homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce asteptari avem de la un magazin on line de copii?


#1 2010-09-29 18:52:35

camyelenbebe
Hero member
De la: Bucurestiul minune
Inregistrat: 2009-01-11
Mesaje: 4931

Ce asteptari avem de la un magazin on line de copii?

am deschis acest topic pentru a afla ce cautam cand deschidem site-ul unui magazin on line pentru copii......ne uitam dupa produse de la o anumita firma? ne uitam direct la preturi? cautam sa vedem conditiile de livrare ( pret, perioada)? cumparam vreodata doar ca arata frumos site-ul? .......discutia este lunga asa ca am putea vorbi n ore.......


Dumnezeu ne-a ajutat sa avem doi pui de om exact asa cum ni i-am dorit. hjarta .... Tudor  par....11/03/2010 si Matei 21/6/2012
http://fabricutahandmade.blogspot.ro/20 … orale.html

Offline

 



#2 2010-09-29 18:56:15

rruxxy
Platinum member
Inregistrat: 2008-11-17
Mesaje: 15354

Re: Ce asteptari avem de la un magazin on line de copii?

Eu am cumparat de multe ori online pentru Vlad. Prima data am cautat pe google ce voiam si apoi luam fiecare site la rand sa vad pretul, calitatea etc.

Offline

 

#3 2010-09-29 19:08:01

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Ce asteptari avem de la un magazin on line de copii?

in primul rand trebuie sa aiba produsele pe care mi le doresc. eventual cat mai multe variante la acelasi tip de produs ca pot alege ce mi se pare cel mai potrivit. bineinteles, pretul trebuie sa fie acceptabil. si nu in ultimul rand, sa nu imi impuna doar un anumit mijloc de livrare a produselor.
sa pot alege eu intre posta romana si curier rapid.
de curand am renuntat sa fac o comanda pe un site pentru ca nu spunea nicaieri care este modalitatea de livrare pe care o folosesc si nici nu stiam ce adresa sa dau ( prin PR as fi dat o adresa, prin curier alta... ). am ales alt site unde scria clar.

Offline

 

#4 2010-09-29 19:13:38

mirik
Insomniac member
Inregistrat: 2009-12-17
Mesaje: 7830

Re: Ce asteptari avem de la un magazin on line de copii?

In primul rand ma astept sa fie mai avantajos din punct de vedere financiar  decat in magazin si deobicei asa si este.
Conteaza si cat de bine "aranjat" este site-ul si modalitatea de livrare.Foarte important este si sa ai de unde alege.


Cea mai fericita mamica!!!
Cea mai frumoasa zi 28-XII-2010

Offline

 

#5 2010-09-29 20:40:31

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Ce asteptari avem de la un magazin on line de copii?

camy, te bagi in biznis?  tongue

pt mine conteaza f mult site-ul, sa nu fie unul "trist" si comunist, trebuie sa arate intretinut si sa se vada ca oamenii aia isi dau silinta sa-l tina in top. apoi, evident, PRETUL produselor si calitatea lor. si in al 3-lea rand, pret de livrare si, mai presus de pret, timpul de livrare. asta-i f important pt mine, nu imi place taraganeala deloc! Cei de la ****** au fost f rapizi, jos palaria!  tummenupp

Ultima oara a fost editat de passenger (2010-10-09 17:00:44)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2010-09-29 22:54:17

camyelenbebe
Hero member
De la: Bucurestiul minune
Inregistrat: 2009-01-11
Mesaje: 4931

Re: Ce asteptari avem de la un magazin on line de copii?

pass nu fa reclama ca te papa moderatorii

mai am zis sa va intreb si pe voi ca eram curioasa......si pentru mine conteaza calitatea ( a nu se intelege firma n ca de' e cunoscuta si sigur au produse de calitate ca nu intotdeauna e si adevarat), pretul si mai ales utilitatea......aaa sa nu va spun ca am comandat un carut si maine cand vine pretul de transport e dublu.....toate conteaza daca stam sa ne gandim


Dumnezeu ne-a ajutat sa avem doi pui de om exact asa cum ni i-am dorit. hjarta .... Tudor  par....11/03/2010 si Matei 21/6/2012
http://fabricutahandmade.blogspot.ro/20 … orale.html

Offline

 

#7 2010-10-09 16:15:49

camyelenbebe
Hero member
De la: Bucurestiul minune
Inregistrat: 2009-01-11
Mesaje: 4931

Re: Ce asteptari avem de la un magazin on line de copii?

ce produse suntem gata sa comandam on line? daca pretul este ok ( la fel sau sub cel pe care il platiti de obicei) voi ce ati cumpara?

avand in vedere ca a venit frigul eu as cumpara si lapte si pampersi sincera sa fiu.....daca as gasi un site de unde sa le iau la aceleasi preturi ( ca si calitate e aceeasi ca doar e aceeasi firma) serios ca le-as comanda.....pai si asa nu putem iesi zilnic din cauza ploii si frigului astfel ca daca as rezolva asa treaba asta ar fi minunat


Dumnezeu ne-a ajutat sa avem doi pui de om exact asa cum ni i-am dorit. hjarta .... Tudor  par....11/03/2010 si Matei 21/6/2012
http://fabricutahandmade.blogspot.ro/20 … orale.html

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.