homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

"Te iubesc"-4


#58 2007-10-11 12:01:17

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

da..o sa fie bn pt el ca nu apuca sa se implice ff mult si pt mine  PT CA NU L SUFAR ( iertare am scris cu caps pt ca asa am simtit big_smile )


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 



#59 2007-10-11 12:13:49

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: "Te iubesc"

ely draga, daca nu-l suferi, atunci nici nu trebuie sa te agiti prea mult.explicatie scurta, in cateva cuvinte, si gata.la mine a fost un pic mai avansata relatia, deja el ma iubea, facea orice pt mine, iar pe mine nu ma interesa deloc.si, inainte sa plec din tara, i-am dat un simplu telefon, in care -am zis ca totul s-a terminat.a intrebat dece, am cumva pe altcineva, sau...si am aprobat, ca sa nu mai existe intrebari, desi eu nu aveam pe nimeni.
deci, nu uita: explicatie scurta, in doua-trei cuvinte, si gata.sau, cum crezi tu ca e mai bine. smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.