homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cadouri de craciun hand made


#1 2007-11-14 21:06:36

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Cadouri de craciun hand made

Se apropie craciunul, si mie imi place sa ii surprind pe cei dragi cu cate ceva foarte "personal" facut chiar de manutele mele smile Dar anul asta recunosc ca sunt mult mai ocupata, si sunt si in pana de idei...deci, fetelor??? Vreo idee de un cadou hand made usor de facut, original?

Obisnuiam sa torn tot felul de lumanari de ceara, la nepotelul meu am facut un calendar de craciun cu dulciuri, niste saculete de panza atarnate pe un bradut din carton, frumos decorat...si ornamente pentru bradut din castane, nuci, alune si chestii de genu...

Daca mai are cineva idei, sa-mi spuneti! Va pup smile


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 



#2 2007-11-15 09:06:52

lee
Hero member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2006-08-14
Mesaje: 3845

Re: Cadouri de craciun hand made

pai daca ajugi prin unirea la sara blu gasesi tot felul de chestiute care sa te ajute..eu am luat pungulite cu pietricle colorate cu 1 leu pungulita si m-am gandit sa le lipesc pe zapada artificiala de exemplu, si sa ii fac cadou lu iubi de mos de exmeplu


"Cel mai sigur drum catre iad este cel progresiv,cu povarnisuri dulci,pardosite molatic,fara cotituri neasteptate ,fara jaloane ,fara indicatoare." box  punish

Offline

 

#3 2007-11-15 09:32:23

norishorulalb
Banat
De la: Mika
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 24197

Re: Cadouri de craciun hand made

frumos. eu n-am rabdare

Offline

 

#4 2007-11-15 13:57:42

Fadette
Full member
Inregistrat: 2007-07-22
Mesaje: 548

Re: Cadouri de craciun hand made

eu nu prea am idei anul asta...desi imi plac foarte mult smile ma si relaxeaza.


I'm just a dreamer, I dream my life away
I'm just a dreamer who dreames a better day...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.