homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Oameni care miros.... :(-3


#39 2007-10-03 14:53:57

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: oameni care miros.... :(

deadrose poti sa o iei frumusel sa ii zici ca vrei sa vorbiti si voi cva,doar voi doua.o iei la o plimbare prin liceu,si ii zici "uite mai,stii ca lumea e mai rautacioasa si le place sa faca mijto pe seama oricarui lucru marunt.si din cauza asta." eventual ii bagi o minciunica ca colegii au inceput sa faca glume la adresa ei,ca miroase.spunei cat mai diplomant si arata-i ca iti pasa sa nu se simta prost.eu am facut lucrul asta de 2 ori.ambele au inceput sa planga,dar nu de fata cu mine.una dintre ele m-a inteles complet gresit si nu mi-a mai zis o vorba cateva luni bune.dar cealalta m-a apreciat ca am fost sincera cu ea.s-a suparat pe situatie,ca ea e si de la tara si munceste mult si na...mai venea si cu miros de vaci la sc.dar a fost super intelegatoare.e super de treaba tipa.eu ma inteleg bine si acum cu ea si au trecut 3 ani de atunci.totul sta in tonul vocii si cuvintele care le alegi sa le zici.si bineinteles si de firea omului.daca se supara e problema ei,macar stii ca ai facut asta cu cele mai bune intentii.si totul spre binele ei.


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 



#40 2007-10-03 15:53:11

cristina22
New member
Inregistrat: 2007-07-05
Mesaje: 43

Re: oameni care miros.... :(

@ PsiSenzual, exact, la faptul ca Napoleon isi ruga nevasta sa nu se spele cu 2 saptamani inainte de venirea lui:))
oricum cred ca astfel de comportamente nu-si au locul in era contemporana. mirosul personal poate fi un afrodisiac, pe cand sudoarea statuta zile intregi are (si sunt convinsa de asta) efect invers.

Offline

 

#41 2007-10-03 16:10:05

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: oameni care miros.... :(

o sa incerc sa vad daca imi fac curaj sa ii zic.


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#42 2007-10-03 16:24:31

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: oameni care miros.... :(

alexia a scris:

disguise.. sa ne intelegem smile Exista rea-vointa si exista si boala... Nespalatii sunt niste nesimtiti...
Eu cunosc pe cineva care a primit diagnosticul de hiperhidroza .. fara niciun tratament..
Am cautat pe net si singurele "tratamente" sunt niste deodorante foarte costisitoare care nici alea nu prea-si fac efectul....

Faza e ca hiperhidroza implica transpiratie inodora, in cantitati industriale, dupa cate am citit eu big_smile... De obicei omuletii care miros nu au hiperhidroza, sunt de acord cu fetele care au mentionat ca si cauze un stil de viata inadecvat si probleme hormonale... Cunosc si eu cateva persoane pe care prefer sa le ocolesc numai si numai din cauza mirosului - de la care efectiv mi se face rau sad


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#43 2007-10-03 16:36:48

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: oameni care miros.... :(

Apropo de mirosuri...igiena ca igiena..e o chestie de educatie in final...
  dar eu imi amintesc de un tip karuia ii placea mult de mine si nu mai scapam d el...bey si avea omul un parfum...se spala,nu avea probleme,dar avea un parfum pe kre il uram..efectiv innebuneam,ceva care aduce a trabuc nush...foarte tare...
   Ati refuzat vreodata un tip numai din cauza k avea un parfum kre nu era pe gustul vostru... aa..si akum k s-au inmultit baietii din zona,bagam si viceversa...ati refuzat vreo fata fiindk avea un parfum prea?


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2007-10-03 19:09:00

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: oameni care miros.... :(

Nu mi s-a intamplat sa nu-mi placa vreun parfum barbatesc. In general parfumurile pt femei au mirosuri pe care nu le suport.. d-alea mult prea dulci, sau care miros tare d tot a flori/ a parfum ieftin/ a pafum de baba...  Mi s-a intamplat sa ma indragostesc de un baiat datorita parfumului pe care il folosea lol


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#45 2007-10-03 19:12:22

ZZZZ123
Addicted member
De la: Never-ever-land
Inregistrat: 2006-05-19
Mesaje: 10895

Re: oameni care miros.... :(

hai, mah!!! pt un parfum sa iei si tantalau'? eu ma duceam si cumparam parfumul. ieseam mai ieftin big_smile


Nobody home

Offline

 

#46 2007-10-03 19:30:08

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: oameni care miros.... :(

nu DOAR pt parfum.. lol dar aia a fost picatura care a umplut paharul... Imi placea sa ma tina in bratze pt k imi placea cum ii miroase gatul tongue si acum cand mai simt mirosul acelui parfum imi aduc aminte d el... Si cand dormea la mine, ii ramanea parfumul pe perna mea.. Si era marfa big_smile


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.