homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Fetelor la voi cum a fost prima data?-2


#20 2007-11-29 17:47:20

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

da la 40 si ceva de ani. a fost la tv in direct. o femeie isi cauta virginitatea pe care o pierduse. a venit nu stiu ce "personalitate" a intors cana cu fundul in sus si femeia disperata si-a gasit virginitatea.


nici eu nu am inteles cum. "personalitatea" aia ce venise in emisiune era nu stiu ce medium, magician sau ma rog. ceva in genul "am puteri supranaturale"

dar hai sa ne intoarcem la topic

Ultima oara a fost editat de flrramona21 (2007-11-29 18:12:37)


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#21 2007-11-29 17:54:27

Hanuschak
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-04-20
Mesaje: 243

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

flrramona21 a scris:

da la 40 si ceva de ani. a fost la tv in direct. o femeie isi cauta virginitatea pe care o pierduse. a venit nu stiu ce "personalitate" a intors cana cu fundul in sus si femeia disperata si-a gasit virginitatea.

cum? eu nu inteleg...


Don't drink water, fish have sex in it

Offline

 

#22 2007-11-29 17:55:51

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

lol asta e ft tare ahhahahahaha la 40 de ani! hahahahah

in leg cu topicul... nici la mine nu a curs prima data sange, insa m-a cam durut... nu ft tare incat sa mor de durere, dar am simtit asa ca parca ar tine cineva apasat cu furculita in mana mea cateva secunde... dar a trecut senzatia aia la scurt timp
oricum nu mi am facut griji ca m ar putea durea, il iubeam si aveam incredere in el... a fost atent, totul a decurs f bine din fericire. n am avut parte de o experienta traumatizanta cum au mai patit unele fete sad

Offline

 

#23 2007-11-29 19:14:56

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Hanuschak a scris:

flrramona21 a scris:

da la 40 si ceva de ani. a fost la tv in direct. o femeie isi cauta virginitatea pe care o pierduse. a venit nu stiu ce "personalitate" a intors cana cu fundul in sus si femeia disperata si-a gasit virginitatea.

cum? eu nu inteleg...

nici eu nu am inteles...cum e faza cu  cana?si cum vine faza ca si-a regasit virginitatea...??neutral


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#24 2007-11-29 23:09:21

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

sa va explic faza cu cana. exista o superstitie, cum ca ... daca ai piesrdut un obiect, atunci cand il cauti trebuie sa intorci o cana cu fundul in sus si il vei gasi imediat. eu am incercat si chiar merge, dar nu stiu daca e de vina cana sau nu.
femeia in cauza, era la o emisiune in direct, impreuna cu un domn care "facea minuni". ea s-a plans ca si-a pierdut virginitatea, el a intors cana si prin minune femeia si-a gasit virginitatea. pana la urma eu nu am de unde sa stiu daca era virgina sau faceau ei teatru. eu doar am vazut emisiunea. nici eu nu am inteles cum s-a intamplat pt ca mi se pare o tampenie (scuze). de aia nu deschid prea rar televizorul ca niciodata nu gasesc ceva interesant. declar subiect inchis

sa ne intoarcem la topicul nostru: fetelor la voi cum a fost prima data?


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-11-30 22:08:37

lara205
Full member
Inregistrat: 2007-07-20
Mesaje: 221

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

pentru amandoi se intampla pentru prima oara si pot spune ca nu ma durut deloc si nici sange nu a curs...nici atunci nici a2a oara si nici mai incolo big_smile...e chiar o zi de neuitat big_smile


Because maybe
You're gonna be the one who saves me ?
And after all
You're my wonderwall

Offline

 

#26 2007-11-30 22:13:05

Chocolate22
Insomniac member
De la: cer pana la pamant
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 9137

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

lara205 a scris:

pentru amandoi se intampla pentru prima oara si pot spune ca nu ma durut deloc si nici sange nu a curs...nici atunci nici a2a oara si nici mai incolo big_smile...e chiar o zi de neuitat big_smile

felicitari ca ai avut parte de o zi de neuitat:)


Daca esti fata, citeste!!!
postez aici de bligdizeala ... sau ca sa ma bag in seama dumbom
copil botos sad cate stele verzi vezi atatia pupici iti trimit, daca nu le vezi spune si rezolvam prin 2 palme

Offline

 

#27 2007-11-30 22:19:16

vreausaninga
Full member
Inregistrat: 2007-01-20
Mesaje: 565

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

urat:(


"Cred in valoarea de schimb a iluziilor..."

Offline

 

#28 2007-11-30 22:23:04

CrisTiNa Tikale
Hero member
De la: mine pt voi
Inregistrat: 2007-08-07
Mesaje: 4058

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

Prima mea experienta sexuala a avut loc inainte cu doua luni sa implinesc 18 ani . Iubitul meu a fost foarte tandru, a facut tot posibilul ca eu sa percep prima noapte de dragoste ca o experienta pozitiva. Suntem si acum impreuna si desi au trecut 4 ani de cand suntem impreuna tongue .


Fiecare zi e un nou inceput !!!   

hjarta  Nu te iubesc pentru ceea ce esti, ci pentru ceea ce sunt atunci cand sunt cu tine   hjarta

Offline

 

#29 2007-12-01 11:15:16

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

am deschis si eu un topic la fel. smile

Offline

 

#30 2007-12-01 19:30:27

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

observ ca foarte putine fete au sangerat...ma intreb pe vremuri cand era "a must" sa fii fecioara cand te maritai, ce se intampla daca nu sangerai dar erai totusi virgina? nu te credea barbatu si te alunga... adica oricat ii spuneai ca esti virgina, el daca nu vedea sange pe cearceaf asta era.
stiu ca se faceau inainte de casatorie acele controale sa vada daca esti pura, insa nu intotdeauna se proceda asa

Offline

 

#31 2007-12-01 20:05:15

ellaP
Full member
De la: arad
Inregistrat: 2007-08-30
Mesaje: 153

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

eu am dat gres din prima.dupa putin timp am realizat ca persoana nu era cea mai potrivita si nu a fost deloc tandru.apoi m-a durut ingrozitor si sange nu a curs...si am o dilema si pana in ziua de azi desi au trecut vreo 3 ani.cand eram mai mica am cazut foarte rau de pe bicicleta si m-am lovit in scaunul de la bicicleta.a curs putin sange.oare e posibil sa mi se fi rupt atunci himenul? si acum partea a doua:nu mi-a curs sange prima data cand am facut-o,dar dupa vreo jumatate de an in timp ce faceam sex m-am trezit cu sange.oare am avut un himen elastic si abia dupa jumatate de an mi s-a rupt?cum imi explic atunci sangele care mi-a curs cand am cazut de pe bicicleta?


Nu putem face lucruri mari pe acest Pamant, putem face numai lucruri mici, cu multa dragoste.

Offline

 

#32 2007-12-01 22:17:55

alinaa
Full member
Inregistrat: 2007-04-03
Mesaje: 159

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

eu am facut-o de curand prima data fiind si el virgin...insa nu a fost asa cum voiam...stiam amandoi ca va ramane singur si ca o sa se intample .Poate dak era mai prin surprindere era mai frumos...asa...a fost cam naspa mai ales ca el a ejaculat f repede si pe mine m-a durut f rau neutral

Offline

 

#33 2007-12-01 22:45:07

@adriana
Banat
De la: unde sunt mereu happy
Inregistrat: 2007-09-28
Mesaje: 11432

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

alinaa a scris:

eu am facut-o de curand prima data fiind si el virgin...insa nu a fost asa cum voiam...stiam amandoi ca va ramane singur si ca o sa se intample .Poate dak era mai prin surprindere era mai frumos...asa...a fost cam naspa mai ales ca el a ejaculat f repede si pe mine m-a durut f rau neutral

off : poti sa-mi dai un add pe mess, alinaa ?  adriana3_5

Offline

 

#34 2007-12-04 07:05:04

capcaun
Platinum member
De la: mine pt tine :P
Inregistrat: 2007-10-11
Mesaje: 17355

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mine  a  curs  sange  cand  m;am  dus  la  baie....in  pat   nu  a  curs  nici'o  picatura....in  schimb, durerea  a fost  ingrozitoare, mi'au  dat  lacrimile instantaneu....m'a  durut  si  urmatoarele  datzi ...probabil  si  de  la faptul  k  am  facut'o  destul  de  tarziu (22 ani)...n'as  mai  vrea  sa  repet  momentul  din pct  asta  de vedere smile

Offline

 

#35 2007-12-04 08:06:31

same_soulfly
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-11-26
Mesaje: 961

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

oare merge de fiecare data faza cu cana? K as face-o si eu de vreo 10 ori sa se simta si el bine lol

la mine prima data n-a curs sange dar a durut.. Oricum a fost o durere suportabila... Si a mers din prima incercare k eram f hotarata, desi aveam vreo 15 ani.. smile oricum a fost marfa, era prima data pt aman2 si ne iubeam mult si n-ash schimba cu nimic ziua aia... (ba ash schimba un pic, nu m-ash mai duce la scoala dupa, sa trebuiasca sa stau picior peste picior, pe o sg buca lol k eram in generala si aveam banci d-alea tari de lemn si inca ma mai durea oaresce.. big_smile

Ultima oara a fost editat de same_soulfly (2007-12-04 08:07:19)


Tot mai tăcut si singur/ În lumea mea pustie/ Si tot mai mult m-apasă/ O grea mizantropie.....

Offline

 

#36 2007-12-09 02:06:07

monyy
New member
Inregistrat: 2007-11-05
Mesaje: 33

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

la mn ..nu a fost cv extraordinar de special dar a fost special pt noi. eram la mare si era prima data pt amandoi.sange nu a curs,durere a fost,el s-a purtat frm si se  poarta in continuare.nu a fost c ma asteptam eu ...ce vedeam eu prin filme smile)dar a fost bn..


to love and be loved in return is the greatest thing you will ever learn

Offline

 

#37 2007-12-09 03:54:31

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

desi sunt un pic p langa,,, eu sunt de parere k in viata unei femei trebuie sa fie cel putin 3 barbati... primul dezvirgineaza, al doilea te invata, si pe al treilea (sau al 4lea, al 5lea etc)  deja sti si iti aplici imaginatia. asa cred eu


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#38 2007-12-09 03:59:12

dia2010
Hero member
Inregistrat: 2006-07-26
Mesaje: 3313

Re: fetelor la voi cum a fost prima data?

deadrose a scris:

desi sunt un pic p langa,,, eu sunt de parere k in viata unei femei trebuie sa fie cel putin 3 barbati... primul dezvirgineaza, al doilea te invata, si pe al treilea (sau al 4lea, al 5lea etc)  deja sti si iti aplici imaginatia. asa cred eu

Depinde de barbati tongue pe primul eu l-am invatat (nici cu teoria nu statea bine, daramite cu practica), pe al 2-lea si al 3-lea la fel...Acum in sfarsit am intalnit un barbat cu care pot sa fac "schimb de experienta".

Ultima oara a fost editat de vdaiana (2007-12-09 04:01:31)


"Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta, lacrimile te vor impiedica sa vezi stelele."~Rabindranath Tagore

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.