homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Momente penibile


#1 2007-08-04 15:04:27

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Momente penibile

Vb azi cu o colega de la munca despre asa ceva si m-am gandit sa facem un topic si despre asta. Sa facem haz de necaz de momentele jenante in care am fost puse.
Deci sa incep eu. Cand am decis sa ma culc cu iubi. El era sf acasa vreo sapt...si a zis hai sa mergem sa luam prezervative...si lubrifiant ca sa nu ma doara. Toate bune si frumoase cumparasem noi pe lg astea si paine, pasta de dinti, etc. Ajungem la casa (unde era liber, sa nu fie coada), bate casierita toate produsele, prezervativele si lasa ultimu lubrifiantul. Trece si lubrifiantu pe chestia aia de citit codu. Si nu mergea, mai incearca tipa de vreo 2-3 ori....SI incepe sa bata codu ea singura. Noi in timpu asta am zis haideti lasati k nu-l mai luam lasati asa. Aia nimic....tinea mortis sa bata codu....A batut de 2 ori tot nu intra. Si pana la urma ce credeti ca face. Tipa dupa un pusti de pe raoin acolo cica: Auzi......adu-mi si mie unu din asta!!! Noi deja eram rosii la fata....se facuse si coada in spatele nostru (tipu din spate se uita pe sus pe tavan, in juru lui )Aduce pustiu ala alt lubrifiant la fel...nu intra nici la asta codu. Noi tot hadeti serios...chiar nu-l mai luam. Abia ne-a lasat aia sa plecam fara el din magazin


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 



#2 2007-08-04 15:05:36

andrutza
Vizitator

Re: Momente penibile

parca mai era un topic de genul asta

 

#3 2007-08-04 15:07:37

Emilya
Platinum member
De la: munte
Inregistrat: 2006-07-16
Mesaje: 24754
Site

Re: Momente penibile

mai era sigur...


Before I was a mom, I didn't know the feeling of having my heart outside my body
Maia Ecaterina 14.01.2014 hjarta

Offline

 

#4 2007-08-04 15:19:09

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: Momente penibile

rotfl oricum, supeeer tare faza!!


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.