homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex normal, oral sau anal?-3


#39 2007-09-14 01:11:10

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: sex normal, oral sau anal?

JanisJoplin a scris:

nici eu nu ma omor dupa anal,dar nu as fi asha impotriva ca voi....nu doare cine shtie ce,nu shtiu de unde a ramas mitu' asta....daca e practicat corect nu doare deloc...si'mi place un pic...ca atinge peretele vaginului:)))
dar nu inteleg de unde atata frica,cred ca epilatul cu ceara doare mai tare:P

mie nu imi e neparat k m-ar durea... da mi se pare aiurea lol ma si vad stand p wc, cu cartea cum imi place mie lol


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#40 2007-09-14 07:34:43

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: sex normal, oral sau anal?

sunt de acord cu orice numai cu anal nu!parerea mea e k aia e gaura pt kk si atat big_smilen`am nimic cu fetele care`l practica,treaba lor,dar eu n`as face niciodata


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#41 2007-09-14 08:12:15

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: sex normal, oral sau anal?

adina84 a scris:

normal, oral (dupa multa vreme) si niciodata anal (nici in trecut nici pe viitor !!!!)

subscriu

Offline

 

#42 2007-09-14 08:33:06

LadyInRed
Hero member
De la: _________
Inregistrat: 2007-06-07
Mesaje: 3261

Re: sex normal, oral sau anal?

Wildhoney a scris:

eu una incerc sa nu judec in primul rand ptr ca fiecare are un ritm propriu de dezvoltare si in al doilea rand mi se pare ca fetele din ziua de azi (stiu suna ca o replica spusa de bunica) sunt mult mai dezvoltate psihic decat eram noi, poate si din cauza ca sunt atatea mijloace de informare...pai eu de net n-am aflat decat in clasa a noua cand am intrat la liceu, iar copiii de 12 ani downloadeaza filme xxx neutral

mda...si dak mai gaseste vreunu ...una asha k mn pe strada... cu tzatze mai deloc...te mai miri de ce te trage de mana si`mi spune...u cati ani ai?14?15?....mda...MERSI!!20!!! neutral io de ce nu ma pot face mare odata? sad ..eram in off nu? big_smile

Offline

 

#43 2007-09-14 11:58:53

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: sex normal, oral sau anal?

deadrose a scris:

JanisJoplin a scris:

nici eu nu ma omor dupa anal,dar nu as fi asha impotriva ca voi....nu doare cine shtie ce,nu shtiu de unde a ramas mitu' asta....daca e practicat corect nu doare deloc...si'mi place un pic...ca atinge peretele vaginului:)))
dar nu inteleg de unde atata frica,cred ca epilatul cu ceara doare mai tare:P

mie nu imi e neparat k m-ar durea... da mi se pare aiurea lol ma si vad stand p wc, cu cartea cum imi place mie lol

da...nu e neaparat de durut...dar e impotriva firii...
ma gandeam ca numai eu citesc si trag de-o tigara pe buda lol


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-09-14 12:01:55

persifona
Vizitator

Re: sex normal, oral sau anal?

Mama face misto de mine ca in curand o sa mutam biblioteca acolo la cate carti si reviste se gasesc la noi in baie lol

 

#45 2007-09-14 12:05:25

ivy
Hero member
Inregistrat: 2007-03-21
Mesaje: 3613

Re: sex normal, oral sau anal?

normal am facut prima data dupa o luna, oral la vreo 5 luni, iar la anal inca ne mai gandim daca merita incercat big_smile el vrea, mie mi-e cam frica...


Just like a tattoo
I'll always have you...

Offline

 

#46 2007-09-14 12:16:43

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: sex normal, oral sau anal?

pot s zik k miercuri stateam pe el si mi-a zis " nu vrei s-ti bag degetul in fund?" si yo "huh?? yikes" sau sa incercam sa facem anal dar fara prez.. si i-am zis k nu fac fara prez mai ales ca nu o s fiu lubrifiata, apoi k sunt microbi iar apoi sunt constipata si nu o sa ma simt delok bine. nushu dc dar el vrea fara.... sad. daca faci clisma si apoi faci fara e vreo pb?


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#47 2007-09-14 12:23:26

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: sex normal, oral sau anal?

da' doar nu faci clisma cu solutii dezinfectante ca sa iti permiti sa faci fara...nu te baga fara ca nu e bine. sa-si puna pofta in cui daca nu vrea altfel smile


mami de minuni hjarta

Offline

 

#48 2007-09-14 12:24:34

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: sex normal, oral sau anal?

eu_vreau a scris:

deadrose a scris:

JanisJoplin a scris:

nici eu nu ma omor dupa anal,dar nu as fi asha impotriva ca voi....nu doare cine shtie ce,nu shtiu de unde a ramas mitu' asta....daca e practicat corect nu doare deloc...si'mi place un pic...ca atinge peretele vaginului:)))
dar nu inteleg de unde atata frica,cred ca epilatul cu ceara doare mai tare:P

mie nu imi e neparat k m-ar durea... da mi se pare aiurea lol ma si vad stand p wc, cu cartea cum imi place mie lol

da...nu e neaparat de durut...dar e impotriva firii...
ma gandeam ca numai eu citesc si trag de-o tigara pe buda lol

offf ce frumos era cand eram singurica acasa, fumam prin toata casa tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#49 2007-09-14 12:24:45

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

prezervativul nu se foloseste numai pt accidente:P cel mai bine e cu la anal..si igienic vorbind..si mai ales ca aluneca mai bine:P trebuie folosit


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#50 2007-09-14 12:29:15

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: sex normal, oral sau anal?

ok. asta i-am zs si eu, si asta mi-a my zs si o prietena ca daca vrem s fcm asa s aplikm prezu. bne ca aluneca my usor si poate nu doare asa rau...

apropos..gay aia cum naiba fac? adik stiu cum dar se dezinfecteaza de fiecare data sau cumpara de n ori prezui...?

Ultima oara a fost editat de blue_elf (2007-09-14 12:31:02)


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#51 2007-09-14 12:42:59

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

pai de aia nu shtii...ca multi gay au sida:( c crezi ca se protejeaza toti?


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#52 2007-09-14 17:11:04

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: sex normal, oral sau anal?

vad ca nu e foarte popular sexul anal. Poate o sa incerc odata si eu, mai mult pentru ideea de a face ceva "neobisnuit".
Totusi, probabil dupa cateva incercari poti sa relaxezi mai bine sfincterul si nu mai doare...presupun. Dar prima data nu cred ca se poate fara durere...


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#53 2007-09-14 17:40:26

daniela1985
Full member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-16
Mesaje: 438

Re: sex normal, oral sau anal?

prima oara normal, apoi oral si anal s-a intamplat accidental...in neatentie...si de atunci am zis sa nu mai aud ... DOARE grater

Offline

 

#54 2007-09-14 22:49:47

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: sex normal, oral sau anal?

deci crede'ma Fadette..mie mi'era tare frica...si m'a durut ca desteptu meu prieten repede sa bage toata:)) nu..incet incet..doar capu si dupa restu....vreau sa zic ca dupa 1minut nu mai simteam durere.....pe bune!
si eu tot pe ideea de a face ceva neobisnuit am facut'otongue aaah si pt ca faceam tratament si nu puteam normal o saptamana:P si din dorintza de a face ceva.....a iesit asta!lol


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#55 2007-09-14 22:55:43

pends
Hero member
De la: B/Br
Inregistrat: 2007-09-09
Mesaje: 3690

Re: sex normal, oral sau anal?

normal.oral.si punct.


Bună ! Arăți ca o curvă !

Offline

 

#56 2007-09-14 23:11:44

Soricica
Full member
Inregistrat: 2006-08-05
Mesaje: 428

Re: sex normal, oral sau anal?

normal, oral doar cand vroiam sa-l innebunesc, sa-l uimesc. anal niciodata si nici un viitor!


In dragoste si in razboi totul e permis!

Offline

 

#57 2007-09-14 23:50:07

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: sex normal, oral sau anal?

niciodata anal


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.