homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

SEX ORAL ! ! !-26


#476 2007-11-08 22:12:01

Lili_delfi
Sr. member
De la: nowhere and everywhere
Inregistrat: 2007-09-26
Mesaje: 1074

Re: SEX ORAL ! ! !

yo mai blonda, intreb... cum adik circumcisa ? big_smile


Nimeni nu moare virgin... viata i-o trage fiecaruia cel putin o data !

Offline

 



#477 2007-11-08 22:42:15

ionela
Insomniac member
Inregistrat: 2006-03-24
Mesaje: 9792

Re: SEX ORAL ! ! !

Lili_delfi a scris:

yo mai blonda, intreb... cum adik circumcisa ? big_smile

http://www.cirp.org/pages/parents/FAQ/index_ro.html
citeste aici...

Offline

 

#478 2007-11-09 17:17:01

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: SEX ORAL ! ! !

woow mor de ras smile smile smile


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

#479 2007-11-09 17:24:27

ankuzza
Hero member
De la: Ploiesti
Inregistrat: 2006-02-18
Mesaje: 3330

Re: SEX ORAL ! ! !

si eu


Unii oameni vorbesc din experienta, altii, din experienta, nu vorbesc!

Offline

 

#480 2007-11-09 17:34:32

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: SEX ORAL ! ! !

JanisJoplin a scris:

mie..ca si lui soulfly...imi place tare cum suna"muista"lol)shtiu ca eram parca in masina cu un cuplu in spate..prietenii nostrii,,..si nush cum vine vorba si el concluzioneaza: eu am gena de limbist!!rotfl2) si zic..daca tu ai de limbist eu ce gena am? si el zice: eh..wink shtim amandoi;)  adica de muista se intelegea:)))

si atunci de ce respect mai ai tu parte????daca faci ceva cu iubi al tau asta nu inseamna ca trei sa stie toata lumea mai ales ca nu erati singuri.......io daca as fi fost in locul tau cred ca l-as fi luat la bataie......asta inseamna ca te baga in aceeasi oala cu alea de la kilometru pe care le face muiste si iti place.........?????sa nu te superi e doar o parere personala smile


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

 Publicitate


loading...

#481 2007-11-09 18:28:18

andrutza
Vizitator

Re: SEX ORAL ! ! !

Th1nkp1nk a scris:

Anytza, intre prieteni notiunile astea care pot parea "vulgare" capata o noua conotatie. E amuzant sa poti vb deschis si fara ocolisuri cu prietenii apropiati despre chestiuni tabu... asa cum a facut Janis.
       In fond si la urma urmei, schimbul lor de replici a fost chiar elegant smile Nimeni nu avea nici cea mai vaga intentie de a ofensa.... Nu e mereu cazul sa iei in serios shicanele amicilor smile
       Intre prieteni micile provocari la replica sunt doar jocuri sociale. Si trebuie luate ca atare.

subscriu

 

#482 2007-11-09 18:38:29

andrutza
Vizitator

Re: SEX ORAL ! ! !

nu-l inghiti adanc ca sa nu mai existe senzatie de voma

 

#483 2007-11-09 18:42:38

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: SEX ORAL ! ! !

andrutza a scris:

Th1nkp1nk a scris:

Anytza, intre prieteni notiunile astea care pot parea "vulgare" capata o noua conotatie. E amuzant sa poti vb deschis si fara ocolisuri cu prietenii apropiati despre chestiuni tabu... asa cum a facut Janis.
       In fond si la urma urmei, schimbul lor de replici a fost chiar elegant smile Nimeni nu avea nici cea mai vaga intentie de a ofensa.... Nu e mereu cazul sa iei in serios shicanele amicilor smile
       Intre prieteni micile provocari la replica sunt doar jocuri sociale. Si trebuie luate ca atare.

subscriu

si eu smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#484 2007-11-09 18:53:19

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: SEX ORAL ! ! !

deadrose a scris:

andrutza a scris:

Th1nkp1nk a scris:

Anytza, intre prieteni notiunile astea care pot parea "vulgare" capata o noua conotatie. E amuzant sa poti vb deschis si fara ocolisuri cu prietenii apropiati despre chestiuni tabu... asa cum a facut Janis.
       In fond si la urma urmei, schimbul lor de replici a fost chiar elegant smile Nimeni nu avea nici cea mai vaga intentie de a ofensa.... Nu e mereu cazul sa iei in serios shicanele amicilor smile
       Intre prieteni micile provocari la replica sunt doar jocuri sociale. Si trebuie luate ca atare.

subscriu

si eu smile

da dar macar nu va mai laudati cu chestia asta.......mi se pare de prost gust,dar iarasi e o parere personala
si apropo parca ptr voi chestia asta era una ffff ''intima''........intima inseamna cand o traiesti tu cu iubitul tau.....dar cand glumesti pe tema asta de fata cu altii cum ca el limbist si tu muista si toata lumea se amuza nu mai e intim deloc

Ultima oara a fost editat de anytza (2007-11-09 18:57:52)


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#485 2007-11-09 18:56:42

andrutza
Vizitator

Re: SEX ORAL ! ! !

anytza stai putin, dar cine s-a laudat....pe un forum poti sa spui orice, pana la urma e vorba de janis si intre prieteni se discuta orice, daca pea ea n-o deranjeaza nu vad unde e buba?? smile

 

#486 2007-11-09 19:01:11

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: SEX ORAL ! ! !

andrutza a scris:

anytza stai putin, dar cine s-a laudat....pe un forum poti sa spui orice, pana la urma e vorba de janis si intre prieteni se discuta orice, daca pea ea n-o deranjeaza nu vad unde e buba?? smile

nu e nicaieri buba numai ca mi sa parut un pic deplasat sa afirmi ca iti place sa ti se spuna ''muista''....oricum e modul ei de gandire un pic cam exagerat mi se pare si fac pariu ca multe dintre voi ganditi ca mine dar nu aveti curajul sa o spuneti si asta doar ptr ca va plac asemenea picanterii despre care  va pov janis


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#487 2007-11-09 19:01:25

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: SEX ORAL ! ! !

si in fond cu cine a discutat??? a zis pe forum si? o cunosti in viata de zi cu zi? daca nu, atunci e egal cu 0 ce a zis ea.
iar faptul k e vb cu prietena cea mai buna de chestia asta nu inseamna k se lauda, pur si simplu schimba pareri, face glume etc. daca tie ti se pare de prost gust atunci nu mai citi.. smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#488 2007-11-09 19:03:36

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: SEX ORAL ! ! !

anytza eu nu gandesc asa big_smile si mie imi place sa foloseasca iubitul meu cuvinte mai "vulgare".fiecare cu firea lui.sunt persoane care nu vad nimic rau in asta...


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#489 2007-11-09 19:04:41

andrutza
Vizitator

Re: SEX ORAL ! ! !

mai e parerea ei si daca a vrut sa o faca public asta e, nu vad dc tb judecata smile si nu cred ca multe gandesc ca tine, fiecare gandeste cum vrea si fiecare e liber sa zica ce vrea, eu in general pe forum sunt f sincera si zic exact ce gandesc si in ce fel gandesc, nu stau cu ascunzisuri si alte porcarii.....ma rog, e inutila discutia pana la urma, daca nu-ti place o chestie e mai bine s-o tii pt tine nu sa te iei de modul ei de a discuta.

 

#490 2007-11-09 19:04:49

soulfly
Full member
Inregistrat: 2007-08-25
Mesaje: 686

Re: SEX ORAL ! ! !

mama ce societate pudica... mor pe chestiile astea.. TOATA LUMEA O FACE!! De ce sa nu vorbim despre asta? Acum 100 de ani, intr-adevar, daca o femeie spunea vreun cuvant legat de sex era izolata de societate. D-aia cresc atatia copiii fara sa aiba habar despre chestiile astea, pt k sunt parintii pudici si li se par jignitoare discutiile de genu`!! Daca isi spune cineva k esti mancacioasa nu te superi dar dak spune "muista" de superi!? Care e diferenta?? Sunt 2 cuvinte si ATAT.. simple vorbe care denumesc o actiune pe care o faci! Nu vad dc am ocoli termneii de genu`... Suntem oameni toti, traim in aceleasi timpuri, in aceeasi societate. D-aia e societate deschisa.. wink


"Umbrele seamana, ce-i drept, cu intunericul, dar sunt fiicele luminii." (Lucian Blaga)
My papa told me to stay out of trouble/ "when you've found your man make sure he's for real"/ i've learned that nothing really lasts forever/ i sleep with the scars i wear that won't heal (Roxette)

Offline

 

#491 2007-11-09 19:07:25

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: SEX ORAL ! ! !

bv soulfly!bine zis big_smile


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#492 2007-11-09 19:15:04

anytza
Hero member
De la: ploiesti
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 3338

Re: SEX ORAL ! ! !

dar de ce vb in locul ei????? io nu fac decat sa incerc sa ii inteleg gandirea nicidecum sa o judec....si apropo deadrose citesc ce vreau si cat vreau smile


Trebuie sa fii schimbarea pe care doresti sa o vezi in lume!

Offline

 

#493 2007-11-09 19:16:30

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: SEX ORAL ! ! !

hai ca deja intreci masura...prea multa rautate...


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#494 2007-11-09 19:16:58

o'hara
Platinum member
De la: bebeloi iubiti
Inregistrat: 2007-01-18
Mesaje: 19256

Re: SEX ORAL ! ! !

anytza n-am nimic impotriva discutiei voastre atata timp cat se mentine cat de cat cu tonul jos si fara jigniri. nu ca ar fi avut loc astfel de incidente in randurile de mai sus...dar ca sa fiu eu sigura ca nu sariti calul. si nu e valabil numai pt anytza. civilizat fetele da? smile cine sare calul aici ban o zi si topic-ul va fi inchis...sa fiu eu cu constiinta impacata ca v-am atras atentia...


mami de minuni hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.