homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pentru ce?....:(


#1 2007-09-13 20:13:33

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

pentru ce?....:(

ma intreb pentru ce noi femeile suntem asa sufletiste si puneam atata pasiune in ceea ce facem?
eu de exemplu....am facut-o lata rau de tot sambata seara si de atunci incerc sa ma comport ca un ingeras, sa fac toate poftele iubitului meu....azi de exemplu trebuia sa mancam impreuna, de fapt sa gatim impreuna si asa stabilisem, dar el a avut de lucru pana pe la 5 si...cand l-am sunat sa il intreb ce se intampla ca nici eu nu mancasem nimic si mi-era fomica......intradevar si eu eram morocanoasa...si m-a luat tare ca ce ii cer socoteala, ca numai sa il supar reusesc....de ce pentru un lucru de genul asta se uita toate lucrurile frumoase pe care le-am facut si am incercat sa le fac in continuare.....(stiu ca sunt sacaitoare...adik asa am fost, dar nici eu nu suport sa fiu certata si intradevar imi place sa fiu centrul atentiei).....dar stiu ca am incercat, stiu ca m-am straduit...dar degeaba...sad


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 



#2 2007-09-13 20:25:02

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: pentru ce?....:(

Daca lucrurile ar fi stat invers......el sa fi gresit....tu nu ai fi fost suparata? Sincer acum? Nu ca ii tin partea....k si eu mor cand tine iubitu suparare.....dar incerc sa ma pun si in locul lui. Fii draguta cu el, faceti lucruri impreuna...ca inainte....ca sa isi recapete increderea in tine


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#3 2007-09-13 20:27:10

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: pentru ce?....:(

sa  stii mitzili am incercat sa fac foarte multe lucruri frumoase in putin timp...si nu au fost apreciate...adik nu am facut o asa mare crima astazi ca vezi doamne am cerut "socoteala" incat concluzia sa fie ca eu nu fac decat sa il supar......
adik...chiar asa de rea sunt pentru ca imi pasa si vreau sa facem lucruri frumoase impreuna?

Ultima oara a fost editat de sweet_di (2007-09-13 20:28:37)


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#4 2007-09-13 20:45:24

pink_butterfly
Insomniac member
Inregistrat: 2006-08-10
Mesaje: 8371

Re: pentru ce?....:(

poate era suparat sau nervos si el.stiu ca asa faceam si eu cu fostul,si acum regret multe crize pe care i le-am facut mai mult degeaba...


http://www.youtube.com/watch?v=mwMdO3HK_ws our song hjarta
em todas as ruas do amor seras meu e eu serei tua hjarta
http://www.youtube.com/watch?v=DDuLPHsIuTg

Offline

 

#5 2007-09-13 20:46:18

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: pentru ce?....:(

poate ca doar l-ai prins intr-un moment cand era stresat si nervos smile


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2007-09-13 20:50:12

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: pentru ce?....:(

da probabil...numai ca pe mine m-a afectat prea tare.....nu meritam totusi sa arunce asa cu noroi in mine si macar sa ii para rau, dar eu nu cred k el  considera ca a gresit k ceva...iar eu stau acum si jelesc ca o toata si ma gandesc la el...


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#7 2007-09-13 20:57:13

mitzili
Hero member
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 2205

Re: pentru ce?....:(

Dar tu ce ai facut...de ai facut-o lata.....cum ai zis?Asta daca poti spune...fireste


You make me so hot, You make me wanna drop, It's so ridiculous, I can barely stop, I can hardly breathe, You make me wanna scream, You're so fabulous, You're so good to me, baby, baby

Offline

 

#8 2007-09-13 21:05:01

annna
Hero member
Inregistrat: 2006-09-07
Mesaje: 2917
Site

Re: pentru ce?....:(

sweet_di a scris:

da probabil...numai ca pe mine m-a afectat prea tare.....nu meritam totusi sa arunce asa cu noroi in mine si macar sa ii para rau, dar eu nu cred k el  considera ca a gresit k ceva...iar eu stau acum si jelesc ca o toata si ma gandesc la el...

nush de ce-mi suna atat de cunoscut neutral offf... viata asta


El, poate e singurul ce poate
Sa-mi promita, sa ma minta ca o sa treaca toate... smile

Offline

 

#9 2007-09-13 23:05:41

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: pentru ce?....:(

eh...ce sa facem....
mitzili....pai sambata cand avea reuniunea de 10 ani k colegii de generala i-am facut o scena ca nu m-a anuntat ca mai intarzie...imi promisese ca iesim ca era si sf maria si era ziua mea...si am facut spume....am fost si in barul ala...ce sa mai m-am purtat de tot k.....oricum era sa ne despartim atunci.....si stiu ca am gresit enorm atunci si de aceea am facut tot posibilul sa indrept asta.....m-am uimit pe mine....
oricum in seara asta nu mi-a zis k a iesit decat cand l-am sunat si l-am intrebat de ce a facut-o....si mi-a zis k iesisera toti...cel mai probabil nu avea chef de mine....dar asta nu o sa ramana asa...cum ma trateaza el asa o sa-l tratez si eu.....oricum am vazut in privirea lui k ii pare rau, dar a fost prea orgolios sa o si zica....oricum am eu ac de cojocul lui....s-a terminat cu di cea dulce si di care ar face orice pentru el...e timpul sa fiu si mai egoista si ce imi pare cel mai rau e ca am uitat sa ma iubesc pe mine....


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#10 2007-09-13 23:25:46

delya85
Full member
De la: Tg-Jiu
Inregistrat: 2007-07-27
Mesaje: 512

Re: pentru ce?....:(

s-ar putea sa regreti mai tarziu daca o sa te poti mai dur cu el.chiar u ai zis ca ai vazut in ochii lui ca-i pare rau.intr-o relatie trebuie sa lasi si tu dar si el.eu zic sa dai uitarii chestia ca nu te-a tratat cum ai fi vrut tu, dar poate ca e mai bine sa fii mai blanda cu el,macar pt o perioada,sa mai uite ce i-ai facut si tu.


Ca o ploaie in desert ai aparut
Am simtit ca ma pierd intr-un sarut
M-ai facut sa plutesc pe aripi de dor
M-ai facut sa te ADOR

Offline

 

#11 2007-09-13 23:33:09

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: pentru ce?....:(

probabil ca ai dreptate, dar nu pot sa trec peste asta....m-a durut prea tare deep down...o sa vad cum se poarta maine...multumesc mult fetelor pentru pareri...


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

#12 2007-09-13 23:35:50

brunetzik
Insomniac member
De la: cluj-napoca
Inregistrat: 2007-02-23
Mesaje: 7332

Re: pentru ce?....:(

ai rabdare si o sa fie bine,iti tin pumii ca maine sa ai o zi mai perfecte decat cele ce au trekut


dragostea este ceea ce tine doi oameni impreuna.......dragostea este o boala fara de care nu poti fi sanatos

Offline

 

#13 2007-09-13 23:37:37

sweet_di
Full member
Inregistrat: 2007-04-02
Mesaje: 408

Re: pentru ce?....:(

va multumesc mult fetelor...chiar ma faceti sa ma simit mai bine...
acum ma duc la somnic ca sunt cam epuizata...va pup pe toate si sa aveti somnik usor....


To live is the rarest thing in this world.....most people exist, that's all (Oscar Wild)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.