homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Urgent-Gravat bijuterii


#1 2007-09-06 12:19:04

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Urgent-Gravat bijuterii

Dupa cum probabil k v-am batut la cap...pe 10 sept..fac 2 ani cu bebeloiu meu...
Azi el a dat de carnet (nush dak a luat,doar sala a luat-o momentan) si....masina fiind noua ink nu si-a luat un breloc pt chei si alea alea...si ma gandeam sa-i iau un breloc de argint e kre sa-i gravez ceva....dar nush cam kt imi ia pe gravat...plus k nu prea stau bine cu banii...so aveti idee? sau de vreun bijutier care graveaza (bucresti only)


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 



#2 2007-09-06 12:42:22

persifona
Vizitator

Re: Urgent-Gravat bijuterii

Am auzit ca ar grava in Plaza, dar nu stiu sa-ti spun exact unde si cum.. sau poti sa mai incerci la bijuteriile de prin oras, tre sa ai vreuna in drum smile

PS: Daca gasesti, zi-mi si mie, ca as vrea sa ii iau si eu matzului o bratzara si sa-i gravez pe ea ceva, de ziua lui.

 

#3 2007-09-06 12:45:58

_yohana_
Platinum member
Inregistrat: 2006-11-25
Mesaje: 16986

Re: Urgent-Gravat bijuterii

daca o sa gasesti sa ne spui cat a costat,ca si eu vreau sa iau o inimiora care se rupe in jumatate si fiecare sa aiba gravat initiala celuilalt.va fi cadou de mos craciun.


expect the worst , hope for the best!

Offline

 

#4 2007-09-06 12:48:41

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: Urgent-Gravat bijuterii

Lelaina si mie iubitu mi-a gravat un medalion de aur de ziua noastra.....cred k in unirea. Adica tot imi spunea k vazuse nush ce reclama la unirea in ziua aia (si isi luase si liber de la munca....ca cica are treaba) si de aici am dedus eu ca la unirea s-a petrecut totul.


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.