homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Durere in timpul sexului


#1 2011-09-26 18:36:17

sweet09
Membru
Inregistrat: 2011-09-26
Mesaje: 1

durere in timpul sexului

Buna! Am 19 ani. Mi-am inceput viata sexuala in august anul trecut cu prietenul meu. Mereu am avut dureri in timpul actului sexual mai mari sau mai mici (nu mi-a curs sange la primul contact). Problema e ca de la un timp am inceput sa am dureri si in burta dar si la intrarea in vagin. Orgasm vaginal am avut doar o data. In schimb am mereu orgasm cand mi se face oral. Care e problema? Am fost la ginecolog mi-a dat tratament pt candida dar nu mi-a trecut in ciuda faptului ca am urmat 3 tratamente diferite (unul dintre ele l-a urmat si iubitul meu). Din aceasta cauza nu mai am chef sa fac sex, nu simt acea dorinta pe care o descriu prietenele mele si ma simt rau din cauza asta. Uneori dupa actul sexual imi venea sa plang... Ce sa fac? De prietenul meu m-am despartit dar ma gandesc ca-mi voi face alt iubit si voi avea aceleasi probleme.

Offline

 



#2 2011-09-27 08:51:36

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: durere in timpul sexului


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.