homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

LUCRURI IMPORTANTE PE CARE TREBUIE SA LE STITI


#1 2008-09-25 16:54:15

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

LUCRURI IMPORTANTE PE CARE TREBUIE SA LE STITI

i want to belive are ban o zi pt ca foloseste mailul anticonceptionale.ro pt a face reclama altor siteuri/forumuri...oricine va mai face acest lucru va primi ban...pt inceput o zi...apoi o saptamana si tot asa...rog toti userii care primesc mailul cu asemenea invitatii pe alte forumuri sau siteuri sa sesizeze conducerea forumului prin inaintarea acestui mesaj unuia dintre moderatori...va multumesc smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 



#2 2008-09-25 17:01:19

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: LUCRURI IMPORTANTE PE CARE TREBUIE SA LE STITI

si tot pe aceasta cale vreau sa i cer scuze lui blueeyes pt neintelegere si sa i multumesc...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#3 2008-09-25 18:47:53

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: LUCRURI IMPORTANTE PE CARE TREBUIE SA LE STITI

in urma discutiilor care le am avut cu administratorii forumului si a faptului ca au fost trimise multe mailuri de acest gen prin intermediul anticonceptionale.ro am hotarat ca orice user care va mai trimite mailuri de acest gen va avea ban permanent...si incepem cu userul i want to belive...rog in continuare userii sa ne sesizeze astfel de probleme...va multumesc inca odata smile


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#4 2008-09-26 08:33:29

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: LUCRURI IMPORTANTE PE CARE TREBUIE SA LE STITI

Am ramas datoare de ieri cu o explicatie.

Blueeyes a avut intentii foarte bune, insa eu am inteles gresit si am banat-o pentru cateva minute. Trebuie sa imi cer scuze public fata de ea si sa ii multumesc pentru bunele ei intentii.

Blueeyes te rog sa ma ierti pentru faptul ca m-am pripit si m-am grabit in luarea unei decizii. Sper sa nu imi porti dusmanie si nici sa nu fii suparata pe mine. Iti multumesc pentru intelegere.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#5 2010-06-25 09:55:01

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: LUCRURI IMPORTANTE PE CARE TREBUIE SA LE STITI

In urma numeroaselor jigniri si insulte aduse de diferiti useri moderatorilor acestui forum, conducerea a luat decizia de a adauga o noua regula. Ea suna in felul urmator:

"Insultele si jignirile aduse moderatorilor si administratorilor acestui forum, fie ca sunt pe forum sau pe e-mail, se sanctioneaza cu ban. Durata banului se va decide de conducerea forumului in functie de gravitatea insultelor/ jignirilor aduse."

Aceasta are numarul 20 si intra in vigoare din acest moment.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.