homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Orgasmul multiplu-5


#77 2010-01-08 19:19:10

AyraBlack
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-29
Mesaje: 1068

Re: Orgasmul multiplu

4art a scris:

eu nu inteleg cum se poate ajunge la orgasm multiplu  adik bine sunt incepatoare si ma faceti curioasa cum se simte cum va dati seama...
sincer eu nu ma pot relaxa ma gandesc numai la cum sa se simta el mai bine,coonsiinta,gandurile, iar eu nu reusesc sa am niciodata am fost de cateva ori pe aproape dar m-am speriat si... nu prea mi-a iesit
poate ceva sfaturi...

Eu ma gandesc ca el oricum se simte bine. Glumesc acum, dar nu foarte. Adica la ei este mult mai usor. Si atunci ma relaxez si imi eliberez toate simturile. Iar daca ma mai si saruta in timpul asta si ii simt caldura corpului, vin orgasmele multiple.

Doar ca dupa 3-4 sau unul extrem de puternic, eu nu mai pot duce. Si trebuie sa il termin pe el altcumva.

Offline

 

#78 2010-01-09 00:03:40

4art
Full member
Inregistrat: 2009-05-14
Mesaje: 626

Re: Orgasmul multiplu

hi buna asta
thx de sfat
cred ca ai mare dreptate la ei e mult mai ushor  amsa incerc sa am gandirea asta wink
merci fain >big_smile<


,, ... iubeste sa fi iubit...iarta sa fii fericit..."

Offline

 

#79 2010-01-11 00:54:51

Pako
Full member
De la: Brasov
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 419

Re: Orgasmul multiplu

AyraBlack a scris:

4art a scris:

eu nu inteleg cum se poate ajunge la orgasm multiplu  adik bine sunt incepatoare si ma faceti curioasa cum se simte cum va dati seama...
sincer eu nu ma pot relaxa ma gandesc numai la cum sa se simta el mai bine,coonsiinta,gandurile, iar eu nu reusesc sa am niciodata am fost de cateva ori pe aproape dar m-am speriat si... nu prea mi-a iesit
poate ceva sfaturi...

Eu ma gandesc ca el oricum se simte bine. Glumesc acum, dar nu foarte. Adica la ei este mult mai usor. Si atunci ma relaxez si imi eliberez toate simturile. Iar daca ma mai si saruta in timpul asta si ii simt caldura corpului, vin orgasmele multiple.

Doar ca dupa 3-4 sau unul extrem de puternic, eu nu mai pot duce. Si trebuie sa il termin pe el altcumva.

mi s-a intamplat de cateva ori ca dupa al 3-lea sau al 4-lea orgasm pe care l-a avut ea sa nu mai pot continua eu. efectiv imi era frica pentru ca avea spasme extrem de ..nu stiu cum sa le definesc,violente,incontrolabile? vi s-a intamplat asa ceva? sexinpat 
data viitoare .. ar trebui sa continui,sau sa ma opresc?  chiar nu stiu ce sa fac. mentionez ca ne-am hidratat bine in prealabil si nu are probleme cu inima rotfl totusi...mi-e frica oarecum  disperat


Anyone can die.Stare into death's eyes but have the courage to live.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.