homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De la vreme o fi?


#1 2007-09-10 18:41:48

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

de la vreme o fi?

Fetele voua nu vi s-a intamplat sa fiti cam nervoase zilele astea? Vai....eu nu mai pot, si sunt atat de furioasa pe mine, ca nimeni nu prea mi-a intrat in voie, ieri am avut toata ziua o stare ca am reusit sa-l enervez si pe iubi,si azi cam la fel sunt, nush ce-i cu mine, vreau sa-mi treaca starea asta... (ma gandeam ca poate o fi de la vreme ca a fost mai urat saptamana trecuta..... sad  ). Acum eu vreau sa ne intalnim si el zice ca are treaba, of.

Offline

 



#2 2007-09-10 18:43:45

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: de la vreme o fi?

mda.... de la vreme cred ca e! eu intotdeauna atunci cand sunt schimbari de presiune, cand apare cate un norishor si e vremea aia mohorata... am o stare nashpa; ma cert cu toata lumea, nimic nu-mi convine... sunt taioasa si ironica fara motiv...
bine, nu mai vb de stresul ca incepe sc si ma asteapta examene anul asta, ca iubi pleaca la facultate... ca n-am bani sad ca sunt nef---a http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/29.gif (asa mi s-a zis ultima data acnd am sarit din senin, plina de draci... cu glasul la volum mare big_smile )

Ultima oara a fost editat de annna (2007-09-10 18:45:45)


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#3 2007-09-10 18:48:03

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: de la vreme o fi?

asa mi se intampla, exact la fel, aceleasi stari le am si eu, acum e soare afara e putin mai frumos iar eu vreau s aies si el are treaba, si de......... imi sare mustarul si mai tare (incerc cat pot sa ma controlez)

Offline

 

#4 2007-09-10 18:48:06

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: de la vreme o fi?

da,schimbarile bruste de temperatura ma dau si pe mine peste cap..depresia si anxietatea isi spun cuvantul


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#5 2007-09-10 18:49:32

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: de la vreme o fi?

myhaela a scris:

asa mi se intampla, exact la fel, aceleasi stari le am si eu, acum e soare afara e putin mai frumos iar eu vreau s aies si el are treaba, si de......... imi sare mustarul si mai tare (incerc cat pot sa ma controlez)

exact acelasi lucru; eu vreau sa ies la o plimbarica... el e la sala si si-asa e super obosit de ziua de azi neutral dar tre sa ne calmam... sa nu iscam o cearta aiurea sad


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-09-10 18:56:24

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: de la vreme o fi?

E rau ca nu am si eu pe cineva cu care sa ies, m-am legat numai de el si nu e bine, daca ies cu el de bine, daca nu....stau in casa (stiu ca s-a mai discutat problema asta in alta parte), si de calculator m-am plictisit, altii saracii se plang ca nu au timp, iar eu am prea mult si nu stiu ce sa fac cu el (tre sa imi caut de munca in mod sigur, macar asa sa mai ies).

Offline

 

#7 2007-09-10 19:01:21

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: de la vreme o fi?

asa eram si eu acum cateva luni... daca ieseam cu el era ok, daca nu zaceam in casa! acum nu... m-am mai detasat un pic... am reinnoit relatie cu cea mai buna prietena si ma inteleg f bine cu colegele de cls... desi acum nu sunt in oras... mai e putin si vin smile si e mutl mai bine asa... incearca sa legi legaturi si in afara relatiei... la un mom cu toata dragostea din lume... devine totul plictisitor si e mai greu atunci sa rupi monotonia...


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#8 2007-09-10 19:04:16

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: de la vreme o fi?

myhaela eu am fost asa sambata toata ziua. si la fel am ajuns sa ma cert cu iubitu


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#9 2007-09-10 19:09:16

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: de la vreme o fi?

si eu sunt asa de cateva zile. Parca nu ma mai satisface nimic.. Simt nevoia de schimbare, imi vine sa.. ma rad in cap lol sau ceva de genu` asta... Imi vine sa ies in strada la universitate si sa urlu cat ma tin plamanii... Dar asa sunt eu cand vine toamna... Intotdeauna, in aproaprierea toamnei mi-am parasit iubitul (ca si anul asta) si numai chestii din astea.. Cred k e astenia de toamna, ma demoralizeaza... :-<


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#10 2007-09-10 19:57:49

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: de la vreme o fi?

si eu ma simt aiurea de cateva zile.sunt melancolica si deranjata de orice se misca.incerc sa nu arat asta ca sa nu ii afecteze si pe cei din jurul meu...vremea e de vina fetele... pusspusspuss hugggggggg


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#11 2007-09-10 20:43:46

andrutza
Vizitator

Re: de la vreme o fi?

Pe mine m-a luat o stare de rau de acum vreo 2 ore cam nasoala....ma doare capul e o durere asa difuza chiar intre sprancene si putin ochii ma dor, am si senzatie de greata si ma simt asa moleshita....oare ce ar putea fi?

 

#12 2007-09-10 23:09:59

dojo
Full member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2007-07-08
Mesaje: 276
Site

Re: de la vreme o fi?

Eu sunt foarte obosita. Ma incapatanez sa imi tin job-ul de la radio si am mult de lucru si pe firma. dorm putin, mananc prostii toata ziua .. sunt ca un explozibil gata sa detoneze .. ma cam sperie asta, pentru ca eram o tipa destul de OK smile

Offline

 

#13 2007-09-10 23:13:57

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: de la vreme o fi?

dojo a scris:

ma cam sperie asta, pentru ca eram o tipa destul de OK smile

asta ziceam si eu mai devreme big_smile


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#14 2007-09-11 02:09:59

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: de la vreme o fi?

mi-a trecut! am fost azi sa-mi platesc taxa la facultate, am mers pe jos o groaza... Dup-aia seara am iesit la aer la o nargilea si acum nu mai am nimic. Iesiti si voi o zi in parc, cred ca va trece dup-aia. Ma simt ca si cum as fi baut 15 red bull.... big_smile


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#15 2007-09-11 09:06:31

micaella4
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-07-06
Mesaje: 4144

Re: de la vreme o fi?

soulfly a scris:

Ma simt ca si cum as fi baut 15 red bull.... big_smile

have you ever really done that? - just curious.. smile

Offline

 

#16 2007-09-11 10:34:25

dida
Insomniac member
Inregistrat: 2006-11-20
Mesaje: 6767

Re: de la vreme o fi?

si eu ma simt tare voinica dimineata asta big_smile sper sa imi ramana starea asta tongue


it doesn`t matter if the guy is perfect or the girl is perfect as long as they are perfect for each other

Offline

 

#17 2007-09-11 13:50:25

myhaela
Full member
De la: Galati
Inregistrat: 2006-03-15
Mesaje: 458

Re: de la vreme o fi?

am fost norocoasa aseara ca am iesit pana la urma la plimbare, dar dupa nu l-am mai chinuit si l-am lasat sa-si faca treaba. Ne-a prins bine la amandoi. Azi nu mai am starea de ieri, e si frumos afara....vreau sa mai tina caldura.

Offline

 

#18 2007-09-11 17:36:31

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: de la vreme o fi?

micaella4 a scris:

soulfly a scris:

Ma simt ca si cum as fi baut 15 red bull.... big_smile

have you ever really done that? - just curious.. smile

Nope. Am exagerat putin. Nu suport sa beau red bull big_smile ideea era k eram f f energica. smile


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.