homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum sa imi cer scuze si sa fiu cat mai dragut


#1 2010-07-17 22:33:23

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Cum sa imi cer scuze si sa fiu cat mai dragut

Buna la toata lumea...am o mica poveste mai putin placuta...am vorbit cu o amica sa merg la o poveste cu ea si inca niste fete...am un prieten care nu are prietena si am vrut sa il duc si pe el cu speranta ca isi va gasii macar o amica pe acolo...am mers...ne-am intalnit cu fetele...eu mai deschideam subiecte de discutie...dar el era foarte badaran... ma rog...si fata cu care vorbisem eu sa suparat...vroiam sa fac cunostinta cu o fata dintre ele si singura mea lagatura " s-a rupt " in momentul acela  ... pentru ca biatul o jignise si ea sa suparat si pe mine....a doua zi am mers iar...el cu masina cu fratele lui si cu un var de-al lui....eu am ajuns acolo cu scuterul .. leam salutat pe fete mau salutat...si iam zis fratelui prietenului meu sa il duc o tura cu scuterul...dar i-am spus prietenului meu sa mearga la ele si sa se bage in seama...cand am ajuns inapoi ...el era tot la masina...mi sa facut rusine si nu am mai zis niimk..au venit niste smecheri neam luat la bataie si ui asa....a trecut totul  iar acum nu stiu cum sa imi cer scuze de la foat amica  ... nustiu cum sa ii explic:( daca puteti sa ma ajutati as fi recunoscator  ... cele bune

Offline

 



#2 2010-07-17 22:40:55

gyn
Full member
Inregistrat: 2009-07-31
Mesaje: 337

Re: Cum sa imi cer scuze si sa fiu cat mai dragut

DarK1d a scris:

Buna la toata lumea...am o mica poveste mai putin placuta...am vorbit cu o amica sa merg la o poveste cu ea si inca niste fete...am un prieten care nu are prietena si am vrut sa il duc si pe el cu speranta ca isi va gasii macar o amica pe acolo...am mers...ne-am intalnit cu fetele...eu mai deschideam subiecte de discutie...dar el era foarte badaran... ma rog...si fata cu care vorbisem eu sa suparat...vroiam sa fac cunostinta cu o fata dintre ele si singura mea lagatura " s-a rupt " in momentul acela  ... pentru ca biatul o jignise si ea sa suparat si pe mine....a doua zi am mers iar...el cu masina cu fratele lui si cu un var de-al lui....eu am ajuns acolo cu scuterul .. leam salutat pe fete mau salutat...si iam zis fratelui prietenului meu sa il duc o tura cu scuterul...dar i-am spus prietenului meu sa mearga la ele si sa se bage in seama...cand am ajuns inapoi ...el era tot la masina...mi sa facut rusine si nu am mai zis niimk..au venit niste smecheri neam luat la bataie si ui asa....a trecut totul  iar acum nu stiu cum sa imi cer scuze de la foat amica  ... nustiu cum sa ii explic:( daca puteti sa ma ajutati as fi recunoscator  ... cele bune

spune-i adevarul, exact care au fost adevaratele tale intentii. normal ea o sa intelega. nu tu ai strikt ?combinatia? nu tu ai jignit, nu aveai de unde s stii ce comportament o sa aiba prietenul tau. nu are de ce sa fie suparata pe tine.

Offline

 

#3 2010-07-17 22:43:11

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: Cum sa imi cer scuze si sa fiu cat mai dragut

stiu dar mie putin jena pentru ca si azi am dat ochii cu ea...ciao ciao si atat a fost sad si mam gandit sa imi cer scuze sad mam simtit foarte naspa cand am vazut ce se intampla in jurul meu sad

Offline

 

#4 2010-07-17 22:53:56

gyn
Full member
Inregistrat: 2009-07-31
Mesaje: 337

Re: Cum sa imi cer scuze si sa fiu cat mai dragut

DarK1d a scris:

stiu dar mie putin jena pentru ca si azi am dat ochii cu ea...ciao ciao si atat a fost sad si mam gandit sa imi cer scuze sad mam simtit foarte naspa cand am vazut ce se intampla in jurul meu sad

daca iti ceri scuze fara sa-i explici exact situatia nu prea rezolvi nimic. o sa-ti zik sa stai linistit k nu-i problema, totul este ok, dar tot pe tine o sa fie de fapt suparata pt k nu are cum sa stie fata care a fost intentia ta daca nu-i explici. lasa jena si spune exact cum a stat treaba. probabil ca o sa mai fie un pic suparata o perioada dar o sa-i treaca. dar daca u nu-i dai nicio explicatie ci doar scuze o sa fie muuult mai muuult timp sup pe u.

Offline

 

#5 2010-07-17 23:02:36

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: Cum sa imi cer scuze si sa fiu cat mai dragut

da stiu chiar dinaia vreau sa port o discutie cu ea smile ...si de aceea vam cerut ajutorul ca sa stiu cum sa oo iau mai bine smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2010-07-17 23:13:58

gyn
Full member
Inregistrat: 2009-07-31
Mesaje: 337

Re: Cum sa imi cer scuze si sa fiu cat mai dragut

DarK1d a scris:

da stiu chiar dinaia vreau sa port o discutie cu ea smile ...si de aceea vam cerut ajutorul ca sa stiu cum sa oo iau mai bine smile

poi aici nu prea poate sa-ti dea nimeni un sfat pt k noi n-o cunoastem pe amica ta, nu-i cunoastem temperamentul, caracterul. tu singur trebuie sa stii cum s- o iei. tu o cunosti tu stii cum sa stai de vb q ea. eu am putut sa-ti spun ce trebuie sa-i spui dar cum s-o abordezi u in discutie nu am cum sa mai stiu pt k n-o cunosc repet, nu cunosc nivelul relatiei voastre de amicitie. tu trebuie sa te descurci aici. oricum bafta si sper sa inteleaga situatia.  smile

Offline

 

#7 2010-07-17 23:33:43

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Cum sa imi cer scuze si sa fiu cat mai dragut

DarK1d ai warn pt postare multipla
iar acest subiect nu este unul pt Vreau sa aflu. aici se posteaza chestiuni legate de sanatate

topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.