dc as face asta ? pentru k stiu k si el ar face asta pt mine oricand as avea nevoie.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.