homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

In sfarsit am scapat!!!de candida-2


#20 2008-03-19 21:40:59

innana
Sr. member
De la: Cluj
Inregistrat: 2006-08-15
Mesaje: 1882
Site

Re: in sfarsit am scapat!!!de candida

eu_vreau a scris:

n-am inteles niciodata faza cu panty-urile...eu port zi si noapte...daca n-am prefer sa stau fara lenjerie...nu suport...si n-am facut nic...si sunt vreo 2 ani de cand am innebunit smile

si eu port zi si noapte, nu as putea fara ele. din totdeauna am abut o secretie mai abundenta si nu cred ca as suporta sa merg sau sa stau fara ele. e un must have pt mine.


Cu zambetul pe buze...

Offline

 



#21 2008-03-20 09:23:48

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: in sfarsit am scapat!!!de candida

crys_ty_na a scris:

tocmai asta e...ca pe lenjeri se usuca...evapora(cel putin in cazul meu)...pantyul nu...

asta e si explicatia... plus ca nu te "ventilezi" big_smile (rad ca-mi amintesc de faza de la carcoteli cu "bate vantu' prin zona"). deci nu mai bate vantul si-i de rau. mie nu-mi plac de loc panty-urile... le folosesc doar cand fac tratament cu ovule... si atunci la minimul necesar.


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.