homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?-2


#20 2011-01-23 16:06:24

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?

oho te inteleg perfect, eu nici nu prea iubesc copiii, ar fi dezastru daca mi-ar pica unul pe cap. e normal sa iti faci griji


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 



#21 2011-01-23 23:42:37

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?

coraline a scris:

oho te inteleg perfect, eu nici nu prea iubesc copiii, ar fi dezastru daca mi-ar pica unul pe cap. e normal sa iti faci griji

nu prea iubesti copii ? imi pare rau de bietul baiat care este cu tine...el cred ca nu stie treaba asta ! eu nu as sta cu o asemenea femeie !


cica de luna care vine intra mervelon din nou pe piata.


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#22 2011-01-23 23:48:09

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?

offtopic ba uite ca stie foarte bine si nici el nu ii suporta, nu-i plange de mila, e mai impotriva lor decat mine wink
nici eu nu as sta cu un barbat care ii adora si isi doreste ii mod disperat big_smile

Ultima oara a fost editat de coraline (2011-01-23 23:54:06)


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#23 2011-01-24 14:18:04

Andyno
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-06-16
Mesaje: 159

Re: Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?

''ii adora si isi doreste in mod disperat?'' atunci de plm traiesti pe pamantul asta? te de f**i toata viata si la batranete o sa muriti amandoi singuri in casa...daca o sa mai aveti casa.

si prietenul asta al tau, poata sa se arda si in fund(cur, anal. oral. hand-job) daca nu vrea copii ca tot sex se numeste. hai pa.

Ultima oara a fost editat de Andyno (2011-01-24 14:18:50)


gONE aFTER pUSSY'es! ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)

Offline

 

#24 2011-01-24 17:43:55

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?

Auzi stii ceva domnule Andyno? nu cred ca m-am scos pe piata, nu cred ca am intrat pe aici sa imi caut un gagic si nici nu cred ca am parut asa disperata dupa unul ca tine. Te rog foarte mult, nu ti-am cerut impresia legata de mine, de gagicamiu sau de faptul ca ****
Asa cum nu imi dau cu impresia fata de tine si prosoapele tale, 4 la numar, de dimineata, lucru mi se pare o ****, te rog frumos sa te abtii in ceea ce tine de persoana mea.

Nu cred ca stau pe aici alergand dupa tine sau cine stie ce alt speciment asemanator in cautare de senzatii tari, vezi-ti de gagicata si de problemele tale, nu te-a invitat nimeni in viata mea sa iti dai cu parerea. Cum fac sex, procreez sau cum imi omor eu viata, este stric problema mea si ma doare undeva daca esti tu de acord cu mine!

te invit pe tine sa *** sa nu faci copii, sa nu iasa la fel de ** ca tine!

Hai pa!

Ultima oara a fost editat de coraline (2011-01-24 18:08:59)


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2011-01-24 18:06:28

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?

1. mai exista un topic cu acest subiect, deci topic inchis

2. Andyno, ai avut deja ban 1 zi, acum ai ban 2 zile pt jigniri

3. coraline, te rog frumos sa-ti editezi injuraturile

Offline

 

#26 2011-01-24 18:06:44

Jacqui
Platinum member
Inregistrat: 2008-09-18
Mesaje: 18826

Re: Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?

rotfl2))))))) mooooorrr rotfl2)

Offline

 

#27 2011-01-24 18:07:03

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?

imediat camy


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#28 2011-01-24 18:10:23

anca90
Platinum member
Inregistrat: 2008-07-16
Mesaje: 20788

Re: Anticonceptionale Marvelon nu se mai gasesc ! inlocuitori?

camysh a scris:

Andyno, ai avut deja ban 1 zi, acum ai ban 2 zile pt jigniri

va tot Andyno e cel care jigneste si primeste ban? dar asta ce e:

coraline a scris:

la fel de prosti ca tine

?

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.