homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Se poate asa ceva?


#1 2009-12-30 09:35:54

camelia21
New member
Inregistrat: 2009-09-03
Mesaje: 77

se poate asa ceva?

deci, am fost la ginecolog pt ca de fiecare data cand fac dragoste ma doare la inceput( am inceput cu prostioarele de jumate de an) si stupoare...cica sunt inca virina,inca nu s-a rupt himenul box .si eu amzis pai cum sa fiu daca mi-am inceput viata sexuala. si ma duc eu frumusel acasa si incept sa explorez si intradevar am la intrare ceva ca o ata mai grosuta care ii cam intr-o parte. Eu nu pot sa cred ca dupa atata vreme si dupa atatea ori cand am facut dragoste(aproape de 2 ori pe saptamana) tot ii acolo...sau ii altceva.wtf?????????????


Viata este ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri.

Offline

 

#2 2009-12-30 11:05:34

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: se poate asa ceva?

crede ca e tot acolo big_smile ai himenul elastic. altceva nu cred ca ar putea fi pt ca iti zicea medicul....o sti el care e himenul smile


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#3 2009-12-30 11:26:21

Jacqui
Platinum member
Inregistrat: 2008-09-18
Mesaje: 18826

Re: se poate asa ceva?

himenul elastic se rupe numai la nastere ..adica cand ai bebe si na big_smile

Offline

 

#4 2009-12-30 11:31:05

camelia21
New member
Inregistrat: 2009-09-03
Mesaje: 77

Re: se poate asa ceva?

akisandra a scris:

himenul elastic se rupe numai la nastere ..adica cand ai bebe si na big_smile

la asta nu m-am gandit forgetit , da tot ii ciudat lol


Viata este ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri.

Offline

 

#5 2009-12-30 12:30:15

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: se poate asa ceva?

frate dar ce exprimare si pe doctor lol
putea sa zica "vezi ca ai himenul x,y,z" nu ca esti virgina...


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-12-30 14:02:05

camelia21
New member
Inregistrat: 2009-09-03
Mesaje: 77

Re: se poate asa ceva?

carmen_21 a scris:

frate dar ce exprimare si pe doctor lol
putea sa zica "vezi ca ai himenul x,y,z" nu ca esti virgina...

stiu, pe mine ma bufnea rasul rotfl , da m-am fortat sa nu rad pana afara. cand i-am zis la domnul meu a zis ca nu e bine, tre sa ne punem pe treaba mai serios ca altfel nu se vede rotfl2


Viata este ceea ce ti se intampla in timp ce esti ocupat sa faci alte planuri.

Offline

 

#7 2009-12-30 18:33:26

queeen
New member
Inregistrat: 2009-11-14
Mesaje: 48

Re: se poate asa ceva?

camelia21 a scris:

carmen_21 a scris:

frate dar ce exprimare si pe doctor lol
putea sa zica "vezi ca ai himenul x,y,z" nu ca esti virgina...

stiu, pe mine ma bufnea rasul rotfl , da m-am fortat sa nu rad pana afara. cand i-am zis la domnul meu a zis ca nu e bine, tre sa ne punem pe treaba mai serios ca altfel nu se vede rotfl2

happy trecetzi la trreaba


te ador bubu angel patfierbinte

Offline

 

#8 2009-12-30 21:32:36

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: se poate asa ceva?

Intr-adevar cel mai probabil este sa ai himenul elastic, dar nu este obligatoriu...poate fi in acelasi timp si rigid, in special pentru ca e pozitionat lateral. Himenul nu este tot timpul central, poate fi pozitionat si lateral si punctiform etc.
Daca totusi te doare, ar fi o idee buna sa il pui sa te penetreze in partea in care este himenul; nu este obligatoriu insa sa se rupa...aici depinde de elasticitatea lui.

akisandra a scris:

himenul elastic se rupe numai la nastere ..adica cand ai bebe si na big_smile

Nu neaparat...se poate rupe mai greu, dar nu este obligatoriu sa se intample la nastere. La nastere dispare in totalitate.


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.