homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum va excitati iubitul/iubita?


#1 2010-08-20 12:04:47

Theona
New member
Inregistrat: 2010-07-10
Mesaje: 61

Cum va excitati iubitul/iubita?

Buna tuturor  puss . Imi cer scuze daca e o intrebare ceva mai deplasata ,dar sunt curioasa sa aflu cum va excitati iubitul/iubita  rodnar .


Ar fi cazul sa te maturizezi .. !  wink

    Do you have any condoms? rotfl2

Offline

 

#2 2010-08-20 12:24:49

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

Eu il excitam imediat cand il sarutam/muscam de ureche sau gat tongue
Pe mine in schimb nu prea ma excita chestiile astea... cat atingerile/mangaierile usoare asa (pe spate, sani, maini, fatza, etc.) , nu stiu cum sa explic, dar cred ca intelegeti senzatia...


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 

#3 2010-08-20 13:05:02

Miss_B
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-07
Mesaje: 5252

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

iubitul meu se excita si daca se uita la decolteul meu,daca stau intr'o anume pozitie care lui i se pare atragatoare sau sexy...nu mai zic,daca il sarut si il ating,in 2 secunde e naked lol sunt multe...la noi depinde de situatie smile

Offline

 

#4 2010-08-20 22:03:04

V's bunny
Full member
Inregistrat: 2009-05-03
Mesaje: 618

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

Si la mine, iubi se excita chiar si daca ma vede un pic dezbracata sau de exemplu, cat stam in vacanta la mare, se excita uneori chiar si cand il ating pe abdomen la plaja lol  marea are efecte neobsnuite asupra lui. Fiecare barbat are insa, punctele lui erogene, poti incerca sa-l saruti usor pe gat (la iubi merge asta de minune), pe lobul urechii, incet pe piept, in jurul sfarcurilor, pe abdomen si din ce in ce mai jos tongue Imagineaza-ti cam unde iti place tie sa fii atinsa si sarutata, zonele erogene sunt cam aceleasi si la barbati, cred ca ei se excita totusi mai usor lol Poti incerca si niste cuvinte soptite sexy...

Offline

 

#5 2010-08-22 00:50:04

tzushka
New member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 49

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

ii ajunge sa`l sarut putin pe gat sau pe ureche si e gata ....uneori abia il ating si il trec fiorii tongue


De ce iubim barbatii ?
Pentru ca dupa toate intamplarile, nu pot trai fara noi, oricat de tare ar incerca.
teiubesc  al9leacer

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2010-09-17 21:46:41

adinaingrid
Full member
Inregistrat: 2009-10-03
Mesaje: 133

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

Fetelor, help me. samabata i-am pregatit o surpriza care sper sa ii placa si sa il faca sa urle de placere. Mi-am cumparat un neglije rosu si m-am gandit sa ii apar asa in fata gandindu-ma k e mult mai excitat. Dar spuneti-mi si mie ca nu prea sunt super experimentata din punct de vedere al sexului ce l-ar face sa urle de placere, sa nu mai poata sa rezista fara sa ma atinga.

Offline

 

#7 2010-09-17 22:21:20

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

adinaingrid a scris:

Fetelor, help me. samabata i-am pregatit o surpriza care sper sa ii placa si sa il faca sa urle de placere. Mi-am cumparat un neglije rosu si m-am gandit sa ii apar asa in fata gandindu-ma k e mult mai excitat. Dar spuneti-mi si mie ca nu prea sunt super experimentata din punct de vedere al sexului ce l-ar face sa urle de placere, sa nu mai poata sa rezista fara sa ma atinga.

sa detii controlul un pic la preludiu...sa fii mai rea ...sa te joci un pic cu el  sexinpat  tummenupp

Offline

 

#8 2010-09-17 23:23:42

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

eu o sa sarut usor dupa gat si o musc de ureche big_smile...IN secunda doi, sfarcurile sunt tari rau !

sau ii bag pana la pasarica si ma joc cu ala mic...mai introduc si cate un deget prin vagin....ahh...iar m am excitat tongue


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#9 2010-09-18 09:54:01

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

eu nu ma chinui prea mult sa-l excit rotfl2 il sarut de 2-3 ori...l-am muscat un pic de ureche si un pic de gat si sare imediat pe mine rotfl2 sau... doar simplul fapt ca ma vede in tricourile lui prin casa sau daca imi vede lenjeria intima big_smile, il excita imediat big_smile.
mi s-a intamplat mai acum 2 saptamani, eram la el, stateam cu socrul de vorba si aveam pe mine o bluzita decoltata adanc in V, pai... nu a rezistat 10 min si-a cerut scuze fata de tatal lui si am plecat la mine ca eram singura, eu nu intelegeam de ce initial...dar i-am vazut o umflatura prin blugi si nu mai stiam unde sa ma mai ascund de rusine fata de socru' rotfl2)

Ultima oara a fost editat de Emm (2010-09-18 11:52:52)


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#10 2010-09-18 10:58:23

Coryenne
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 141

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

Un sarut pe gat, un apropo... e de ajuns lol .


"Am invatat sa merg pe picioarele mele , dupa ce au fost amputate .Pana atunci nu beneficiasem de intelepciunea necesara pentru a le folosi."

Offline

 

#11 2010-09-18 11:12:57

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

nu tre sa fac nimic lol se excita numai cand ma vede. si daca-l sarut (fara nicio intentie) mai ales in public unde stie ca n-are ce face, se excita si mai tare big_smile

Offline

 

#12 2010-09-18 12:50:53

mio25
Full member
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 131

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

al meu se excxita ff rpd,numai cad se gandeste ca neintalnim si ca o sa raman la el imediat se face mare:))) dar in zilele cand nu prea avem chef nu trebuie decat sa-l mangaii sau sa-l sarut pe gat si tup si ala micu' se  trezeste


regrete? eu nu am regrete,dar ce urasc cel mai mult la tine ,e faptul k inca te mai iubesc

Offline

 

#13 2010-09-18 13:51:00

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

LadyBird a scris:

nu tre sa fac nimic lol se excita numai cand ma vede. si daca-l sarut (fara nicio intentie) mai ales in public unde stie ca n-are ce face, se excita si mai tare big_smile

se excita numai cand te vede? esti vro bomba sexy...sau saracu' primieste sex din an in paste...si cand te vede i se scoala.


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#14 2010-09-18 15:17:42

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

nu primeste din an in paste lol dar daca ma imbrac mai dragut cand iesim undeva, sau daca vine acasa si ma gaseste cu un decolteu mai adanc.. gata big_smile

later edit: imi amintesc o data cand plangeam si eram f suparata, dar lui i s-a sculat pt ca ii paream f sexy  rotfl

Ultima oara a fost editat de LadyBird (2010-09-18 15:19:02)

Offline

 

#15 2010-09-18 15:49:27

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

LOL...cred ca ala micu al lui tinea cu tine...poate vroia sa te ajute ...sa numai plangi.


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#16 2010-09-18 18:02:19

mio25
Full member
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 131

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

Andyno a scris:

LadyBird a scris:

nu tre sa fac nimic lol se excita numai cand ma vede. si daca-l sarut (fara nicio intentie) mai ales in public unde stie ca n-are ce face, se excita si mai tare big_smile

se excita numai cand te vede? esti vro bomba sexy...sau saracu' primieste sex din an in paste...si cand te vede i se scoala.

nu fi rautacios sau esti invidios???? cunosc si eu cazuri knd numai de la o privire sau numai prin faptul ca il atingi pe mana si tup i se si scoala happy  rotfl

Ultima oara a fost editat de mio25 (2010-09-18 18:02:35)


regrete? eu nu am regrete,dar ce urasc cel mai mult la tine ,e faptul k inca te mai iubesc

Offline

 

#17 2010-09-19 01:42:00

jeannie
Addicted member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 14512

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

LadyBird a scris:

nu tre sa fac nimic lol se excita numai cand ma vede. si daca-l sarut (fara nicio intentie) mai ales in public unde stie ca n-are ce face, se excita si mai tare big_smile

si la mine e la fel de multe ori. sau alte dati un sarut e de ajuns....de aceea evitam sa ne sarutam in public, ne limitam la pupici. sau, cand suntem singuri, e suficient doar sa stam unul langa altul si tup.....

Ultima oara a fost editat de orangina123 (2010-09-19 01:49:51)

Offline

 

#18 2010-09-27 23:20:59

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

De la o privire mai provocatoare ) o fustita scurta ) eventual un sarut prin zona urechii (asta merge Mereu si Oriunde smile))


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#19 2010-10-16 15:54:52

RalucaTheSaint
New member
De la: Arges
Inregistrat: 2010-10-15
Mesaje: 26
Site

Re: Cum va excitati iubitul/iubita?

Emm a scris:

eu nu ma chinui prea mult sa-l excit rotfl2 il sarut de 2-3 ori...l-am muscat un pic de ureche si un pic de gat si sare imediat pe mine rotfl2 sau... doar simplul fapt ca ma vede in tricourile lui prin casa sau daca imi vede lenjeria intima big_smile, il excita imediat big_smile.
mi s-a intamplat mai acum 2 saptamani, eram la el, stateam cu socrul de vorba si aveam pe mine o bluzita decoltata adanc in V, pai... nu a rezistat 10 min si-a cerut scuze fata de tatal lui si am plecat la mine ca eram singura, eu nu intelegeam de ce initial...dar i-am vazut o umflatura prin blugi si nu mai stiam unde sa ma mai ascund de rusine fata de socru' rotfl2)

rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl


“Să-ţi spun ce este dragostea adevărată. E credinţă oarbă, umilinţă fără preget, supunere desăvârşită, încredere şi dăruire împotriva ta însuţi, împotriva lumii întregi.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.