homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?-2


#20 2009-03-17 23:13:43

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

Păi vorbeşte la trecut, atunci. big_smile


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#21 2009-03-18 16:45:47

walkirie
New member
Inregistrat: 2009-03-02
Mesaje: 34

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

pey de obicei ma postez in fata lui si il intreb miorlaita "pot sa te dezbrac?"sau trec pe lunga el si il apuc de funduletz sau ii soptesc la ureche ca is cam bolnavioara si vreau sa vina doctoru sa ca am fost o fata rea si vreau sa ma pedepseasca.anw,noi santem mai dementei asa si n-avem o formula prestabilita mereu...

Offline

 

#22 2009-03-23 18:56:08

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

pai (in cazul meu eu vb la trecut lol ) doar ma uitam la el si stia ce vreau, nu trebuia sa-i zic nimic... ne intelegeam din priviri. frumos.....


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#23 2009-03-25 16:42:20

arynna
New member
De la: Craiova
Inregistrat: 2009-03-24
Mesaje: 23

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

Priviri in primul rand. Apoi atingeri si tot asha. El cam intelege ca eu vreau mereu datorita faptului ca ii sar in bratze cam tot timpul. Adevarul e ca imi place sa-l sarut. Dak ma aleg cu ceva in plus atunci e un bonussi nu zic never nu. So far nu l-am refuzat niciodata.
Verbal mai prin aluzii asha. Dak il invit la dush sau la o baitza cu spuma. Dak opresc tv-ul sau calc lol. Barbatii se ademenesc ushor si femeile au un arsenal mare.


If you have ''Love'', you don't need to have anything else, and if you don't have it, it doesn't matter much what else you have.
Let the wife make the husband glad to come home, and let him make her sorry to see him leave.

Offline

 

#24 2010-06-04 12:09:06

mikiss
New member
Inregistrat: 2010-06-04
Mesaje: 7

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

pai dak sar la el in brate si am okii aia de dracusor nici nu se mai gandeste la altceva sexinpat  sau dak motzaie ma miaun langa el si gata happydance

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2010-06-04 13:39:50

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

Eu nu dau de inteles. lol Eu spun direct ca vreau. big_smile

Offline

 

#26 2010-06-22 18:09:48

liku
New member
Inregistrat: 2009-04-15
Mesaje: 18

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

pai... eu am multe moduri de ai arata ca am chef de nebunii, de exemplu: il servesc cu un pahar de vin cand vine de la serviciu, il privesc intr-un mod anume si el stie, il astept acasa intr-o rochita de casa foarte scurta si ma fac ca sunt indiferenta si imi fac treburile si din intamplare ma mai si aplec si el nu rezista, sau pur si simplu ii soptesc la ureche ceva erotic, sau ii dau un mesaj mai deocheat in timp ce el e la serviciu...si imi pun imaginatia la contributie in rest.

Offline

 

#27 2010-06-22 18:48:40

heart_breaker
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-12
Mesaje: 1870

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

Eu nu sunt cu chestii de astea subtile, ca stiu ca nu le-ar observa, sau le-ar observa greu. Eu pun mana direct si ma servesc singura, ii zic si ca vreau, mi se pare ca suna sexy.

Ultima oara a fost editat de heart_breaker (2010-06-22 18:50:49)

Offline

 

#28 2010-06-25 13:45:25

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

mi-o ia el inainte de fiecare data  rotfl

Offline

 

#29 2010-06-25 21:29:44

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

no stiu si asta intentionez de fiecare data, dar nici nu apuc sa ma uit la el asa mai seducator ca deja se aprinde si tot planu meu se duce  chicot  dar am sa-l incoltesc o data si am sa-l fac sa nu se atinga deloc de mine si sa ma lase pe mine  happy

Offline

 

#30 2010-07-15 22:07:35

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

eu knd am kef de nebunii...il sarut asa cum stie ca imi place cel mai mult...iiiinnnncccceeeeettttt ...k sa-l ia capul de tot  drool .....mai are mom noaptea cand eu as vrea sa... sexinpat  si el.... sover  .....ahhhh ce ma enervez atunci   dumbom   lol


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#31 2010-07-17 23:56:19

old_soul
Insomniac member
De la: locul unde e liniste
Inregistrat: 2008-04-29
Mesaje: 6127

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

il privesc provocator si il sarut pasional si ne si dezlantuim lol


My Tears Dry On Their Own

Offline

 

#32 2010-07-31 00:23:45

little_attractive08
New member
Inregistrat: 2010-07-31
Mesaje: 7

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

Buna:*.Eu ii spun cva d genu':"Beibi...facem si noi un gang bang azi?"lol.Imi place sa fiu directa d cele mai multe ori,dar sunt si kzuri in kre il sarut in locurile kre il incita cel mai tare si practic ii dau d inteles k il vreau:X

Offline

 

#33 2010-07-31 00:25:04

tzushka
New member
Inregistrat: 2010-07-13
Mesaje: 49

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

mi`o ia el inainte lol Đar ma mai dau si eu la el smile il sarut asa buuuun hjarta si ii bag mana pe sub tricou rodnar  nici nu ii trebuie mai mult ca e direct pe mine lol


De ce iubim barbatii ?
Pentru ca dupa toate intamplarile, nu pot trai fara noi, oricat de tare ar incerca.
teiubesc  al9leacer

Offline

 

#34 2010-08-20 13:50:55

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: cum dam de inteles baietilor nostrii ca avem chef de nebunii?

deobicei mi-o ia el inainte, avand in vedere ca locuim separat si timpul impreuna e limitat )))dar in momentele cand ma apuca si pe mine gustul de nebunii il intimpin intr-o fustita scurta (cum a mai zis cineva: "si intre timp imi caut de treburile mele") tongue e fooooarte hot cand il vad ca ma vrea.Mmmm, sau il sarut strecurandu-mi minuta pe sub tricou sau ...eh...noi fetele suntem ft inventive )))


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.