homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Senzatie de pipi


#1 2011-09-08 21:46:05

Alexandra123
Membru
Inregistrat: 2011-09-08
Mesaje: 4

Senzatie de pipi

Buna !
In iulie am avut o usoara durere la rinichiul stang. Am facut urocultura, nu mi-a iesit nimic. Nu ma usutura cand faceam pipi, doar simteam o usoara jena, ca si cum mi-as tine palma pe locul acela. Am facut eco si a iesit putin nisip. Foarte putin si foarte fin. Am facut RMN abdominal si pelvian. Medicul internist mi-a spus ca totul este in regula.
De vreo saptamana simt senzatie de pipi mai toata ziua si se intensifica noaptea. De frica ca as putea face cisitita ( am trecut prin asta in iarna ) am fost la farmacie si mi s a dat eficef ( de la cuminol imi este foarte rau ). Am terminat folia de eficef dar in ultimile 2 zile senzatia de pipi a reaparut. Am incercat sa am contact sexual si desi mai mereu simt un usor discomfort la inceput, de data aceasta mi a fost imposibil sa continui.
Va rog indrumati-ma ce sa fac. Sa merg la ginecolog ?
Singura mea problema de sanatate este hipotiroidia pentru care iau eutirox de 50.
Multumesc mult

Offline

 



#2 2011-09-09 08:22:18

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Senzatie de pipi

topic inchis; te-as ruga sa nu umpli forumul cu problema ta, ca nu esti mai presus de altii care pun o intrebare si stau cuminti si asteapta raspunsul; ti-a ramas deschis topicul de la probleme medicale.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.