homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Practicati sexul anal?-3


#39 2007-08-25 19:15:30

kitty_024
Full member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 387

Re: Practicati sexul anal?

nu am incerkt never si nici nu crek o sa incerc..avand in vdr si ce am citi pe aici;)) nu mi-a propuns ink asa ceva prietenul...a incerk discret 1data si mai putin discret a 2a oara sa imi propuna ,sexul oral....dar nu il las ptru k nu vreau sa  fac aja ceva ...mi se pare km scarbos..adik...chiar nope:!

Offline

 

#40 2007-08-25 19:16:05

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Practicati sexul anal?

sa va pov ceva funny legat de anal. Eu cand plec pe undeva in vacantza ma constip grav. Anu trecut am fost plecata 2 sapt ...si doar o data am fost la wc, cui chiu cu vai, dupa ce mi se facuse rau si imi venea sa vomit. Anu asta la mare am fost 6 zile. Si prin a 3-4 zi mi-am bagat un supozitor cu glicerina......si nici un efect...mai pe seara am mai bagat unu, mi-am trimis iubitu afara din camera (sa pot eu s ama concentrez lol si cu chiu cu vai, curge transpiratia pe mine am reusit cat de cat acolo cat sa fie. Si iubi enervat imi zice la un mom: ei bine lasa ca te desfund eu la noapte de nu te vezi. Si a doua zi i-am zis bine....hai s-o facem sa vedem daca te pricepi. Si n-a mai vrut....ca nu ca lasa ca s anu ti se intample ceva. Cu toate ca bate apropouri, cand il pun in fata faptului nu mai vrea


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#41 2007-08-25 19:21:48

kitty_024
Full member
Inregistrat: 2007-07-04
Mesaje: 387

Re: Practicati sexul anal?

wink) lol smile)

Offline

 

#42 2007-08-26 00:37:19

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: Practicati sexul anal?

eu am facut sex anal desi am vazut ca multe sunt impotriva.e excitant desi nu credeam si inainte mi se parea umilitor.


iubind dincolo de moarte

Offline

 

#43 2007-08-26 11:01:29

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: Practicati sexul anal?

si pe mine ma bate gandul....si am facut si o propunere....faza e ca inainte nu ma gandeam, dar a facut odata stimulare cu degetul in timp ce faceam sex normal si a fost un orgasm extraordinar....smile


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-08-26 12:17:16

me_2
New member
Inregistrat: 2007-08-04
Mesaje: 33

Re: Practicati sexul anal?

si eu practic din cand in cand asa de diversitate e excitanat daca e facut cum trebuie , cu incalzire si mult lubrifiant , mai sunt si mici accidente ca deh asta e dar in reste foarte excitant

Offline

 

#45 2007-08-26 12:20:15

andrutza
Vizitator

Re: Practicati sexul anal?

Si pe mine ma mai stimuleaza cu degetul in timp ce imi face sex oral si am un orgasm super tare

 

#46 2007-08-26 13:05:57

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Practicati sexul anal?

me_2 a scris:

si eu practic din cand in cand asa de diversitate e excitanat daca e facut cum trebuie , cu incalzire si mult lubrifiant , mai sunt si mici accidente ca deh asta e dar in reste foarte excitant

ce accidente?


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#47 2007-08-26 14:53:26

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Practicati sexul anal?

mitzili a scris:

ce accidente?

pai de ex un mic part scapat dupa big_smile e un accident funny


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#48 2007-08-26 16:00:47

fiammetta
New member
Inregistrat: 2007-07-03
Mesaje: 61

Re: Practicati sexul anal?

sau o mica fisura anala....
numai daca se forteaza, nu exista suficienta lubrifiere, dorinta etc...
la urma urmei nu spune nimeni ca trebuie sa intre tot, se poate obtine o stimulare mai mult decat suficienta si cu capul penisului
nu trebuie uitat ca anusul nu este facut pentru sex de asta avem vagin, dar daca este practicat cu atentie atata timp cat nu este in mod frecvent pentru a nu produce probleme este chiar foarte placut...


"Uneori, omul e în situaţia lui Cortes, de a arde toate corăbiile care l-ar putea duce înapoi, ca să poată merge înainte"
Octavian Paler

Offline

 

#49 2007-08-26 16:04:53

just-me
Hero member
Inregistrat: 2007-02-04
Mesaje: 2067

Re: Practicati sexul anal?

n-am incercat si nici nu ma tenteaza sincer

Offline

 

#50 2007-08-26 16:13:34

anitza
Full member
De la: Brasov la Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-21
Mesaje: 133

Re: Practicati sexul anal?

andrutza a scris:

Si pe mine ma mai stimuleaza cu degetul in timp ce imi face sex oral si am un orgasm super tare

andrutza mai devreme ziceai "EU nu as face niciodata sex anal pt ca am auzit ca e f dureros si plus de asta nu ma excita cu nimic....numai cand ma gandesc imi trece orice pofta"

Ceva e ciudat aici!

Offline

 

#51 2007-08-26 16:19:21

anitza
Full member
De la: Brasov la Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-21
Mesaje: 133

Re: Practicati sexul anal?

Offtopic: Deeyutza mi-ai furat avatarul smile
Cand am vazut poza in topicul asta, stateam si ma gandeam cand am postat eu aici!? lol

Offline

 

#52 2007-08-26 16:31:32

Ank-Su-Namun
Sr. member
De la: Londra
Inregistrat: 2006-12-09
Mesaje: 1830

Re: Practicati sexul anal?

anitza a scris:

Offtopic: Deeyutza mi-ai furat avatarul smile
Cand am vazut poza in topicul asta, stateam si ma gandeam cand am postat eu aici!? lol

offtopic...draga anitza,nu cred ca Deeyutza ti-a furat avatarul....ea s-a logat inaintea ta pe acest site,aprox. cu 4 luni inaintea ta (verifica datele daca vrei) si de atunci tot aceeasi poza o are (cre,nu-s sigura).poate este doar o coincidentza de poze,nu ai observat poza ei atunci cand ti-ai facut tu cont,dar o poti schimba...


....Thought I never fall in love again...but ur out a perfect gentleman... hjarta

Offline

 

#53 2007-08-26 21:04:27

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: Practicati sexul anal?

anitza a scris:

andrutza a scris:

Si pe mine ma mai stimuleaza cu degetul in timp ce imi face sex oral si am un orgasm super tare

andrutza mai devreme ziceai "EU nu as face niciodata sex anal pt ca am auzit ca e f dureros si plus de asta nu ma excita cu nimic....numai cand ma gandesc imi trece orice pofta"

Ceva e ciudat aici!

Primul mesaj a fost in 2007-06-08, de atunci s-o mai fi schimbat cate ceva. wink
De altfel e o mare diferenta intre deget si organ.


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

#54 2007-08-26 21:12:32

andrutza
Vizitator

Re: Practicati sexul anal?

Anitza una e degetul si alta e penisul.....eu ma refeream strict la sexul anal, si sa nu-ti imaginezi acum ca mi-a bagat degetul in anus......

 

#55 2007-08-26 22:19:53

fallingstar
Full member
Inregistrat: 2007-02-27
Mesaje: 802

Re: Practicati sexul anal?

micaella4 a scris:

fallingstar a scris:

hmmm...ma cam bate gandul sa incerc...cand ne-am inceput viata sexuala, i-am spus din start iubitului meu sa nu-mi ceara sex anal k sunt total impotiva. insa de atunci au trecut doi ani de relatie si cum eu sunt mai curioasa din fire....poate ii fac o surpriza lui baby. mai ales k el a fost cuminte si niciodata nu a adus vorba despre asta....
dar sapt trecuta i-am batut un apropo subtil cum k ma cam bate gandul si a facut ochii mari...s-a mirat lol cred k i-am trezit si lui curiozitatea...sa vedem dak o sa am curaj...dak o sa o fac, promit k va povestes big_smile

umblam si eu prin arhiva, am gasit asta si eram curioasa big_smile
s-a mai intamplat, fallingstar?

deocamdata nu s-a intamplat nimik...sunt curioasa dar totusi mai am cateva retineri...in plus, vreau sa astept momentul potrivit, pt k din ce am citi de la voi am inteles k trebuie sa fii cat mai relaxata si e clar k nu merge dak esti pe fuga. cum noi stam amandoi cu parintii, e clar k de obicei suntem pe fuga, din pacate neutral


29+

Offline

 

#56 2007-08-26 22:33:47

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: Practicati sexul anal?

da...eu care am incercat de 2 ori deja iti zic...relaxare...adik..totu e sa nu te gandesti ca faci sex anal..ca din start ai pierdut..stai calma.chiar daca sunteti pe fuga...si spune'i sa bage penisul cate putin cate putin..la inceput doar capul....si n'o sa simti nimic...gandeste'te ca faci normal;)
desi la inceput m'a durut si pe mine ca ma tot gandeam ca o sa ma doara.si el a si bagat tot penisul..mamah ce'a durut asta
calm,usor:)


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#57 2007-08-26 22:56:48

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: Practicati sexul anal?

pe mine nu ma doare deloc si nu folosesc lubrifiant. si merge cind ne grabim,cel putin pt el ca eu nu am orgasm asa.


iubind dincolo de moarte

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.