homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Va implor ajutati-ma


#1 2009-12-30 13:24:55

freaky
New member
Inregistrat: 2009-12-30
Mesaje: 6

va implor ajutati-ma

Buna..consider ca am o problema foarte grava,dar refuz total sa o abordez cu parintii ,iar de prietenul meu mi-e putin jena...nu stiu ce se intampla cu mine..e foarte aiurea..mi-am inceput viata sexuala consider eu ca destul de repede...am facut-o din proprie initiativa,deoarece eu si prietenul meu ne iubim enorm,dar in acelasi timp si datorita faptului ca simteam eu nevoia..el nu mi-a cerut-o..a venit de la sine..acu problema e ca nu simt aproape nimic..nu ma excita deloc actul sexual in sine...nu ma excit aproape deloc in timpul actului sexual,doar la inceput cand incearca sa ma faca sa ma simt bine imi place.... nustiu nu stiu ce sa ma fac..e aiurea sa o fac si sa ma tot prefac ca imi place...asta e un nimic in comparatie cu faptul ca la inceput ne protejam,dar dupa am renuntat total sa ne protejam..nu suport prezervativul..e incomod si imi provoaca durere....el na mai intretinbut relatii decat cu mine,iar eu la fel..de aceea am avut incredere...insa in ultimul timp organismul meu are ceva probleme..eu una asa consider...cred ca am o infectie...ma ustura cand urinez,si am diferite secretii(mentionez ca aceste secretii le aveam si inainte sa imi incep viata sexuala),doar ca mama mea lucreaza in domeniul medicinei si ea imi zice ca nu sunt ok secretiile acelea..am usturim grave..uneori simt ca innebunesc..nici noaptea nu pot sa dorm..nu stu ce sa fac...mamei mele nu pot sa-i zic pt ca presupun ca ar iesi urat mai ales datorita faptului ca ea mi-a interzis relatia cu acest baiat....sa ma duc la ginecolog?am mai fost odata pt aceste secretii si mi-a zis ca e normal...as prefera sa ma tratez eu acasa pt ca tin la sanatatea mea si nu vreau ca aceasta infectie sa se agraveze si sa aiba consecinte grave pe viitor....deci nu stiu....boli cu transmitere sexuala sau ceva infectie,habar n-am despre ce o fi vorba...ajutati-ma din suflet..ce sa fac?  bang  bang  supa

Offline

 

#2 2009-12-30 13:28:26

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: va implor ajutati-ma

freaky,este de ajuns un singur topic,nu mai deschide altele
deja ai primit un raspuns


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#3 2009-12-30 13:31:27

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: va implor ajutati-ma

...nu prea ai cum sa te tratezi acasa freaky deoarece nu stii sigur ce anume ai...daca ai o infectie trebuie tratata intr-un anumit fel...daca ai un parazit trebuie tratat in alt mod...poate fi si ceva la nivel renal...

trebuie sa mergi la medic fara indoiala...dar trebuie sa stii sa vorbesti cu el...ce sa ii ceri...mergi...ii spui simptomele...ceri o lama...rezolvi problema...

                  multa sanatate!!


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 

#4 2009-12-30 13:35:44

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: va implor ajutati-ma

freaky ai warn pentru posturi multiple.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#5 2009-12-30 13:48:29

freaky
New member
Inregistrat: 2009-12-30
Mesaje: 6

Re: va implor ajutati-ma

x_ynna a scris:

...nu prea ai cum sa te tratezi acasa freaky deoarece nu stii sigur ce anume ai...daca ai o infectie trebuie tratata intr-un anumit fel...daca ai un parazit trebuie tratat in alt mod...poate fi si ceva la nivel renal...

trebuie sa mergi la medic fara indoiala...dar trebuie sa stii sa vorbesti cu el...ce sa ii ceri...mergi...ii spui simptomele...ceri o lama...rezolvi problema...

                  multa sanatate!!

inteleg si-ti multumesc..doar ca ma gandesc ca nu prea sunt sanse sa fie vb de cv boli cu transmitere sexuala..adica na,nu stiu ce sa zic:|o sa ma duc la un medic...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-12-30 14:09:12

camelia21
New member
Inregistrat: 2009-09-03
Mesaje: 77

Re: va implor ajutati-ma

Chestia cu usturimea la urinare pote fi o infectie urinara, cistita, ceva, dar trebuie sa mergi la medic sa vezi despre ce este vorba. Poate din cauza asta nu te simti bine cand faci dragoste. Rezolva problemele medicale, nu sta asa,pote fi o chestie monora care se rezolva repede dar care se poate agrava daca stai asa.
Multa sanatate


Viata este ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.