homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cartele pt convorbiri internationale


#1 2007-10-09 15:20:51

fallingstar
Full member
Inregistrat: 2007-02-27
Mesaje: 802

cartele pt convorbiri internationale

prietenul meu e plecat in ialia si vreau sa-mi cumpar o cartela de pe care sa pot sa-l sun. nu vreau sa-l sun de pe tel meu k e pe abonament si maica-mea plateste facutra si nu vreau sa se enerveze dak vede k am cost mare. cartele as putea sa-mi iau fara sa stie si de aceea vreau sa va intreb care ar fi mai avantajoase? ce-mi recomandati?


29+

Offline

 



#2 2007-10-09 15:38:21

Soleil
Addicted member
Inregistrat: 2007-01-31
Mesaje: 13180

Re: cartele pt convorbiri internationale

am auzit la radio o reclama la cartele romtelecom...cu 9.5 eurocenti/minut sa vb in strainatate...poti sa te interesezi acolo.

Ultima oara a fost editat de nicolle_rox (2007-10-09 15:38:34)


"Viaţa se compune din ţevi sparte, din robinete care curg, din tencuieli coşcovite, din plase pe care le cari de la piaţă, din rufe care le speli, din coate-n tramvaie, dar şi din Bach şi din Beethoven, din Shakespeare şi din Tolstoi, din Eminescu şi din Blaga, din Michelangelo şi din Ţuculescu. Totul e viaţă."
Thé à la menthe hjarta

Offline

 

#3 2007-10-09 22:09:03

skumpi
Vizitator

Re: cartele pt convorbiri internationale

sau..la mine in orash era un loc cu cabine unde puteai suna dincolo si erau preturi f mici...
poate exista si la tine`n orash smile

 

#4 2007-10-09 22:10:25

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: cartele pt convorbiri internationale

nu mei..sunt kartele spekiale..care decat bagi kodul de la tel fix si apoi tastezi nr dorit si vb in afar..ku tarife mici..da nush cum se num:(


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#5 2007-10-09 23:50:59

printz_me
New member
Inregistrat: 2007-04-11
Mesaje: 64

Re: cartele pt convorbiri internationale

se numesc cartele preplatite. eu si cu iubirea vietii mele am vb foarte mult, eu iti recomand cartelele Astral sau Rds tel sunt cele mai ieftine. daca ai fix si suni de acasa convorbirea e zero, doar de pe valoare cartelei. poti suna si de pe mobil cu cartele din acestea dar atunci pe langa ce ti se consuma de pe cartela platesti pe mobil tariful de apel pe fix.

mai poti cumpara, daca ai conexiune la internet credit pentru a suna direct de pe calculator pe telefon, la unele programe sunt tari in care tariful de sunat pe fix e zero, vezi de exemplu voipbuster


Gravitation is not responsabile for people falling in love

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.