homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Crestere neobisnuita a apetitului sexual-7


#115 2010-09-03 16:36:38

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: Crestere neobisnuita a apetitului sexual

Emm a scris:

mda big_smile si noi dupa o cearta facem sex ca nebunii    patfierbinte

impacarea e mai dulceee ...dupa cum se si spune  sexinpat  chicot

Offline

 

#116 2010-09-03 17:01:40

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Crestere neobisnuita a apetitului sexual

da violete asa e. dar totusi am ajuns rau! rotfl si eu si el. avem un apetit in noi rotfl nu mai tinem cont unde suntem sau ce facem! ne urcam in masina si ne mai oprim tocmai acasa sau pe undeva ferit de lume ... si asta de la un timp incoace. inainte nu eram asa. mai ieseam printr-un club, printr-un bar ceva. acum...ne suna toti prietenii ca nu ne-au mai vazut de nush cand ce naiba facem? rotfl2


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#117 2010-09-05 09:41:37

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: Crestere neobisnuita a apetitului sexual

Emm a scris:

da violete asa e. dar totusi am ajuns rau! rotfl si eu si el. avem un apetit in noi rotfl nu mai tinem cont unde suntem sau ce facem! ne urcam in masina si ne mai oprim tocmai acasa sau pe undeva ferit de lume ... si asta de la un timp incoace. inainte nu eram asa. mai ieseam printr-un club, printr-un bar ceva. acum...ne suna toti prietenii ca nu ne-au mai vazut de nush cand ce naiba facem? rotfl2

SUNTETI BESTIALI...... rotfl2 VA IUBESC  rotfl  rotfl


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

#118 2010-09-05 13:03:24

tresselle
Full member
Inregistrat: 2010-08-17
Mesaje: 213

Re: Crestere neobisnuita a apetitului sexual

eu nu prea am un apetit sexual dezvoltat...poate si din cauza k nu am ajuns la un orgasm...desi ma simt bine cu noul meu prieten...dar tot degeaba

Offline

 

#119 2010-09-05 14:06:33

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Crestere neobisnuita a apetitului sexual

offtopic multumim orange puss


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.