homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

As dori si eu o parere-5


#77 2007-07-30 15:11:35

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

Buna Dexter....pe 8 plec si eu la mare cu masina abia astept. Anu trecut am fost cu o dacie.....da anu asta....merg cu o masina mai puternica ......can't wait


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 



#78 2007-08-01 00:08:58

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: as dori si eu o parere

mitzili vezi daca mregi pe autostrada sa ai grija ca sunt multi pietoni idioti care trec prin locuri nepermise, sau unii care pun frana si nu se vad stopurile si multe altele.cnd my mergem la mare plecam pe autostrada. ia te uita a scris si puiu meu big_smile


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#79 2007-08-01 00:11:11

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: as dori si eu o parere

Dexter81 a scris:

Ehh , ce discutii pe acilea smile Salutare.Ce de informatii pe forumu asta despre mine si blue_ellf smile
Da a fost super la mare si mai vreau.Drumu ocolitor da e obositor, la intoarcere autostrada rullz big_smile

blue_elf a scris:

mitzili vezi daca mregi pe autostrada sa ai grija ca sunt multi pietoni idioti care trec prin locuri nepermise, sau unii care pun frana si nu se vad stopurile si multe altele.cnd my mergem la mare plecam pe autostrada. ia te uita a scris si puiu meu big_smile

m`ati facut sa zambesc smile sa va iubitzi  muuuult maai mult decat se poate smile

Offline

 

#80 2007-08-01 00:19:31

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: as dori si eu o parere

hihi. dc te-am fct mey sa zambesti ? big_smile ms o sa ne iubim in continuare ca si pana acum sau chiar mai mult, iti dorec si tzie l fel  sa te uby muult cu al tau si el p u.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#81 2007-08-01 00:35:32

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: as dori si eu o parere

chestia cu ia te uita a scris si puiu meu smile nu shtiu...a fost asa...ceva copilaresc.. smile mi`a placut..sper sa ne iubim si noi :-S pupe

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2007-08-01 12:13:17

Dexter81
Membru
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-05-04
Mesaje: 2
Site

Re: as dori si eu o parere

smile o sa va iubiti mult daca va fi si dragoste , pe langa sentimente big_smile , fara dragoste nu prea merge!


Neatentia la volan ucide! In trafic nu exista a doua sansa!

Offline

 

#83 2007-08-03 14:59:06

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: as dori si eu o parere

fetele plec la munteee. plecam cu masina, a venit ieri babi si a vb cu ai mei... pana la urma  s-au dat pe brazda,maicamea mai ales. taicamiu a zis k-mi da voie dar cu trenul, babi a afirmat ca la munte nu se incumeta cu masina cnd a venit s vb cu ai mei d mare....si el vrea s mergem cu masina acu, oricum le-a zis alor mei ca mergem cu trenul pana la urma..cu ale cuvinte nu e asa daca ma intelegeti. unde mergem noi e undeva spre predeal, cum e drumul pe acolo?serpentine najpa? o s plkm maine dim noi.mergem la niste prieteni;unul din ei isi serbeaza ziua si ne-a chemat si pe noi acolo.eu sper sa nu avem pb...la drum.pup.

Ultima oara a fost editat de blue_elf (2007-08-03 15:00:00)


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#84 2007-08-03 15:06:24

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: as dori si eu o parere

drum bun.......si distractie faina


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#85 2007-08-03 15:10:58

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: as dori si eu o parere

ms. mi-e s nu afle k plkm cu masina k mi-a zis mama acu k daca  am mintit-o cica nu-l mai primeste la  noi in casa. mai laes taicamiu care mi-a dat voie, ca ea nu ar fi fost d acord....mi-e s nu ma sune si sa fie prea liniste  si sa-si dea seama k suntem cu masina. Sirnea se numeste unde o sa ajungem noi.

Ultima oara a fost editat de blue_elf (2007-08-03 15:13:00)


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#86 2007-08-03 15:45:02

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: as dori si eu o parere

Pai serpentine sunt....Cat despre masina....daca suna ai tai nu raspunzi.....si le zici si tu ca nu ai auzit telefonu sau ca era pe vibratii chestii din astea


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#87 2007-08-03 15:46:23

marissa
Sr. member
De la: ..a million miles away
Inregistrat: 2007-04-22
Mesaje: 1704

Re: as dori si eu o parere

sau il inchizi si le zici k nu era semnal big_smile


I miss you,I miss your smile And I still shed a tear Every once in a while
And even though it's different now You're still here somehow
My heart won't let you go And I need you to know
I miss you... hjarta grater

Offline

 

#88 2007-08-08 21:03:04

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: as dori si eu o parere

feteleee am ajuuuunnss.suntem teferi si nevatamati si foarte relaxati si aerisiti al minte, fara stressul de rigoare.am stt la o vila la niste prieteni, de fapt vila este a parintilor baiatului (l=am si sarbatorit sambata, am fost 3 tipe si am fct tortul,au fost invitati).cnd am plkt pe drumul vechi, pe serpentine,ne- aprins noaptea pe acolo,sincer aveam centura pusa ma tzineam si de usa si de scaun,adevarul e k mi-a fost frica mai ales ca era f abrupt si era si noapte si se circula is cu dificultate.am ajuns bine,ni s-a dat o camera doar pt noi big_smile, la etaj.am facut si noi nebunii tongue hihi.ai mei stiu ca la dus  am luat trenu si ca la intors am mers cu prietenul ala si cu iubita lui,dar de fapt fiecare in masina lui. ata ete. oricma  fost bine am avut incrdere in babi, e un sofer bun. ai mei m-au cam disperat cu telefoanele. duminica am fost sa ne plimbam pe acolo am fost pe munte..nu chiar pe munte pe munte dar era acolo o privelisat superbaaaa, am ajuns intr-o poienita zici ca erai intr-un bas asa de feeric era,cu un raulet cu my multe brate, am fct si fok de tabara, am luat si cateva pietre de rau.a fost superb, unicat, nemaintalnit.baietii nostrii au facut si clatite hihi,iar noi am stat k niste dive la tv tongue,da si noi le-am fct de papat.pot sa zik k am mancat la gratar ca niciodata. a plouat, a fost si ceata,dar a fost bine frumos, uhh sincer era mult mai bine caolo decat in infectu asta de bucuresti.nu regret niciun moment ca am fost,ba dimpotriva chiar ma bucur.si era acolo asa liniste..am avut si cateva discutii cu babi dar au trecut.mi-am incarcat bateriile big_smile.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.