homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

O intrebare !!!!


#1 2007-09-23 01:29:06

Valentin55
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 14

o intrebare !!!!

spuneti mi si mie va rog ce inseamna "tendinte bi"  la o fata ???        Va multumesc !!!

Offline

 



#2 2007-09-23 02:16:47

skumpi
Vizitator

Re: o intrebare !!!!

ca ii plac si femeile si barbatii..bisexual inseamna sa`ti placa ambele sexe smile

 

#3 2007-09-23 02:26:25

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: o intrebare !!!!

inseamna ca tinde spre bisexualitate. Dupa teoria lui Freud, foarte putini sunt pur homosexuali sau pur heterosexuali. Exista o scala de la 0 la 7 intre homosexualitate si heterosexualitate, si pe aceasta scala ne situam undeva intre cele doua extreme tongue asea spunea batranul Sigismund...eu ii dau dreptate.


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#4 2007-09-23 13:36:10

Valentin55
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 14

Re: o intrebare !!!!

va multumesc ptr raspunsuri puss

Offline

 

#5 2007-09-23 13:39:41

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: o intrebare !!!!

Fadette a scris:

inseamna ca tinde spre bisexualitate. Dupa teoria lui Freud, foarte putini sunt pur homosexuali sau pur heterosexuali. Exista o scala de la 0 la 7 intre homosexualitate si heterosexualitate, si pe aceasta scala ne situam undeva intre cele doua extreme tongue asea spunea batranul Sigismund...eu ii dau dreptate.

nus tiam teoria asta, dar e f adevarata tongue


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.