homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Preludiu-2


#20 2009-07-26 18:49:13

alexa123
Hero member
De la: underground
Inregistrat: 2008-12-08
Mesaje: 3560

Re: Preludiu

big_smile


when the pomp lights up,you shoot.

Offline

 

#21 2009-08-02 22:05:30

in_love
Full member
De la: mai aproape decat crezi
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 663

Re: Preludiu

al meu nu prea vrea dragoste ci sex,observ asta dupa cat timp il acorda preludiului

nu stiu cum sa-i mai stapanesc pofta si sa-l fac sa aiba si un pic mai multa rabdare...


kapitulation

Offline

 

#22 2009-08-03 10:00:43

kat_utza
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-13
Mesaje: 1038

Re: Preludiu

Si al meu e inebunit! imediat cum ma veede "Vreeeeeaaaaaaaaaauuuuuuuu!!!"
Cateodata chiar ma enerveaza pentru ca vrea asa imediat... insa cateodata yummmyyy... ma excita la maxim cu preludiul chicot

Offline

 

#23 2009-08-03 17:52:11

in_love
Full member
De la: mai aproape decat crezi
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 663

Re: Preludiu

egoisti,la noi nu se gandesc mai deloc...


kapitulation

Offline

 

#24 2009-08-12 10:53:42

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Preludiu

da...si prietenul meu e la fel k la voi..repede repede...si dupa....somink de voie..pana la o anumita ora ..cand.... puss si puss produce
sex...repede repede,...dragoste...poate sa-i zic,.... box produce si si-o si ia...lol


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2009-08-12 11:05:06

d3vildelia
Hero member
Inregistrat: 2009-05-18
Mesaje: 2455

Re: Preludiu

la noi preludiul poate dura si o ora dar si 2 minute....in general dak evem timp preludiul dureaza muot mai mult decat actul in sine dar dak e fuga fuga nu dureaza mai mult de 5 minute .....big_smile


hjartahjartahjarta Daca iubesti pe cineva ierti orice greseala...daca esti cu adevarat indragostit crezi ca a gresit din dragoste...hjartahjartahjarta

mereu voi spera ca voi avea parte de o iubire ideala sad, desi sunt constienta ca asa ceva nu se va intampla niciodata , ci doar in cele mai fermecatoare vise ale mele (http://www.youtube.com/watch?v=U1dwdKkIbBQ)

Offline

 

#26 2009-09-06 01:02:33

siminica
Full member
Inregistrat: 2009-08-09
Mesaje: 152

Re: Preludiu

Finesse a scris:

Hmmm, la noi preludiul, foarte scurtut de obicei, consta mai mult in excitarea la maxim a zonelor mai sensibile. Ma rog, asta cand avem rabdare big_smile Uneori preludiul nostru se reduce la a-l vedea pe celalalt gol, eu sau el iesind de la dus, sau cand facem dus impreuna. De obicei se intampla ţac-pac!  smile
Oricum astept sa vad ce mai zice lumea

si la noi e la fel. de obicei e suficient doar sa ne privim si trecem deja la actiune. foarte, foarte rar avem preludiu si atunci e f, f scurt

Offline

 

#27 2009-09-09 18:49:44

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Preludiu

in ultima vreme am cam scurtat preludiul, sarim unul pe altul si trecem la treaba repede... cateodata parca mi-e dor de noapte romantica,de o partida cu  cu preludiu lung...

Offline

 

#28 2009-09-09 19:17:29

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Preludiu

adina84 a scris:

in ultima vreme am cam scurtat preludiul, sarim unul pe altul si trecem la treaba repede... cateodata parca mi-e dor de noapte romantica,de o partida cu  cu preludiu lung...

si eu la fel..darcum sa fac sa-i sugerez...? spranceana


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#29 2009-09-09 19:21:45

albinuta_vesela
Insomniac member
Inregistrat: 2007-07-23
Mesaje: 6279

Re: Preludiu

andreutza89.dreaming a scris:

adina84 a scris:

in ultima vreme am cam scurtat preludiul, sarim unul pe altul si trecem la treaba repede... cateodata parca mi-e dor de noapte romantica,de o partida cu  cu preludiu lung...

si eu la fel..darcum sa fac sa-i sugerez...? spranceana

ma gandesc sa nu il las sa treaca repede la fapte. sa il mangai, sa il sarut, sa ma joc cu el, sa il fac sa "fuga" dupa mine, sa ma vrea mult, sa ii arat/spun ce vreau si sa incepem actul propriu-zis cand vreau eu. sigur i-ar placea si lui
numai ca in ultima vreme nu avem timp nici spatiu pt asta. trebuie sa rezolvam problemele. ne cam certam... sad

Offline

 

#30 2009-09-09 19:37:36

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Preludiu

adina84 a scris:

andreutza89.dreaming a scris:

adina84 a scris:

in ultima vreme am cam scurtat preludiul, sarim unul pe altul si trecem la treaba repede... cateodata parca mi-e dor de noapte romantica,de o partida cu  cu preludiu lung...

si eu la fel..darcum sa fac sa-i sugerez...? spranceana

ma gandesc sa nu il las sa treaca repede la fapte. sa il mangai, sa il sarut, sa ma joc cu el, sa il fac sa "fuga" dupa mine, sa ma vrea mult, sa ii arat/spun ce vreau si sa incepem actul propriu-zis cand vreau eu. sigur i-ar placea si lui
numai ca in ultima vreme nu avem timp nici spatiu pt asta. trebuie sa rezolvam problemele. ne cam certam... sad

kram  si la mine in ultima vreme cam scartaie in comunicare...nush..e asa de bine cand suntem impreuna knd facem sex...  par  dar apoi parca are el ceva sa ma sacaie sa-mi piara toata satisfactia  skitarg  ...am mai stat si m-am gandit k poate se apropie si plecarea mea la facultate si poate zice k daca face asa o sa-i fie mai usor atiunci...uffff supa  nu mai stiu..dar kiar as vrea o seara asa cu de toate inainte de plecarea mea.......si penultima data cand am fost impreuna a iesit bine..kiar a tinut si foarte mult....dar...dee..asa sunt barbatii asttia ai nostri  spranceana


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#31 2009-09-10 11:30:56

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: Preludiu

andreutza89.dreaming a scris:

adina84 a scris:

in ultima vreme am cam scurtat preludiul, sarim unul pe altul si trecem la treaba repede... cateodata parca mi-e dor de noapte romantica,de o partida cu  cu preludiu lung...

si eu la fel..darcum sa fac sa-i sugerez...? spranceana

dar de ce sa ii sugerezi? mai bine ii spui in fata.  angel eu asa fac! ii zic: iubitu, azi ia-ma mai incet! Si el executa  diablo

Offline

 

#32 2009-11-26 21:54:56

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: Preludiu

little_bunny a scris:

andreutza89.dreaming a scris:

adina84 a scris:

in ultima vreme am cam scurtat preludiul, sarim unul pe altul si trecem la treaba repede... cateodata parca mi-e dor de noapte romantica,de o partida cu  cu preludiu lung...

si eu la fel..darcum sa fac sa-i sugerez...? spranceana

dar de ce sa ii sugerezi? mai bine ii spui in fata.  angel eu asa fac! ii zic: iubitu, azi ia-ma mai incet! Si el executa  diablo

Pai atunci al tau e mai docil,asa. Da' daca ii zici sa te ia incet si el nu executa? Then what?

Offline

 

#33 2009-11-27 08:57:15

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Preludiu

ii tot spui, pana pricepe.

Offline

 

#34 2009-12-09 18:00:17

blackberry
Insomniac member
De la: Bucureşti
Inregistrat: 2009-06-23
Mesaje: 6898

Re: Preludiu

la mine sunt momente cand ma ia usor, ma saruta unde stie ca-mi place, mai pe scurt imi trezeste toti hormonii posibili si dupa avem treaba sau ceva si nu avem cum s-o facem.

faza e ca ma simt oribil. nush dc, dar ma simt cel mai prost cand imi face asa si stiu ca nu o facem in momentul ala neutral voi ati patit asa ?


zic hei oooo, uite cum plutesc in alcooooool, sunt usor acum c-am sufletul gol... n-am nevoie de aripi sa zbor tongue

Offline

 

#35 2009-12-09 18:25:11

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Preludiu

io nu am patit asa, el saracu a patit asa cu mine lol..adica daca el incepe, ma si termina de cele mai multe ori..
la mine preludiul perfect cu el e atunci cand vine tarziu la mine, eu is fresh, ma imbrac intr-o lenjerie sexi, ciorapi cu adeziv, pantofi cu toc inalt..deja cand ma vede ii   drool..de aici ne incingem si iese hot..
am mai avut si preludiu in care ii facem masaj cu un ulei frumos mirositor, unde s-a terminat cu happy end(oral)..
is multe feluri de preludiuri..
aa, mai e unu'.eu il numesc"terapie"..stam dezbracati in pat, unul langa altul, ne mangaiem, ne sarutam dar nu o facem decat cand suntem incinsi rau..


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#36 2009-12-10 13:39:29

crina10022
New member
Inregistrat: 2009-12-10
Mesaje: 26

Re: Preludiu

preludiu poate incepe ori cand si sa tina cat vrem cel putin la noi mie imi cam place sa il provoc in public rodnar  fara sa fim vazuti sa ma ia de manuta sa mergem acasa si sa sara pe mine sau imi mai place cand e prin casa sa il sarut ,sa il mangai, sa il musc si apoi sa il las sa vina dupa mine  rotfl


patfierbinte

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.