homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ce ai visat aseara...


#1 2011-08-24 13:23:05

Sumire
Sr. member
Inregistrat: 2011-04-26
Mesaje: 1217

Ce ai visat aseara...

Cum mie-mi place sa-mi povestesc visele... m-am gandit sa deschid un topic cu acest subiect.

Ce am visat aseara... ca mi-au aranjat ai mei sa ma marit cu un tip milionar  si eu nu am vrut,dar nici nu am putut sa le spun nu,dar speram sa apara F.F. al meu  si sa ma ia de acolo.Nunta a fost intr-o biserica impodobita cu multe flori,iar domnisoarele [cred ca erau 8-10 fete] de onoare erau toate imbracate in rochii gen printesa  si rochia mea era in straturi cu trena tot in straturi si trena era  lunga de 2 metri si un pic.Bughetele domnisoarelor erau din trandafiri roz si al meu din trandafiri albi. Domnisoarele nu se suportau una pe alta si le-am vazut cum se certau care sa-mi tina trena,dar mie nu-mi pasa si am trecut pe langa ele ca si cum nu le-am auzit.
Am plecat in luna de miere si gaseam scuze sa nu ma atinga si tot speram sa vina sa ma ia de acolo F.F. al meu. In fata vilei,la 100 de metri erau case taranesti,simple,iar deasupra lor doua OZNeuri ce aspirau fumul ce iesea pe hornurile acelor case si cu cat se "alimentau" mai mult ,cu atat se creea deasupra lor un nor negru,mare si urat din care tot ieseau fulgere. Ce-i ce coborau din acele nave semanau cu oamenii si erau imbracati in negru,aveau masti  pe fata [genul celor de oxigen],dar nu puteau sa respire oxigen,acesta omorandu-i,iar de la mine din camera,de la fereastra i-am vazut pe doi dintr-un grup ce au cazut inconstienti pentru ca nu purtau masti,iar aia cu masti  i-au luat repede ca sa nu-i vada si altcineva. Acesta era singurul mod prin care se puteau recunoaste ca nu-s oameni,iar ei vroiau sa ocupe planeta si sa elimine rasa umana...
fara final pentru ca am fost trezita,iar F.F. n-a venit lol

Offline

 



#2 2011-08-24 13:28:15

popicel
Full member
De la: Cluj
Inregistrat: 2010-02-04
Mesaje: 816

Re: Ce ai visat aseara...

Eu aseara am visat un zid mare si negru lollol Rareori chiar visez. De obicei sunt prea obosit si dorm ca busteanul


Quick word of advice: Vrei sa-ti bagi p***? Pui caciula!
Daca n-ai pus caciula, nu te mira de ce ai belit p***!

---------------------------------------------------------------
Cand voi fi mare am sa fiu metrolog si depanator mecanica fina, tehnica digitala si analogica... Ori asta, ori preparator peste, raci, broaste în cherhanale si oficii. smile

Offline

 

#3 2011-08-24 13:32:34

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Ce ai visat aseara...

mutati-va mesajele aici, va rog.

topic inchis

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.