homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

BI-2


#20 2007-09-24 16:28:01

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: BI

doctoressa a scris:

Eu una sunt foarte curioasa, in cite din cupluri femeia spune in timpul actului sexual(intrebata fiind sau nu) ce ii place si ce nu ii place sa i se intimple...

Eu spun si cer daca vreau ceva big_smile

Offline

 



#21 2007-09-24 16:29:40

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: BI

si eu la fel...cred ca noi din noua generatie nu mai avem inhibitii asa multe ca in trecut...


iubind dincolo de moarte

Offline

 

#22 2007-09-24 16:38:07

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: BI

nu de inhibitii e vorba...si nu doar de cerut...ci si de refuzat


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#23 2007-09-24 19:04:16

Valentin55
New member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-25
Mesaje: 14

Re: BI

Multumesc doctoressa  pentru informatiile date . totusi la ce mi-a facut prin ce am trecut cand am aflat eu tot continui sa  o iubesc... am oare o problema????, mi se pare si mie ciudat ce mi se intampla!

Offline

 

#24 2007-09-25 00:26:39

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: BI

e normal sa fi socat, si totodata e normal sa o iubesti inca. sentimentele nu trec de pe o zi pe alta.
ce ai tu de facut acum este sa discuti cu ea si sa ii spui ca nu esti de acord sa mai aiba nici un fel de relatie cu altcineva, nici cu fete nici cu baieti nici in grup. adica eu asa vad lucrurile, nu ar fi corect fata de tine. k sa nu mai zic k asa ar creste riscul de boli. acum daca ea ar vrea sa se expuna nu are decat, dar sa nu te expuna si pe tine

Ultima oara a fost editat de deadrose (2007-09-25 00:27:19)


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-09-25 00:32:20

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: BI

rayuela a scris:

si eu la fel...cred ca noi din noua generatie nu mai avem inhibitii asa multe ca in trecut...

total de acord  wink


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#26 2007-09-25 01:02:58

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: BI

amrita a scris:

ar fi o chestie.... chiar aiurea... sincer nu stiu cum as reactiona... Si acum ca ma gandesc, cred ca m-ar durea mai putin sa aflu ca ma inseala cu un barbat, decat daca as afla ca e cu o femeie... Habar nu am de ce...

Si sa te gandesti ca p..a lui a fost in fundul altui barbat!??? :-& Nu exista ceva mai scarbos pe lumea asta decat homosexualii. Macar e NORMAL ca un barbat sa faca sex cu o femeie. Daca dupa 2 ani de relatie ash afla k iubitul meu e bi, cred k l-as lua la bataie... L-as omori.. nujt ce as face... Mi-ar fi scarba de el si, totodata, de mine...


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#27 2007-09-25 01:07:12

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: BI

io una  i as da foc >smile


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#28 2007-09-25 10:50:51

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: BI

valentin55...ce ti-a facut? ca ai suferit cind ai aflat te cred, ca inca o mai iubesti si asta cred, sentimentele nu dispar la comanda...insa cind ai investit in ea incredere nu ai verificat suficient de atent daca o merita pe toata...te-ai indragostit fara sa o cunosti asa cum e de fapt, nu te-a preocupat sa o cunosti, ti-ai format tu o imagine in minte si de aceea te-ai indragostit...
nu cred ca esti anormal...toti facem asa...unii dintre noi ne dam tare cu capul de pragul de sussi ne invatam lectia...data viitoare suntem mai precauti si tinem ochii mai deschisi...altii nu ii deschid de tot niciodata...
sincer cred ca e vremea sa te intrebi ce iubesti de fapt la ea si evident sa porti o discutie serioasa...vei vedea apoi ncotro o va lua relatia voastra...dragostea e o boala care se vindeca

soulfly...de ce e mai ok sa isi puna partenerul tau penisul in anusul altei femei decit in anusul unui barbat??? si de ce e mai scirbos sexul anal homosexual decit cel heterosexual???


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

#29 2007-09-26 00:36:00

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: BI

Prin faptul ca sexul cu o femeie e ceva normal... E ok, asa e dat sa fie...


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#30 2007-09-26 11:58:34

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: BI

i as da papucii...nu pt ca are orientare bi, ci pt ca nu a fost sincer cu mine si m-a inselat, iar asa ceva nu accept.


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#31 2007-09-26 13:18:02

rayuela
Full member
De la: dincolo de moarte
Inregistrat: 2007-06-09
Mesaje: 866

Re: BI

subscriu


iubind dincolo de moarte

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.