homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 14-191


#3611 2010-01-12 15:58:59

dirida
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-02
Mesaje: 5207

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 14

cocof a scris:

printesica a scris:

eu zic ca nu e o regula totusi, mai bine asteptam si cand vine cm-ul abia at poti sa spui ca nu mai ai nici o sansa da?
nu mai fiti chiar asa pesimiste. Eu am fost asa pesimista?

Iubita, tu nu ai avut timp sa fii pesimista ca ti-a iesit din prima , practic. lol

rotfl2  rotfl2  rotfl2  mda ai si tu dreptate, nu prea a fost buna comparatia big_smile


Doamne, te rog, fa o minune si pentru noi!

Offline

 



#3612 2010-01-12 15:59:35

prigatel
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2009-09-06
Mesaje: 3945

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 14

si ati prestat si cum trebuie. si vorba lui cocof. dupa vreun an de zile incepi sa fii mai prudenta cu sperantele.
nu stiu de ce dar mie mi plac numele de baietei mai "dure" - Razvan, Tudor, Victor, Stean. al doilea nume va fi sigur Alexandru.
daca va fi fetita se va numi cu siguranta Ioana Alexandra. e poveste lunga, dar avem ales numele asta inainte de casatorie.

Ultima oara a fost editat de prigatel (2010-01-12 16:06:17)


IOANA ALEXANDRA este in bratele noastre - 27.06.2011     http://lb2f.lilypie.com/HJICp2.png
VLAD ANDREI primul nostru pui - 20.10.2005     http://dhbf.daisypath.com/Nfqsp2.png

http://www.fertilityfriend.com/home/prigatel

Offline

 

#3613 2010-01-12 16:04:13

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 14

fetele eu va las, mergem la nepoate, face 6 ani! wave


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 

#3614 2010-01-12 16:09:22

dana82
Hero member
Inregistrat: 2009-12-11
Mesaje: 4313

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 14

smart lady a scris:

fetele eu va las, mergem la nepoate, face 6 ani! wave

distractie! party Sa-ti traiasca nepotica!!si bebelu!!sa se joace impreuna:Dsi sa-i mai anunti si pe restu famionului ca ai  bebe  chicot

Offline

 

#3615 2010-01-12 16:09:40

dirida
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-02
Mesaje: 5207

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 14

prigatel a scris:

si ati prestat si cum trebuie. si vorba lui cocof. dupa vreun an de zile incepi sa fii mai prudenta cu sperantele.
nu stiu de ce dar mie mi plac numele de baietei mai "dure" - Razvan, Tudor, Victor, Stean. al doilea nume va fi sigur Alexandru.
daca va fi fetita se va numi cu siguranta Ioana Alexandra. e poveste lunga, dar avem ales numele asta inainte de casatorie.

vai ce tare. eu vreau demult daca e fata: Maya Alexandra si daca e baiat : Tudor Alexandru big_smile


Doamne, te rog, fa o minune si pentru noi!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3616 2010-01-12 16:13:23

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 14

apropo de verighete... al meu facuse intr-o seara pana la masina si era in afara orasului si a zis ca sa nu-si indoaie verigheta sa o dea jos si sa o puna bine....
si-a facut omu pana, a ajuns acasa si vede ca nu-i verigheta... uitase unde a pus-o rotfl2
a sunat-o pe soacra-mea sa mearga sa il ajute sa o caute, era noapte, intuneric... a inceput sa dea scaunele de la masina la o parte, sa dea husele la o parte... rotfl2 si soacra-mea disperata pe sub presuri, in locul unde sta roata de rezerva... avea niste cutii de marfa si a inceput sa le desfaca si pe alea (desi erau lipite cu scotch) rotfl2
eu eram in casa la tv, soacra-mea nici nu intrase in casa ca a acostat-o de la intrare si i-a zis sa nu care cumva sa imi zica rotfl2
ma uit eu pe geam si ii vad pe amandoi ca intorc masina pe dos, ies si eu afara.... si ii intreb ce cauta, sa ii ajut rotfl2 la care moshu meu smerit si cu fata in pamant : "iti zic da nu te superi..." si i-am zis ca nu ma supar.... si imi zice "am avut pana si ca sa nu indoi verigheta am dat-o jos....si nu mai stiu unde am pus-o, dar ma duc acolo unde am facut pana sa o caut" rotfl2
normal ca facusem un bot de juma de kil de suparare.... m-am pus pe locul lui la volan si la opel are ceasu ala pe bord, intr-o adancitura.... care aveti opel stiti, si vad ca e pusa chestia aia de la bricheta si dau sa o iau sa o pun in gaurica ei... si ia ghiciti ce am gasit bagat pe bricheta aia.... verigheta rotfl2
deci s-a bucurat mai mult ca mine ca am gasit-o rotfl2


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#3617 2010-01-12 16:15:25

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Pentru aspirantele la titlul de Mamica - 14

Haideti totusi sa ne mutam in noua casuta, fetele, ce ziceti? happydance
Sa nu mai postam aici, ca sa se poata inchide de catre moderatoare!

Linkul aici: http://forum.anticonceptionale.ro/t2896 … ca-15.html

Ultima oara a fost editat de blueeyes (2010-01-12 16:15:59)


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.