homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Va rog o parere urgenta!!!


#1 2010-11-07 17:50:26

pusicot
New member
Inregistrat: 2010-03-01
Mesaje: 8

Va rog o parere urgenta!!!

S-a intamplat sa ne "jucam" si noi putin la fel cum incep majoritatea insa purtati de val nu stim sigur cat de adanca a fost penetrarea insa eu sunt sigura ca a fost doar putin. Problema este ca el a inceput sa ejaculeze cat inca era putin introdus penisul putin si de aici incep bataile de cap. Ne-am mai "jucat" noi asa cateoda insa niciodata nu a fost penetrare totala doar foarte putin si niciodata nu am sangerat...Sunt sanse sa mai fiu virgina si sperma daca a intrat putin sa nu produca nimic? sau is doar iluzii de-ale mele si trebuie sa apelez la pilula de urgenta? A da si inca o treaba: sunt la ovulatie.

Offline

 



#2 2010-11-07 18:48:27

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Va rog o parere urgenta!!!

Eu zic sa iei pilula... din moment ce te-a penetrat, nu mai esti virgina, si sunt destule sansele ca sperma sa fi ajuns unde nu trebuia.
Ia anticonceptionale sau folositi prezervativul, ca toti oamenii cu capul pe umeri care stiu ce implica sexul smile


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.