homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Stie cineva cat costa o nastere la spitalul judetean bistrita-nasaud?


#1 2010-12-12 13:35:54

criss0888
New member
Inregistrat: 2010-07-11
Mesaje: 34

stie cineva cat costa o nastere la spitalul judetean bistrita-nasaud?

rodnar
buna sunt insarcinata in 22 de saptamani si as dori pe cineva care a nascut recent la spitalul judetean din bistrita sa-mi spuna care mai sunt preturile,deoarece eu am mai nascut acolo o fetita dar acum 5 ani si este cam mult de atunci!
SI INCA CEVA:sunt la doc.Marius pop daca a-ti nascut cu el as vrea pareri si ceva preturi! multumesc!

Ultima oara a fost editat de criss0888 (2010-12-12 13:36:33)

Offline

 



#2 2011-04-30 14:45:48

anka kerekes
Membru
Inregistrat: 2011-04-30
Mesaje: 1

Re: stie cineva cat costa o nastere la spitalul judetean bistrita-nasaud?

buna ziua....cam tarziu cred pt un raspuns pt criss0888,dar poate e interesata alta persoana.eu am nascut in 29 decembrie la spitalu judetean cu domnu pop marius...un om si un medic de nota 10*.deci nu te lasa mai mult de 5 minutele singura...isi da tot interesu pt sanatatea ta si a bebelului tau...te incurajeaza foarte mult si are multa multa rabdare cu tine...credetima ca eu sa fiu medic nas rezista la o femeie care naste cu niste dureri ingrozitoare...dar domnu dr. e foarte  calm si te ajuta cand ai mai multa nevoie...cat despre parteA financiara ar trebui ca toate gravidutele sa fie asigurate...deci e gratis nasterea si spitalizarea...pop n u pretinde bani.daca vrei u sa ii dai ca asa doresti e fix problema fiecarea...dar domnu pop ca dai bani ori nu esti la fel ca toate femeile care nasc...toate sunt egale in ochii dansului...daca vrei sa dai bani nimeni nu te opreste dar eu as indica inainte sa nasti si daca esti multumita pe urma poti face un gest pt domnu doctor...daca nu esti multumita nu dai sau daca nu ai...nu toata lumea dispune de bani...nu mi se pare corect sa platesti nasterea la spital...unde ar trebui sa fie gratuit...doar de aceea mergi acolo...daca bag in buzunar ca altele la alti medici din acel spital cate 300 de euro,atunci merg la o clinica privata...sper sa ajute pe cineva raspunsul meu...inca o data toate laudele pt dr. pop marius.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.